Naujienos

2014 m. Spalis mėn. 07 d., Antradienis

​Kas liks be kelnių įvedus eurą?

Euras artėja, kainos rūgsta kaip ant mielių. Kad nepasirodytų mažai, planuojama dar naikinti PVM lengvatą šildymui. O valdžia mažiausiai uždirbančius ir pensininkus nuraminti pradžiugino keturiais papildomais pakeliais pieno – vos tiek jie papildomai galės nusipirkti, padidinus minimalią algą ir pensijas. Šia tema Povilas Urbšys diskutavo „Lietuvos ryto“ televizijos tiesioginėje diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“.

Laidos įrašas:http://tv.lrytas.lt/

                   http://tv.lrytas.lt/

2014 m. Spalis mėn. 06 d., Pirmadienis

Ar aukšti pareigūnai tampa pažeidžiami?

Nusirito skandalinga žinia, kad buvęs advokatas Juzefas Kozubovskis pradėjo šantažuoti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos generalinį direktorių Kęstutį Jucevičių. Ta medžiaga susidomėjo Prezidentūra. Prisiminkime generalinio prokuroro sukeltą avariją. Turėjo būti viena byla, bet pradėtos taikyti švelnesnės nuobaudos. Ar tai nėra dvejopi standartai? Kitados STT direktoriaus pavaduotojas Vaidas Skirmantas padarė avariją, ir ji niekur neišliko viešumoje. Prezidentės paskirtas Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Boleslovas Kalainis be jokių skrupulų duodavo saugumiečiams leidimus sekti, ką tik šie paprašydavo. O tuose sąrašuose atsidurdavo ir žiniasklaidos atstovai. Ar šie faktai laužti iš piršto?

Skaitykite: http://www.respublika.lt

2014 m. Spalis mėn. 05 d., Sekmadienis

Vaikų futbolo turnyras „Babilonas CUP“

Spalio 4-5 dienomis Panevėžio „Draugystės“ stadione vyko futbolo mokyklos „Audra“ ir Panevėžio futbolo akademijos organizuotas vaikų futbolo turnyras „Babilonas CUP“, kuriame dalyvavo dviejų amžiaus grupių - gimę 2005 ir 2006 m. - vaikai iš skirtingų sporto mokyklų ir klubų.

Sekmadienį, spalio 5 d., futbolo turnyrą stebėjęs Povilas Urbšys įteikė padėkos raštą šio renginio iniciatoriui, vienam iš futbolo mokyklos „Audra“ bendrasavininkų, Stasiui Petrauskui už šio turnyro organizavimą ir gausaus jaunųjų sportininkų būrio iš Latvijos bei Lietuvos sukvietimą į renginį Panevėžyje, už laiką ir jėgas, atiduotas vaikų ugdymui, futbolo sporto palaikymui. Kiekvienam sportininkui Seimo narys įteikė suvenyrines dovanėles.

Skaitykite: http://www.15min.lt/

2014 m. Spalis mėn. 03 d., Penktadienis

Prieš rinkimus ruošia dumblo vonias

Seimo narys Povilas Urbšys reikalauja, kad miesto Savivaldybė paaiškintų gyventojams, kodėl ji praėjusių metų vasarą padidino šalto vandens ir nuotekų kainas, bet nepasirūpino, kad bendrovė „Aukštaitijos vandenys“ tesėtų duotus pažadus.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2014 m. Spalis mėn. 03 d., Penktadienis

Kas pakabino FNTT Baleriną?

Jau dvi savaitės, kai visuomenė negauna atsakymų dėl skandalingos informacijos, kad FNTT vadovas generolas Kęstutis Jucevičius esą reikalavo kyšio. Šalies vadovės globojamas generalinis prokuroras Darius Valys tikina, kad situacija dėl taip pat šalies vadovės į FNTT vadovus pasirinkto K.Jucevičiaus yra pakibusi ore.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Spalis mėn. 02 d., Ketvirtadienis

P. Urbšys dalyvavo susitikime su neįgaliųjų organizacijų vadovais

Spalio 2 d., ketvirtadienį, 13.00 val. P. Urbšys susitiko su neįgaliųjų organizacijų VšĮ „Dailusis ornamentas“, VšĮ Neįgaliųjų integracijos centras, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos vadovais. Susitikimas vyko organizacijų būstinėje Parko g.35. Susitikimo metu organizacijų vadovai papasakojo apie jų veiklą, organizuojamas užimtumo paslaugas ir kylančias problemas.

P. Urbšys susipažino su įvairiomis vykdomomis veiklomis, bendravo su organizacijų nariais, dalyvaujančiais meninio užimtumo užsiėmimuose ir pasiūlė paramą visoms trims organizacijoms iš padidintos Seimo nario atlyginimo dalies, įsigyjant priemones užimtumui.

2014 m. Spalis mėn. 02 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys. Apie dumblą ir dumblinus sprendimus

Spalio 1 dieną sukanka metai, kai Panevėžio miesto ir rajono gyventojai už šaltą vandenį moka daugiau. Viena kainų kėlimo priežasčių buvo dumblo džiovyklos eksploatacijos išlaidos, tačiau apie šios džiovyklos veiklą iki šios dienos nieko negirdėti. Apie šią ir kitas aktualijas Povilo Urbšio nuomonę skaitykite: http://www.aina.lt

2014 m. Spalis mėn. 01 d., Trečiadienis

Diskusija "Stabdykime maisto švaistymą Lietuvoje"

Spalio 1 dieną, trečiadienį, Panevėžio miesto savivaldybėje vyko Maisto banko organizuojama apvalaus stalo diskusija „Stabdykime maisto švaistymą Lietuvoje!“, į kurią buvo pakviesti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai, regione veikiantys maisto gamintojai, ūkininkai, prekybininkai, savivaldybių ir socialinių įstaigų atstovai.

Maisto banko vadovas Vaidotas Ilgius papasakojo, kad pasaulyje yra nesuvartojama apie 1/3 maisto. Lietuvoje kasmet išmetama 581 tūkst. tonų maisto per metus. Europos Parlamentas nurodė šalims iki 2025 metų per pusę sumažinti maisto švaistymą.

Maisto bankas surenka maisto produktus iš šalies prekybininkų, ūkininkų, visuomeninio maitinimo įstaigų ir  atiduoda labdaringoms organizacijoms, nepasiturintiems gyventojams. Kasdien Lietuvoje surenkamos 4-8 tonos maisto. Panevėžyje įvairios  organizacijos rūpinasi 7 tūkst. gyventojų, kurie paremiami maisto produktais.

Diskusijų metu aptartos galimybės, kaip surinkti daugiau maisto produktų ir geriau organizuoti darbą, aprūpinant vargstančius gyventojus maisto produktais. Susitikime dalyvavo Seimo nario P. Urbšio padėjėja.

2014 m. Spalis mėn. 01 d., Trečiadienis

Pensininkų eisena ir mitingas Vilniuje, reikalaujant didesnių pensijų

Spalio 1 d. Vilniuje vyko pensininkų eisena ir mitingas. Susirinkusieji reikalavo, kad pensijos būtų indeksuotos, grąžintos neišmokėtų pensijų dalys visiems dirbantiems, dirbusiems ir mirusiųjų artimiesiems. Šia protesto akcija siekiama atkreipti Vyriausybės ir visuomenės dėmesį į skurdą ir socialinę nelygybę.

Su pensininkais Kudirkos aikštėje susitikęs Povilas Urbšys informavo juos apie numatomą teikti Seimui svarstyti patobulintą Valstybinių socialinio draudimo senatvės ir netekto darbingumo (invalidumo) pensijų kompensavimo įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siūloma mirusiam pensininkui neišmokėtos pensijos dalį išmokėti jo paveldėtojams.

Pensininkai išreiškė palaikymą ir savo iniciatyvas.

Skaitykite: http://lzinios.lt/

2014 m. Spalis mėn. 01 d., Trečiadienis

Seimo narys P. Urbšys dalyvaus Policijos dienos minėjime

Spalio 1 d., trečiadienį, 14.00 val. P. Urbšys dalyvaus Policijos dienos iškilmingame minėjime, kuris vyks Panevėžio rajone, Šilagalyje, konferencijų salėje "Šermute".

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 283 iš 333