Naujienos

2017 m. Lapkritis mėn. 16 d., Ketvirtadienis

Apie užregistruotas pagalbinio apvaisinimo ir biomedicininių tyrimų etikos įstatymų pataisas

aktualijos.png„Marijos radijo“ laidoje Aktualijos diskutuoja prof. Birutė Obelenienė ir kun. prof. Andrius Narbekovas. 

Klausykitės: http://www.marijosradijas.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 16 d., Ketvirtadienis

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijai – 30

DSCF8741.pngLapkričio 16 d. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija gražiu renginiu „Laiko knyga apie Tave ir Tau“ paminėjo savo 30-ies metų jubiliejų. Mokyklos salė pilnutėlė prigužėjo buvusių ir tebedirbančių mokytojų, moksleivių svečių.  

Progimnazijos direktorius Remigijus Glinskis pasidžiaugė mokinių ir mokytojų pasiekimais, bendruomenės aktyvumu, atlikta mokyklos renovacija.

Povilo Urbšio padėjėja perdavė Seimo nario sveikinimus progimnazijos bendruomenei, palinkėjo tęsti prasmingus darbus iš mažų giliukų auginant gražius ąžuoliukus, kurie ateityje papuoš Panevėžį ir Lietuvą. Baigdama padėjėja įteikė Seimo nario padėkas „Ąžuolo“ progimnazijos muzikos vyr. mokytojai Valdonei Glebavičienei, lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Ritai Jurgaitienei ir kūno kultūros mokytojui metodininkui Raimundui Poviloniui.

2017 m. Lapkritis mėn. 16 d., Ketvirtadienis

Panevėžio kolegijos forumas „Panevėžio kolegijos socialiniai partneriai: geroji patirtis ir naujos galimybės“

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „panevėžio kolegija“

Lapkričio 15 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko Panevėžio kolegijos organizuotas forumas „Panevėžio kolegijos socialiniai partneriai: geroji patirtis ir naujos galimybės“. Kolegijos direktorius Gediminas Sargūnas vaizdžiai nušvietė dabartinę situaciją, pasidžiaugė pasiektais rezultatas. Kolegijos socialinių partnerių atstovai AB „Panevėžio keliai“ vadovas Virmantas Puidokas, Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vadovė Violeta Grigienė ir kiti  pasisakiusieji akcentavo šios aukštosios mokyklos naudą  visame Panevėžio regione.

Povilo Urbšio padėjėja perdavė Kolegijos direktoriui nuoširdžius Seimo nario sveikinimus linkėdama tęsti prasmingus darbus ugdant jaunąją kartą ir garsinti Panevėžio miestą.

2017 m. Lapkritis mėn. 16 d., Ketvirtadienis

Stumdomos kėdės: Kultūros komitete – K. Pūkas, Švietimo ir mokslo komitete – D. Kepenis

BNS nuotr.

Ketvirtadienį Seimui pateikti dokumentai, pagal kuriuos įtvirtinamas kėdžių perstumdymas parlamento komitetuose. Pokyčių prireikė dėl to, kad skilo socialdemokratų partijos frakcija, tačiau daugiausia pokyčių vis dėlto vyks ne socialdemokratų ir „socdarbiečių“ gretose, o „valstiečių“. Kaip sako opozicija, susitraukusi valdančioji dauguma daro viską, kad išsaugotų įtaką komitetuose.

Skaitykite: http://www.lrt.lt/

 

2017 m. Lapkritis mėn. 16 d., Ketvirtadienis

Padėkos vakaras „Ačiū, kad esate“

Lapkričio 15 d. trys dešimtys Panevėžio miesto ir rajono ugniagesių, jų pagalbą patyrę panevėžiečiai, Panevėžio miesto valdžios atstovai buvo pakviesti  į padėkos vakarą „Ačiū, kad esate“ kavinėje „Kafenhauz“ Panevėžyje. Vakarą organizavo Panevėžio evangelinės bažnyčios bendruomenė.

Renginio organizatorius Panevėžio evangelinės bažnyčios pastorius Ramūnas Jukna pristatė svečią iš JAV kapelioną Bill McClure, pasiūliusį šią idėją – padėkoti ugniagesiams už jų budėjimą ir pasiaukojimą. Kapelionas dėkojo ugniagesiams bei įteikė jiems po monetą su skiriamuoju ugniagesių ženklu ir malda, prašant globos jų tarnystėje.

Savo liudijimais apie puikų ugniagesių darbą pasidalino jų išgelbėti Vanda Jakštonienė, Ineta Baliukonytė ir Audrius Valinskas. Poezijos posmus apie kūriniją ir gyvybę skaitė Judita Butkevičienė. 

Seimo narį Povilą Urbšį atstovavusi jo padėjėja sakė, kad ugniagesiais mūsų visuomenėje yra pasitikima labiausiai. Jie skuba į pagalbą ne tik tada, kai reikia gesinti gaisrą, bet ir į autoavarijas, įvykus įvairioms nelaimėms buityje, netgi – kai reikia iš medžio iškelti kokį nors gyvūnėlį, taip įvykdydami savo credo: tarnauti žmogui bet kurioje situacijoje. Padėjėja dėkojo gelbėtojams už tai, kad jų dėka galime jaustis saugūs, kapelionui Bill McClure – už puikią idėją bei organizatoriams – už gražų vakarą, išreikšdama viltį, kad bus daugiau panašių vakarų, skirtų ir kitų sričių darbuotojams.

Skaitykite daugiau...

2017 m. Lapkritis mėn. 15 d., Trečiadienis

„Valstietė“ stojo mūru už P. Urbšį: įžeidžiančių žodžių neišgirdau

Povilas Urbšys

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) trečiadienį nutarė pradėti tyrimą dėl „valstiečių“ frakcijos nario Povilo Urbšio, replikavusio, jog nėščia parlamentarė neturėtų pristatyti su embrionų saugojimu susijusio įstatymo projekto, elgesio.

Į EPK dėl P. Urbšio pareiškimų kreipėsi Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai, parlamento pirmininkas Viktoras Pranckietis, kiti asmenys.

Praėjusią savaitę Seimo plenariniame posėdyje liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen ketino pristatyti įstatymo projektą atsisakyti neriboto embrionų saugojimo dėl pagalbinio apvaisinimo, tačiau šis projektas buvo išbrauktas iš darbotvarkės.

Skaitykite: https://www.alfa.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 15 d., Trečiadienis

Jūratė Laučiūtė. Didžioji Povilo Urbšio klaida

Kai Seimo liberalai su kai kuriais valstiečiais sukėlė skandalą dėl Povilo Urbšio pasiūlymo, kad projektą dėl embrionų pateikinėtų „ne  moteris, kuri laukiasi vaiko“, aš rimtai susirūpinau, kad  ne  savo balsu šaukianti A.Armonaitė rinkėjams padarys didesnį įspūdį, nei ramiai ir korektiškai kalbėjęs P.Urbšys.

Laimei, apsirikau. Ir, prisipažinsiu, retai kada taip džiaugiuosi apsirikusi, kaip šį kartą: yra, dar yra Lietuvoje žmonių, kurie mąsto savo galva ir neskuba – ne taip, kaip Seimo pirmininkas V.Pranckietis, – patikliai čiaumoti tą politinį ir moralinį jovalą, kuriuo juos vis  papeni liberalai.

Skaitykite: https://slaptai.lt/

 

2017 m. Lapkritis mėn. 14 d., Antradienis

Liberalai nepasiduoda: „valstiečių“ blokuotas projektas dėl embrionų grįš kitą savaitę

„Valstiečių“ blokuotas liberalės Viktorijos Čmilytės-Nielsen projektas, kuriuo atsisakoma amžino embrionų saugojimo atliekant pagalbinio apvaisinimo procedūras, bus pateiktas Seime kitą savaitę, o kolegę užsipuolusius Seimo narius Liberalų sąjūdis skundžia Seimo Etikos ir procedūrų komisijai bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai.

Skaitykite: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 14 d., Antradienis

Kam iš tiesų grasina „valstiečių“ specialioji komisija Seime?

BNS nuotr.Neseniai pradėjusi dirbti Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) vadovo, buvusio teisėsaugininko Vytauto Bako inicijuota komisija žada tirti politikų ir verslo atstovų ryšius. Tačiau opozicijos atstovai vis garsiau kalba apie viešai neskelbiamus šios komisijos tikslus. „Šiuo metu Lietuvoje yra likusios dvi „šventosios“ partijos – konservatorių ir „valstiečių“. Akivaizdu, kad komisijos darbas nebus nukreiptas „valstiečių“ veiklai tirti“, – LRT.lt sako Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas.

Skaitykite: http://www.lrt.lt/

2017 m. Lapkritis mėn. 13 d., Pirmadienis

Kas yra politika: vertybinė etika ar viešosios nuomonės tironija?

Kviečiame paremti Andriaus Švarplio peticiją – apginkime ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvęReaguodami į skandalą, kilusį dėl Seimo nario Povilo Urbšio replikos Liberalų Sąjūdžiui, teikiant įstatymo projektą dėl pagalbinio apvaisinimo metu sukurtų embrionų, turėtume padėkoti P. Urbšiui arba bent jau gerbti jo laikyseną.  Politiko prašymas viso labo rodo, kad jis nuosekliai ir nuoširdžiai gina savo įsitikinimus.  P.Urbšys turi drąsos atstovauti tradicinei pasaulėžiūrai: „mes ginam gyvybę, todėl mums atrodo tragikomiškai, kai nėščia moteris siūlo embrionų naikinimą, o tai mes laikome žudymu. Gyvybės davėja negali siūlyti mirties projekto“.   Turbūt dėl to jis savo vienmandatėje laimi jau pirmame ture.

Skaitykite: https://y-news.lt/

Kviečiame paremti Andriaus Švarplio peticiją – apginkime ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę: http://peticijos.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 3 iš 212