Naujienos

2015 m. kovas mėn. 25 d., Trečiadienis

Panevėžyje lankėsi JAV kariai

JAV_kariai-640x420.jpg

Kovo 23 d. Panevėžio miesto savivaldybėje viešėjo Jungtinių Amerikos Valstijų kariai. Susitikime dalyvavo ir Povilas Urbšys.

„Mums didelė garbė būti sutiktiems ir priimtiems Panevėžio miesto vadovų. JAV prezidentas Barakas Obama praėjusiais metais mums prisakė ginti Lietuvą, Latviją ir Estiją, todėl esame čia. Vienas iš mūsų tikslų – tapti jūsų bendruomenės dalimi“, – sakė JAV sausumos pajėgų vadas Europoje generolas leitenantas Benas Hodgesas.

Skaitykite: http://aina.lt/savivaldybeje-lankesi-jav-kariai/

 

2015 m. kovas mėn. 24 d., Antradienis

Rimo Ručio nuo prokurorų neišgelbėjo net ligoninė: Seimas panaikino jo neliečiamybę

15ig20141223seimas8771-54992a06a0702.jpgAntradienį Seimas leido teisėsaugai baudžiamojon atsakomybėn patraukti kyšininkavimu įtariamą „Tvarkos ir teisingumo“ partijos narį, parlamentarą Rimą Antaną Ručį. Vos prasidėjus svarstymui paaiškėjo, kad R.A.Ručio nėra posėdžių salėje. „Tvarkietis“ Kęstas Komskis pranešė, kad R.A.Ručys staiga susirgo ir buvo reanimobiliu išvežtas į Santariškių klinikas. Nepaisant to, klausimo svarstymas nebuvo nutrauktas.

Skaitykite: http://www.15min.lt/

2015 m. kovas mėn. 23 d., Pirmadienis

2015 m. kovo 23 d. gyventojų priėmimas

Kovo 23 d., pirmadienį, nuo 14.00 val. Povilas Urbšys priims miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2015 m. kovas mėn. 19 d., Ketvirtadienis

Seimui nepavyko sušvelninti bausmių už sunkius turtinius nusikaltimus

Seimui nepakako balsų atmesti prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dar pernai parlamentarų priimtam įstatymui, kuriuo sušvelninamos bausmės už kai kuriuos sunkius turtinio pobūdžio nusikaltimus.

Norint atmesti prezidentės veto, reikėjo, kad už tai balsuotų ne mažiau kaip 71 Seimo narys. Tačiau ketvirtadienio posėdyje už veto atmetimą balsavo tik 51 Seimo narys, prieš buvo 34, susilaikė 24.
Skaitykite: http://vz.lt/
2015 m. kovas mėn. 19 d., Ketvirtadienis

Ar šie rinkimai vyko be korupcijos?

Povilas Urbšys dalyvavo politinėje televizijos diskusijų laidoje "Sąmokslo teorija" su Arnu Klivečka.

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/ ir http://tv.lrytas.lt/

2015 m. kovas mėn. 19 d., Ketvirtadienis

Ramutės Sakalaitės-Gasiūnienės eilėraščių knygos „Mano pasaulis“ pristatymas

zoomed_p1290728-1.jpg

Kovo 17 d. (antradienį) bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) vyko panevėžietės Ramutės Sakalaitės-Gasiūnienės eilėraščių knygos „Mano pasaulis“ pristatymas. Renginį organizavo Panevėžio politikių klubas „Veiklios moterys“, vedė prezidentė Danutė Kriščiūnienė.

Knygos autorė R. Sakalaitė-Gasiūnienė 40 metų dirbo pedagogės darbą, buvo D. Kriščiūnienės auklėtoja. „Mano pasaulis“ – pirmoji R. Sakalaitės-Gasiūnienės eiliuotos kūrybos knyga. Ją sudaro 5 dalys, skirtos Tėvynei, Dievui, žmogui, jausmams ir gamtai, kuriose autorė gilinasi į žmogaus dvasios gelmes, gyvenimo prasmę.

R. Sakalaitė-Gasiūnienė, poetė Elvyra Pažemeckaitė, Panevėžio politikių klubo narės, A.Lipniūno progimnazijos, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklos pedagogai ir mokiniai skaitė eiles iš naujosios knygos, vienas eilėraštis buvo meniškai perteiktas gestų kalba. Lyriškas melodijas griežė Panevėžio muzikos mokyklos smuikininkės, vadovaujamos Vidmantos Luomanienės. 

Kūrėją sveikino jos mokiniai, artimieji, organizatoriai, bibliotekos direktorės pavaduotoja. Seimo nario Povilo Urbšio vardu jo padėjėja įteikė knygos autorei gėlių puokštę, dėkodama už kūrybiškesnio, jautresnio panevėžiečių žvilgsnio į savo aplinką ugdymą, už primenamus svarbius mūsų istorijos momentus, linkėjo stiprios sveikatos ir naujų eilėraščių.

2015 m. kovas mėn. 18 d., Trečiadienis

A.Kubilių ir L.Graužinienę iš postų išvertė visuomeniniai komitetai

P_Urbsys44-640x374.jpg

Ne vieno visuomeninio komiteto atsiradimą prieš savivaldos rinkimus paskatinęs parlamentaras Povilas Urbšys radijo stočiai „Laisvoji banga“ sakė, kad aktyvioji visuomenės dalis, susibūrusi į šiuos komitetus jau privertė keisti Lietuvos politikos veidą.

„Manau, kad daroma sisteminė klaida, kai bandoma visuomeninius rinkimų komitetus vertinti pagal partinį formatą, nes Seimo partijos viską padarė, kad šis formatas atsirastų. Konstitucijoje yra įtvirtinta vienoda teisė dalyvauti rinkimuose ir partiniams, ir nepartiniams žmonėms. Vietoje to, kad savivaldos įstatyme būtų leista tiesiogiai žmonėms rinkti tarybos narius, buvo palikta sąrašinė sistema ir taip nepartiniai tapo panašūs į partinius. Visuomeniniai rinkimų komitetai – tai susibūrimai būtent konkretiems rinkimams“, – teigė P.Urbšys. Pasak parlamentaro kai kurių visuomeninių rinkimų komitetų pagrindą sudaro judėjimai, kurie įsikūrė konkrečiuose miestuose, o jų ateitis gali būti labai skirtinga.

Skaitykite: http://aina.lt

2015 m. kovas mėn. 17 d., Antradienis

Atviras pokalbis

Baigėsi  savivaldos rinkimų antras turas. Išrinkti visi. Net ir Seimo narys vietoj V. Andriukaičio. Vieni sako, kad laimejo socialdemokratai. Kiti tikina, kad pralošė konservatoriai. Treti mano, kad pražydo liberalai ir visuomeniniai komitetai.  Kaip yra iš tikrųjų?

TS-LKD atsotovė Agnė Bilotaitė, Liberalų sąjūdžio atstovas Eugenijus Gentvilas, Mišrios Seimo frakcijos narys Povilas Urbšys ir socialdemokratas Algirdas Sysas.

Laidos įrašas: http://www.ziniuradijas.lt/

2015 m. kovas mėn. 17 d., Antradienis

Panevėžyje pavasaris

Padeka.jpg

2015 m. kovas mėn. 17 d., Antradienis

Politikos naujokų triumfas

Panevėžio rinkėjai negailestingai sugriovė net dvidešimt metų iš eilės miesto valdančiojoje daugumoje buvusios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų bastioną ir tuo parodė trokštantys kardinalių permainų.

Panevėžio rinkėjai parodė trokštantys kardinalių permainų ir negailestingai sugriovė net dvidešimt metų iš eilės miesto valdančiojoje daugumoje buvusios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bastioną.

Mero rinkimų rezultatas pranoko Seimo nario Povilo Urbšio visuomeninio rinkimų komiteto lūkesčius. Jų kandidatą, buvusį Sąjūdžio veikėją, prieš aštuoniolika metų iš aktyvios politikos pasitraukusį architektą 55-erių Rytį Mykolą Račkauską Panevėžio meru panoro matyti net 68,53 proc. atėjusiųjų balsuoti.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/ 

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 283 iš 352