Naujienos

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkais

Kovo 24 d., pirmadienį, 16.30 val. P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų  savininkų bendrijų pirmininkais. Susitikime "Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo ) programa" dalyvavo Aplinkos ministras  V. Mazuronis, viceministrė D. Matonienė, savivaldybės administracijos direktorė K.Vareikienė, AB "Panevėžio butų ūkis" , UAB "Panevėžio būstas"  vadovai. Susirinkęs gausus panevėžiečių būrys tiesiog užvertė valdininkus klausimais. Nors administracijos direktorę ir ministrą V.Mazuronį sieja bendra partija "Tvarka ir teisingumas", susitikimo pabaigoje, kai tapo aišku, kad nėra jokių šansų nuosekliai ir ramiai išaiškinti žmonėms jiems šiuo metu aktualius klausimus, ministrui garsiai teko pripažinti, kad mūsų miesto savivaldybės administracija akivaizdžiai per mažai bendrauja su gyventojais. Tą patį konstatavo ir P.Urbšys, pasiūlęs kuo skubiau tai ištaisyti ir reguliariai bei išsamiai teikti informaciją apie renovaciją bent jau savivaldybės internetiniame puslapyje. 

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P.Urbšys priiminėjo gyventojus

Kovo 24 d., pirmadienį, Povilas Urbšys priėmė miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

Pasidžiaugė kartu su mokyklos bendruomene

Po 15 metų pertraukos Panevėžį aplankė gera žinia- Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Asta Sakalienė tapo Metų mokytoja. Povilas Urbšys kartu su mokyklos bendruomene pasveikino mokytoją, padėkojo už rodomą tikro pedagogo  pavyzdį, už visuomeniškumą ir pozityvų žvilgsnį į gyvenimą, už dalinamą šviesą, kurios užtenka visiems- ir mokiniams, ir kolegoms, ir šeimai.

2014 m. kovas mėn. 21 d., Penktadienis

Į mūsų valdžią bus renkami žmonės iš viso gaublio

Artimiausiu  metu politikai ketina taisyti Politinių partijų įstatymą, kad šis  atitiktų dar vieną ES keliamą direktyvą - šalį leisti valdyti ES  piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje. Patys nesugebantys  susitvarkyti su šalies problemomis politikai galės atsakomybę atiduoti į  neaišku kieno interesams atstovaujančių užsieniečių rankas.

Šią  idėją Seimui svarstyti antrą kartą teiks Juozo Bernatonio vadovaujama  Teisingumo ministerija. Šioje direktyvoje, apie kurią ES priminė  Lietuvai beveik prieš metus, numatyta, jog Lietuva, pasirašiusi sutartį  su ES, įsipareigoja vykdyti ES politiką ir į savo politiką įsileisti  kitus ES piliečius. Taigi, parengus įstatymo projektą ir jį priėmus,  politines partijas steigti ir joms priklausyti galės ne tik lietuviai.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

Grupės Seimo narių pranešimas: „Ar vienalytes santuokas propaguojančių vaikiškų knygų rėmimas yra Kultūros ministerijos prioritetas?“

Šių metų kovo pradžioje žiniasklaidoje buvo publikuotas straipsnis, kuriame rašoma apie rašytoją ir literatūros kritikę Neringą Mikalauskienę: „38 metų vilnietė neslepia esanti lesbietė, rašo knygas mažiesiems skaitytojams ir pati jas iliustruoja.“ Straipsnyje rašoma apie jos parašytą pasakų knygą vaikams „Gintarinė širdis“, kurią autorė pasirašė Dangvydės slapyvardžiu. Minėtą pasakų knygą mažiesiems skaitytojams, kaip rašoma spaudoje, išleido Lietuvos edukologijos universiteto leidykla 500 egzempliorių tiražu, o šios knygos leidybai lėšas (7010 Lt) skyrė Kultūros ministerija.

 

Plačiau:http://www3.lrs.lt/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

P.Urbšys dalyvavo laidoje "Lietuvos diena"

P.Urbšys kovo 20 d. dalyvavo Lietuvos radijo laidoje "Lietuvos diena".

Plačiau: http://lrvab.lrt.lt/archive/14657/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

X-asis tarptautinis festivalis "Europos kinas ir dieną, ir naktį"

Povilas Urbšys kovo 21 d. 19 val. dalyvavo jubiliejinio X-ojo tarptautinio festivalio "Europos kinas ir dieną, ir naktį" atidaryme kino centre „Garsas“. Festivalio atidaryme taip pat dalyvavo užsienio šalių ambasadoriai, kino filmų režisieriai, aktoriai ir kiti garbūs svečiai.

Atidarymo svečiai galėjo pasijusti lyg tikros kino žvaigždės. Renginio metu scenoje buvo įsikūrusi filmavimo aikštelė su režisieriumi, grimere, garsistais bei operatoriais. Ją išbandė ir Povilas Urbšys, prisiminęs, jog lyg filmavimo aikštelėje jautėsi ne kartą dar dirbdamas Specialiųjų tyrimų tarnyboje.

 

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys: Lietuva okupuota?

Kovo 13 dienos posėdyje Seimas priėmė du teisinius aktus, susijusius su referendumu. Pirmuoju teisės aktu nuspręsta sudaryti ekspertų grupę, kuri pateiktų išvadas dėl reikalavimo paskelbti referendumą, o antruoju nutarimu kreipiamasi į Konstitucinį Teismą – prašoma išaiškinti, ar Referendumo įstatymo straipsnis, pagal kurį prieš kelias minutes buvo sudaryta ekspertų grupė, … neprieštarauja Konstitucijai.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

P.Urbšys: Mūsų teisė skiriasi nuo V. Putino teisės?

Šiandien ekspertų darbo grupė turėtų baigti rengti išvadą dėl referendumo atitikties šalies Konstitucijai. Nors šios išvados pagal Referendumo įstatymą niekaip negali paveikti plebiscito rengimo, dauguma parlamentarų praėjusią savaitę balsavo, kad tokia ekspertų grupė reikalinga. Kodėl?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. kovas mėn. 18 d., Antradienis

Referendumo šalininkai ruošiasi budėti prie Seimo, kol išgirs palankų sprendimą

Žemės referendumo šalininkai vis dar neatsisako minčių, kad Seimas leis referendumą rengti kartu su Europos Parlamento (EP) rinkimais ir potencialiu antruoju prezidento rinkimų turu gegužės 25 d.

Skaityti: http://www.respublika.lt/

 

<< Pradžia < Ankstesnis 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 277 iš 308