Naujienos

2014 m. Vasaris mėn. 26 d., Trečiadienis

Pataisa neleistų išrinktam politikui siekti antros kėdės

Pagaliau Seime pasirodė iniciatyva sustabdyti rinkėjų apgaudinėjimą, kai renkamas pareigas einantys politikai gali dalyvauti ir kituose rinkimuose. Tuo pasirūpino Vytautas Matulevičius, įregistravęs pataisą, apribojančią dviejų kėdžių siekiančius politikus. Įregistruotame projekte numatoma, kad Seimo, Europos Parlamento, savivaldybių tarybų nariais, šalies prezidentu negali būti renkami asmenys, jau išrinkti į kitas institucijas, jeigu jie, likus 65 dienoms iki rinkimų, neatsisakė šiose institucijose einamų pareigų. Pasak iniciatoriaus, tai ypač aktualu, nes šalyje jau įprasta, kad Seimo, EP ar savivaldybių politikai nesikuklina dar eidami pareigas dalyvauti ir kituose rinkimuose.

Skaitykite daugiau: http://www.alfa.lt/
2014 m. Vasaris mėn. 25 d., Antradienis

Kas provokuoja lietuvišką Maidaną?

Interviu su Povilu Urbšiu skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 25 d., Antradienis

Bliūkšta byla prieš televiziją

Vos tik į viešumą prasprūdo žinia, kad ikiteisminis tyrimas, kuriame Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba televizijos TV3 vadovybę norėjo apkaltinti nesumokėjus valstybei mokesčių, atsidūrė Generalinėje prokuratūroje, Povilas Urbšys ėmė piktintis.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 24 d., Pirmadienis

Vasario 24 d. P. Urbšys dalyvavo tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje

Vasario 24 d. P. Urbšys dalyvavo tiesioginėje radijo stoties "Pulsas" laidoje, pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

2014 m. Vasaris mėn. 24 d., Pirmadienis

Ko neatlaikė N.Cooperio pečiai - metų naštos ar įtarimų

Bankrutuojančio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio pasitraukimas iš pareigų praėjusią savaitę užminė daug mįslių. Viena jų: ar britas iš tiesų traukiasi į užtarnautą poilsį, ar bėga nuo atsakomybės?

Skaitykite: http://www.lrytas.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 24 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvavo pensininkų bendrijos "Panevėžio bočiai" ataskaitinėje konferencijoje

Vasario 24 d. Povilas Urbšys dalyvavo pensininkų bendrijos "Panevėžio bočiai" ataskaitinėje konferencijoje, kuri vyko Panevėžio miesto "SODROS" salėje (Vasario 16-osios g. 60, Panevėžys).

2014 m. Vasaris mėn. 24 d., Pirmadienis

Konstitucijos sargui užkabintas ordinas – lyg antkaklis

Prezidentės sprendimas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi apdovanoti Konstitucinio teismo pirmininką Romualdą Kęstutį Urbaitį sukėlė abejonių Seimo nariui Povilui Urbšiui.

Skaityti: http://bendraukime.lrytas.lt

2014 m. Vasaris mėn. 22 d., Šeštadienis

P.Urbšys dalyvavo Mišiose už Ukrainą ir jos žmones

Vasario 23 d. Povilas Urbšys dalyvavo šv. Mišiose už Ukrainą ir jos žmones Panevėžio Kristaus Karaliaus Katedroje. „Prašykime Viešpatį, kad daugiau nebebūtų kraujo praliejimo, o žuvusiems amžinosios ramybės. Kviečiu ir raginu šia intencija melstis visose Vyskupijos parapijose. Marija, Taikos Karaliene ir visų tautų Motina, melski už mus!“ – ragina Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas, SJ.

2014 m. Vasaris mėn. 22 d., Šeštadienis

Nenori „Snoro“ aferų revizijos

Generalinė prokuratūra vakar pagaliau išdrįso oficialiai paskelbti apie „Snoro“ bankroto administratoriui Nilui Kuperiui prokurorų paruoštus įtarimus dėl neteisėtų operacijų. Bet daugybę abejonių visuomenei kelia ir kita jo veikla, sandoriai su „Snoro“ turtu. Niekieno nekontroliuojamas N.Kuperio dvejų metų darbas prašosi išsamaus audito, tik inicijuoti jo niekas nesiryžta.

Skaityti: http://www.respublika.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 21 d., Penktadienis

„Snoro“ aferoje skamba garsios pavardės

„Snoro“ bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) įtariamas kol kas dėl dviejų neteisėtų operacijų, įvykdytų banke nuo bankroto bylos iškėlimo. Vienas jų - 645 tūkst. litų užskaita, padaryta buvusios Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sūnaus Gedimino Degučio įmonės naudai. Tačiau...

 

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 285 iš 312