Naujienos

2015 m. kovas mėn. 06 d., Penktadienis

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje paminėtas Lietuvos Laisvės 25-metis

1382243_1397076777193371_261488641_n.pngKovo 6 d. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko Dainų festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui pažymėti. Mokyklos direktorius Alfredas Paberžis pasveikino svečius bei gausiai susirinkusią mokyklos bendruomenę su artėjančia švente ir pristatė naujai išrinktą miesto tarybos narį, kandidatą į miesto merus Rytį Račkauską bei Seimo narį Povilą Urbšį.

Skaitykite daugiau...

2015 m. kovas mėn. 06 d., Penktadienis

Stambiu planu

„Stambiu planu“ pokalbis su puikiai pasirodžiusiu Panevėžio VRK „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ atstovu Povilu Urbšiu. Šis VRK Panevėžyje laimėjo 7 mandatus į miesto tarybą.Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, antrajame tiesioginių merų rinkimų etape Panevėžyje kovos du kandidatai – 22,65 proc. rinkėjų balsų surinkęs Rytis Mykolas Račkauskas (visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“) ir Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams atstovaujantis dabartinis mero pavaduotojas Maurikijus Grėbliūnas (16,03 proc.).

Klausykite: http://www.fm99.lt/

2015 m. kovas mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Poezijos ir muzikos vakaras

zoomed_kulturos_leidiniai_svetainei.jpgKovo 4 d. Povilas Urbšys lankėsi Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės viešojoje bibliotekoje, kur vyko poezijos ir muzikos vakaras, skirtas palaikyti kultūros ir meno leidiniams „Naujoji Romuva“, „Nemunas“, „Pašvaistė“.

Skaitykite daugiau...

2015 m. kovas mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Žaibai politikos padangėje

Savivaldos rinkimuose Panevėžyje nukraujavusios partijos, dar rinkimų naktį pradėjusios giminiuotis ir su politiniais bičiuliais, ir su buvusiais oponentais, būsimos valdančiosios daugumos politinę mozaiką dėlioja ignoruodamos politikos išsišokėlius naujokus.

Nors iš mero rinkimų kovos pasitraukę politikos senbuviai delsia savajam elektoratui paskelbti, kurį vieną iš dviejų kandidatų palaikyti antrajame ture, galima nuspėti jų nenorą valdžios olimpo viršūnėje matyti nepartinį Rytį Račkauską.  Jo atstovaujamo visuomeninio komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“, surinkusio daugiausia vietų miesto Taryboje, su pergale dar nepasveikino nė viena partija.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. kovas mėn. 03 d., Antradienis

Vasario 28 d. Seime vyko forumas "Krikščionio pilietinis pašaukimas"

P. Urbšys vasario 28 d. dalyvavo Seime vykusiame forume „Krikščionio pilietinis pašaukimas“. Forumą, kuriame dalyvavo įvairių religinių bendruomenių atstovai, organizavo Krikščioniškas pilietinio veikimo forumas. Forumo metu aptartos veiksmingesnio atskirų krikščioniškų iniciatyvų koordinavimo galimybės, pristatytos svarbios krikščioniškos veiklos 2015 metais, aptarta, kokie veiksmai leistų pasiekti, jog krikščionių balsas Lietuvos viešajame gyvenime turėtų didesnę įtaką, kaip krikščionys galėtų aktyviau prisidėti prie teisingesnės visuomenės kūrimo. Bernardinai.lt vyr. redaktorius Andrius Navickas pakvietė dalyvaujančius pristatyti reguliariai vykstančias iniciatyvias arba naujas idėjas.

Forumo pertraukos metu buvo pristatyta ekumeninė Lietuvos dailininkų kūrybos paroda „Per Jį, su Juo ir Jame“. Parodoje eksponuojami profesionalių menininkų vilniečių Romualdo Balinsko, Ramūno Čeponio, Rimvydo Markeliūno ir Sigitos Maslauskaitės-Mažylienės darbai.

Forumo video įrašas čia: Vaizdo įrašas lietuvių kalba

2015 m. kovas mėn. 03 d., Antradienis

Perbraižė politinį žemėlapį

Savivaldos rinkimai Panevėžyje iš miesto politinio žemėlapio visiškai eliminavo gėdingai pralaimėjusius „tvarkiečius“, socialdemokratus sulygino su „valstiečiais“, neišgelbėjo konservatorių garbės, tačiau į politinę padangę bloškė naujai suspindusias žvaigždes – visuomeninius komitetus. Pirmieji Lietuvos istorijoje mero rinkimai ir partijoms sukurta visuomeninių komitetų alternatyva virto skausminga pamoka Panevėžio valdžioje užsibuvusioms politinėms jėgoms. Miesto Taryboje pasikeitė 13 narių iš 31-o, iš Aukštaitijos sostinės politinio žemėlapio rinkėjai visiškai eliminavo pastaruosius dvylika metų be pertraukų valdančiojoje daugumoje buvusius „tvarkiečius“, susilpnino konservatorių bei socialdemokratų pozicijas ir ekstremaliai metėsi į nepartinių glėbį – daugiausia balsų atidavė už visuomenininkus.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. kovas mėn. 03 d., Antradienis

Meras miestui - Rytis Mykolas Račkauskas

Untitled-1

2015 m. kovas mėn. 02 d., Pirmadienis

Savivaldos rinkimų rezultatai

10980708 781507441935060 6313865771227284523 nŽmonės pasirinko. Mūsų kandidatas į merus Rytis Mykolas Račkauskas yra lyderis pirmąjame rinkimų į Panevėžio miesto merus ture. Jį palaikė 21,93% balsavusiųjų. Kovo 15 d. jis dalyvaus antrajame merų rinkimų ture. 
Vyriausios rinkimų komisijos duomenimis sąrašas Vrk "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU" taip pat sulaukė didžiausio panevėžiečių palaikymo ir iškovojo 7 mandatus!

Visi rezultatai: http://www.2013.vrk.lt/…/rezu…/apygardos_re...

2015 m. Vasaris mėn. 27 d., Penktadienis

Lietuvai ir man

Vasario 27 d. Povilas Urbšys dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro bei Lietuvos mokinių parlamento Panevėžio regiono vvisoje šalyje vykstančios iniciatyvos „Lietuvai ir man“ renginiuose Panevėžyje.
Nuo 12 val. Panevėžio Laisvės aikštę okupavo moksleiviai. Renginio metu buvo pinamos trispalvės apyrankės, vyko estafetės, moksleiviai noriai žaidė kvadratą, klausėsi koncerto, susipažino su jaunimo organizacijomis ir jų veikla. Su Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro veikla bei nariais susipažino ir Povilas Urbšys, kuris sveikino susirinkusius ir pabrėžė, kad
laisvė yra ne dovanojama, bet iškovojama ir turi būti vis ginama, tad džiugu matyti pilietišką jaunimą - jaunąją kartą, kuriai rūpi Kovo 11- oji!
2015 m. Vasaris mėn. 27 d., Penktadienis

Susitikimai su rinkėjais

Ketvirtadienį Povilas Urbšys dalyvavo susitikimuose su rinkėjais.

Šiaurinės miesto dalies bendruomenės ir seniūnaitijos kvietė  kandidatus į Panevėžio miesto merus dalyvauti diskusijoje Rožyno progimnazijoje. Diskusijos tema - "Ką mes žinome vieni apie kitus: bendruomenės, problemos, sprendimai", kurią vedė žurnalistas Rolandas Meilūnas. Povilas Urbšys renginio pradžioje paaiškino, kodėl pats nekandidatuoja į Panevėžio miesto merus ir kvietė pasitikėti Ryčiu Račkausku ir sąrašu Nr. 18. Diskusijoje kalbėta apie miesto viziją, kasdienius klausimus ir konkrečius ateities darbus. 

Po to, Povilas Urbšys skubėjo į susitikimą Stumbro kavinėje. Čia rinkėjams prisistatė "Povilas Urbšys už sąrašą KARTU" kandidatai. Gausiai susirinkę panevėžiečiai buvo rimtai pasiruošę ir turėjo daug klausimų tiek kandidatui į merus Ryčiui Račkauskui, tiek kandidatams, taip pat ir Seimo nariui Povilui Urbšiui. Dar kartą teko įsitikinti, kad žmonės jaučiasi nusivylę esama situacija mieste, nori permainų, pavargę nuo valdininkų tuščių pažadų ir vienašališkų sprendimų. Pokalbiui einant į pabaigą išsigrynino ir konkrečios idėjos miestui.
<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 285 iš 352