Naujienos

2014 m. Gegužė mėn. 07 d., Trečiadienis

Seime vyko konferencija „Ar mes gyvename komercinės cenzūros laikais?“

Gegužės 7 d., trečiadienį, 14 val. Seimo Lietuvos Tarybos salėje, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Povilas Urbšys bei Lietuvos mažų ir viduti­nių leidėjų asociacija (LiMViLA) organizavo konferenciją „Ar mes gyve­na­me komercinės cenzūros laikais?“. Renginio metu aptartos aktualijos ir problemos, iškylančias leidėjams, rašytojams, autoriams, vertėjams, bibliotekininkams ir skaitytojams.

2014 m. Gegužė mėn. 07 d., Trečiadienis

Konferencijos „Ar mes gyvename komercinės cenzūros laikais?“ spaudos konferencija

Gegužės 7 d. Povilas Urbšys dalyvavo konferencijos „Ar mes gyvename komercinės cenzūros laikais?“ organizatorių spaudos konferencijoje, skirtoje aptarti renginį. Joje taip pat dalyvavo  Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos prezidentas, leidyklos „Margi raštai“ direktorius Sigitas Ladukas, rašytojas, poetas, žurnalo „Vilnius“ vyr. redaktorius Eugenijus Ališanka, Lietuvos mažų ir vidu­tinių leidėjų asociacijos narys, leidyklos „Versus Aureus“ direktorius Arturas Mickevičius.

Žiūrėkite: http://www3.lrs.lt/audio01/2/sk140507ea.asf

2014 m. Gegužė mėn. 07 d., Trečiadienis

K. Vareikienės "tiesa"

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė pastarosiomis dienomis labai jautriai sureagavo į išsakytą nuomonę apie dešimtmečiais nesibaigiantį V.Alanto gatvės tiesimą. Tai būtų galima vertinti kaip tam tikrą emocijų pliūpsnį bundančio pavasario fone, tačiau vis dėlto kai kuriuos teiginius norėtųsi vertinti kaip administracijos direktorės poziciją.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 07 d., Trečiadienis

Dirbti sunkiau negu meluoti

Mums nuo vaikystės buvo teigiama, kad meluoti negražu. Vadovaujuosi šiais principais ir dabar. Todėl labai nesmagu skaityti spaudoje Seimo nario Povilo Urbšio melagysčių.

Paanalizuokime. Viename iš pastarųjų savo straipsnių „Panevėžyje gali atsirasti Kristinos, Vitalijaus ir Gvido gatvės“ Seimo narys skleidžia tikrovės neatitinkančią informaciją. P.Urbšys teigia: pernai Ramygalos gatvės gyventojai kreipėsi į Savivaldybę dėl triukšmo lygio sumažinimo šioje gatvėje, tačiau jiems esą buvo atsakyta, kad šią problemą galima išspręsti tik tuomet, jeigu bus baigta tiesti V. Alanto gatvė.

Skaitykite: http://panevezys.lt/lt

2014 m. Gegužė mėn. 06 d., Antradienis

Geriausias metų aktorius - Vytautas Kaniušonis!

Vytautas Kaniušonis - teatro "Menas" režisierius ir meno vadovas. Jis  2014 m. SIDABRINĖS GERVĖS apdovanojimuose pelnė GERIAUSIO METŲ AKTORIAUS titulą (IGNO JONYNO filmas "LOŠĖJAS"). Gegužės 6 d. prieš repeticiją režisierių sveikino teatro "Menas" kolektyvus, linkėjimus siuntė ir kūrybinės sėkmės linkėjo Povilas Urbšys.

2014 m. Gegužė mėn. 05 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys. Prezidentei parūpo Darbo partijos elektoratas?

Gegužės 1-ąją per LRT vykusius kandidatų į prezidentus debatus prezidentė Dalia Grybauskaitė, išgirdusi E.Jakilaičio klausimą, ar ji, išrinkta antrajai kadencijai, ir vėl skirtų Darbo partijos narius ministrais, bandė nuo atsakymo išsisukti – ėmė kalbėti apie tai, kokius ji inicijavo įstatymus dėl teismų proceso pagreitinimo. Bet kai laidos vedėjas dar kartą sukonkretino tą patį klausimą, prezidentė – su neslepiama džiugesio gaidele – pareiškė, kad tai nebeaktualus klausimas: girdi, „teismo sprendimas buvo dėl konkrečių asmenų, o ne dėl partijos“.

Skaitykite: http://www.paninfo.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 01 d., Ketvirtadienis

Parodų atidarymas Panevėžio dailės galerijoje

Povilas Urbšys gegužės 2 d. 16 val. dalyvaus parodų „AUKŠTAITIJOS DAILĖ'2014. QUO VADIS?“ ir „TAU SPRĘSTI“ atidaryme, kuris vyks Panevėžio dailės galerijoje.  Parodos eksponuojamos 2014 05 02 – 05 25.

2014 m. Balandis mėn. 30 d., Trečiadienis

Neįgaliųjų draugystės šventė "Motule miela"

Balandžio 30 d. Panevėžio miesto neįgaliųjų draugija sukvietė visus į šventę "Motule mana", kuri vyko draugijos kiemelyje. Į šventę susirinko ne tik Panevėžio miesto neįgalieji, bet ir dainininkai iš Ukmergės, Rokiškio, Pakruojo, Širvintų, Molėtų neįgaliųjų draugijų. Šventės dalyvius pasveikino Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas, pradžiugino ir Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai, kurie vaišino kareiviška koše ir demonstravo ginkluotę. Susirinkusius Povilo Urbšio vardu pasveikino padėjėja, linkėdama daug sveikatos, Dievo palaimos, gražios Motinos dienos šventės ir perdavė Seimo nario pažadą pervesti į draugijos sąskaitą 500 litų iš padidintos savo atlyginimo dalies.

 

2014 m. Balandis mėn. 30 d., Trečiadienis

Panevėžyje gali atsirasti Kristinos, Vitalijaus ir Gvido gatvės

Pokalbis su Seimo nariu Povilu Urbšiu apie šiandienos aktualijas tiek mieste, tiek Lietuvoje.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Balandis mėn. 29 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo tv laidoje

Povilas Urbšys balandžio 27 d. dalyvavo televizijos laidoje "Alfa savaitė". 

Žiūrėkite: http://www.lnkgo.lt/video-perziura/9417/

<< Pradžia < Ankstesnis 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 276 iš 313