Naujienos

2014 m. Balandis mėn. 24 d., Ketvirtadienis

2014 m. balandžio 24 d. P. Urbšys dalyvaus armėnų genocido 99-ųjų metinių minėjime

Balandžio 24 d., 16 val. P. Urbšys dalyvaus armėnų genocido 99-ųjų metinių minėjime, kurio metu bus pristatytas žymaus austrų rašytojo knygos „Keturiasdešimt Musadago dienų“ lietuviškas leidimas. Renginys vyks Genocido aukų muziejuje (Aukų g. 2a, Vilnius).

2014 m. Balandis mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Įvyko Panevėžio diabeto draugijos „Viltis“ visuotinis susirinkimas

Trečiadienį, balandžio 23 d., Panevėžio miesto savivaldybės salėje vyko Panevėžio diabeto draugijos „Viltis“ Ataskaitinis visuotinis susirinkimas, kuriame dalyvavo ir Povilo Urbšio padėjėja  bei perdavė Seimo nario pažadą artimiausiu laiku pervesti į draugijos sąskaitą 500 litų iš padidintos savo atlyginimo dalies.  Draugijos pirmininkė Nijolė Vaitelionienė sveikino susirinkusiuosius Jurginių, artėjančios Motinos dienos progomis, pristatė 2013 metų veiklos ataskaitą, numatytus draugijos renginius. Tartasi, kaip turiningai praleisti laisvalaikį, planuotos išvykos. Dalyviai supažindinti su naujausia informacija ir medicinos priemonėmis, padedančiomis palengvinti diabeto negalią. Buvo galima nemokamai pasitikrinti gliukozės kiekį kraujyje,  pasivaišinti viešnių iš Latvijos siūlomais diabetikams pritaikytais produktais.

2014 m. Balandis mėn. 24 d., Ketvirtadienis

P.Urbšys dalyvavo šventiniame labdaros koncerte

2014 m. balandžio 22 d. Povilas Urbšys dalyvavo atsikūrimo 25-metį mininčio Lietuvos „Caritas" ir vyskupijų „Caritas" centrų organizuojamame šventiniame pagalbos šeimoms koncerte „Įžiebkime viltį kartu“  LRT didžiojoje studijoje. Koncerto metu ryškiausios scenos šeimos kvietė padėti nepriteklius ir skausmą išgyvenančioms šeimoms. Šventinio vakaro metu paaukoti 239 tūkst. litų.

2014 m. Balandis mėn. 22 d., Antradienis

Povilas Urbšys. Rinkėjų balsų medžioklė su varovais tik įsibėgėja

Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas ne kartą yra konstatavęs, jog Konstitucijoje negali būti ir nėra spragų ar vidinių prieštaravimų. Iki šiol taip ir buvo. Tačiau pastaruoju metu pats Konstitucinis Teismas priima sprendimus, kurie, atrodo, šią darną ardo.

Štai šių metų pradžioje Konstitucinis Teismas, vadovaujamas Romualdo Kęstučio Urbaičio, iš pradžių tarsi pagal prezidentės įgeidį atriboja generalinį prokurorą nuo parlamentinės kontrolės, o tada ne mažiau ryžtingai imasi peržiūrėti konstitucinę doktriną, suformuotą dar 2006-ųjų kovo 14-ąją. Primenu – būtent šia doktrina pripažįstama, jog ir įstojus į Europos Sąjungą Lietuvos Respublikos Konstitucija nepraranda savo viršenybės.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. Balandis mėn. 22 d., Antradienis

Šiukšlintojus persekios ir seimūnai

Šeštadienį, balandžio 19 d., dienraštyje "Sekundė" spausdinta publikacija apie buriamą neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių komandą.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2014 m. Balandis mėn. 19 d., Šeštadienis

Su Šv.Velykomis!

Velykos - dovanojimas savęs kitiems.

Būkime Velykų žmonėmis.

                                                                                                                                                                  Povilas Urbšys

2014 m. Balandis mėn. 19 d., Šeštadienis

Įvyko pirmasis Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinės grupės posėdis

Seime įsteigta Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinė grupė. Balandžio 17 d.vyko pirmasis posėdis, kuriame dalyvavo Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Algirdas Pocius ir jo atstovas spaudai kapitonas Skomantas Povilionis bei Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinės grupės nariai: Arvydas Anušauskas, Petras Auštrevičius, Donatas Jankauskas, Sergejus Jovaiša, Rasa Juknevičienė, Kazimieras Kuzminskas, Povilas Urbšys, Mečislovas Zasčiurinskas ir Emanuelis Zingeris. Posėdžio metu aptartos parlamentinės grupės veiklos kryptys ir planai 2014 m., iš kurių svarbiausiais darbais įvardintas realus Seimo narių įtraukimas į kariuomenės renginius ir parlamentarų pagalba keičiant visuomenės požiūrį į Lietuvos karius.

2014 m. Balandis mėn. 17 d., Ketvirtadienis

Įstūmė į tokią absurdišką padėtį, kad net nebejuokinga

2014 m. Balandis mėn. 17 d., Ketvirtadienis

Prezidentūros „nutekino“ VSD pažymą ir agentą Kremliaus administracijoje

Kokias paslaptis slepia slaptoji VSD pažyma, ką apskritai šita pažyma reiškia, kas tai yra per dokumentas, kad mes tiek dėmesio skiriame jam, bet ar nepilstome iš tuščio į kiaurą, galbūt tas dokumentas nevertas tiek dėmesio?
Tokius klausimus balandžio 16 d. iškėlė žurnalistas Audrys Antanaitis „Laisvosios bangos“ radijo laidoje „Vektorius“. Laidoje dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas socialdemokratas Algirdas Sysas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys konservatorius (TS-LKD narys) Arvydas Anušauskas, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys ir buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://www.ekspertai.eu/

2014 m. Balandis mėn. 16 d., Trečiadienis

„Sąmokslo teorija“: Ar Lietuvos įstatymai lygūs visiems?

Balandžio 16 d. Povilas Urbšys dalyvavo Arno Klevečkos vedamoje laidoje „Sąmokslo teorija“. Laidos tema:  Ar Lietuvos įstatymai lygūs visiems?

Laidą žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13976778581396245428

                      http://tv.lrytas.lt/?id=13976785061396868871

<< Pradžia < Ankstesnis 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 278 iš 313