Naujienos

2014 m. Lapkritis mėn. 21 d., Penktadienis

Sporto renginys „Šeimų estafetės“

Lapkričio 19 d. Panevėžio „Ąžuolo“ pagrindinėje mokykloje vyko „Šeimų estafetės“ I-IV klasių šeimoms. Tai tradicinis, jau 14 metus vykstantis, sporto renginys, kuriame šiais metais dalyvavo virš 300 žmonių. Estafetėse savo jėgas išbandyti susirinkusios 84 šeimos išsirikiavusios, iškilmingai, skambant M. Mikutavičiaus dainai “Trys milijonai“, apėjo salę. Nuotaikingą programą atliko pradinių klasių mokytojos Violetos Merkienės vadovaujamos grupės „Boružėlės“ ir mokytojo choreografo Vytauto Murausko grupės „Giliukai“ šokėjai. Renginio globėjas Seimo narys Povilas Urbšys tarė sveikinimo žodį, pasidžiaugdamas taip gausiai susirinkusiais ir sakydamas, kad visos šeimos jau yra laimėtojos, nes dalyvauja šioje šventėje. Seimo narys įteikė padėkas pradinių klasių mokytojai metodininkei Miglei Ruzienei, kūno kultūros mokytojui metodininkui Raimundui Poviloniui ir mokyklos direktoriui Remigijui Glinskiui už šio renginio organizavimą.

Dvi dalyvių grupės – pilnų šeimų – abu tėveliai ir vaikas, ir nepilnų šeimų – vienas iš tėvelių ir vaikas, – rungėsi trijų rūšių estafetėse: kamuolio ridenimo, bėgimo pro lankus ir greičio. Visus rezultatus kruopščiai fiksavo sekretoriatas, kurį sudarė mokyklos mokytojos. Dėmesingai judėjimą salėje sekė medicinos sesuo.

Po daugiau nei dviejų valandų paaiškėjo sportiškiausieji. Pilnų šeimų grupėje: I vieta - Glebeckai (2b kl.), II vieta – Pauliukai (3a kl.) , III vieta – Deveikiai (4c kl.). Nepilnų šeimų grupėje: I vieta – Samalioniai (3b kl.), II vieta - Šablinskai (4a kl.), III vieta – Diliai (4b kl.). Prizinių vietų laimėtojams įteiktos Seimo nario Povilo Urbšio taurės. Pasižymėjusieji apdovanoti medaliais, garbės raštais ir diplomais. Iš tiesų, laimėjo visi: varžybos įtraukė ir vaikus, ir tėvelius. Šeimoms vieningai siekiant tikslo, emocijų ir sportinio azarto netrūko. Patirtų įspūdžių ir džiaugsmo turėtų užtekti ilgam.

2014 m. Lapkritis mėn. 19 d., Trečiadienis

Seimo opozicija oficialiai pranešė, kad nedeleguos narių į etikos komisiją

Seimo opozicija oficialiai pranešė, kad nedeleguos narių į Etikos ir procedūrų komisiją (EPK), jei ji nebus pertvarkyta.

2014 m. Lapkritis mėn. 18 d., Antradienis

Mišrios Seimo narių grupės pranešimas: Seimo narių neįtikino premjero teiginiai, kad kainos nekyla

Susitikime, surengtame reaguojant į Lietuvos piliečių susirūpinimą dėl brangstančių maisto produktų ir kitų prekių, Mišri Seimo narių grupė išklausė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir finansų ministro Rimanto Šadžiaus paaiškinimus.
Paaiškėjo, kad Vyriausybės ir Seimo nariai padėtį vertina kardinaliai skirtingai, dar daugiau - skiriasi net ir duomenys, kuriais jie grindžia savo pozicijas.
Skaitykite: http://pranesimai.elta.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 18 d., Antradienis

Panevėžio diabeto draugijai "Viltis"-25-eri

Lapkričio 17 d. Panevėžio diabeto draugijos "Viltis" nariai susirinko į konferenciją "Sveikai gyventi ir diabetą valdyti" ir paminėti savo veiklos 25-erių metų jubiliejų. Į renginį, kuris vyko Panevėžio rajono savivaldybės salėje, susirinko gausus būrys svečių. Visus susirinkusius šilta menine programa džiugino Panevėžio vaikų darželio lopšelio "Vaivorykštė" priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai. Draugijos narius sveikino Panevėžio miesto savivaldybės vadovai, Panevėžio ligoninės ir Ligonių kasų vadovai, įvairių neįgaliųjų draugijų atstovai. Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino draugiją, pasidžiaugė jų mokėjimu palaikyti vieni kitus, jų buvimu kartu, palinkėjo tvirtybės ir padovanojo knygą "Po Lietuvą su šeima", kad draugijos nariai galėtų atrasti naujų kelionių maršrutų.

Po sveikinimų buvo pristatyta draugijos 25-erių metų veikla, sveikatos priežiūros specialistai skaitė paskaitas apie ilgaamžiškumo paslaptis ir fizinį aktyvumą. Dar ilgai draugijos nariai lyg viena šeima dalinosi savo įspūdžiais, planavo ateities darbus.

2014 m. Lapkritis mėn. 17 d., Pirmadienis

2014 m. lapkričio 17 d. gyventojų priėmimas

Lapkričio 17 d., pirmadienį, nuo 14.00 val. Povilas Urbšys priims miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2014 m. Lapkritis mėn. 17 d., Pirmadienis

Kontrabanda valstybiniu lygiu: kodėl teismuose sekasi įtariamiesiems?

Šių metų vasarį teismui perduota didžiausia iki šiol byla, kurioje dėl kontrabandos, kyšininkavimo, papirkimo, prekybos poveikiu ir nusikalstamo susivienijimo prieš teismą stojo – 26 veikėjai, kurių priešakyje – Vilius Karalius, o taip pat ir Seimo nario, valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininko Rolando Pakso pavaduotojo Vytauto Kamblevičiaus sūnus Aivaras bei aštuoni muitininkai. Tačiau svarbi byla pradeda buksuoti korupcijoje skendinčiuose teismuose. Kas teisminėje valdžioje užmerkia akis prieš stambiausius kontrabandos vadeivas ir šešėlinius jų milijonus?

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 16 d., Sekmadienis

Pilietinis judėjimas KARTU pritarė mero kandidatūrai

Lapkričio 14 d. Panevėžyje pasirašyta Pilietinio judėjimo KARTU inicijuota Visuomeninio rinkimų komiteto veiklos sutartis, kuria nuspręsta 2015 m. kovo 1 d. vyksiantiems Panevėžio savivaldybės rinkimams steigti visuomeninį rinkimų komitetą, kurio tikslas kelti kandidatų sąrašą į savivaldybės tarybos narius ir kandidatą į savivaldybės tarybos narius – merus.

Susirinkimo metu buvo patvirtintas pirminis rinkimų į Panevėžio miesto tarybą kandidatų sąrašas, kuriame ne tik judėjimo nariai, bet ir visuomeninių organizacijų bei bendruomenių atstovai. Taip pat pritarta mero kandidatūrai. Į mero postą Judėjimo KARTU pirmininkas Povilas Urbšys pasiūlė architektą Rytį Račkauską, kurio kandidatūrą palaikė dauguma susirinkime dalyvavusių žmonių. Dalyvavimu artėjančiuose rinkimuose Pilietinis judėjimas KARTU siekia užtikrinti realią piliečių savivaldos teisę - kaip prigimtinę žmonių teisę kurti ir tvarkyti savo kasdienį gyvenimą, vienyti pozityvius, siekiančius permainų visuomenėje žmones, nepaisant jų ideologinių, politinių, religinių ar kultūrinių pažiūrų.

Kartu už bundantį Panevėžį!

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Vaikų šventė su K.Donelaičiu

Lapkričio 13 d. į Panevėžio muzikinį teatrą sugužėjo būrys vaikų. Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ mažuosius panevėžiečius sukvietė į vaikų šventę.

Muzikinio teatro scena buvo padabinta iš pirmo žvilgsnio rodos bet kokia tvarka išbarstytomis raidėmis, tačiau ėmus jas grupuoti, dėlioti susideda užrašas ,,Knyga – raktas į pažinimą. Mūsų metai”. Turbūt ne vienam iškilo klausimas, kodėl būtent toks sakinys? O gi pirmiausia todėl, kad atvertus knygą, atrandi daug raidžių, kurių perskaitymas leidžia pažinti pasaulį, tobulėti. Knyga – tai raktas, padedantis atrakinti visas pasaulio pažinimo paslaptis… Antroji priežastis yra ta, jog „Žalioji pelėda“ šiais metais įgyvendino projektą „Knyga – raktas į pažinimą. Mūsų metai“. Kadangi 2014 metai, minint grožinės lietuvių literatūros pradininko K. Donelaičio 300 metų jubiliejų, paskelbti šio žymaus klasiko metais, tai projektas, vykęs bibliotekoje ištisus metus, savo veikla atkartojo ir interpretavo žinomiausią Donelaičio kūrinį – poemą „Metai”.

Skaitykite: http://vaikasirknyga.blogas.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Siūloma keisti Seimo etikos komisijos sudarymo tvarką

Opozicijai palikus Seimo Etikos ir procedūrų komisiją (EPK) bei taip įšaldžius jos darbą, Seimo narių mišrios grupės atstovai siūlo keisti jos sudarymo tvarką. Pagal registruotą Seimo statuto pataisos projektą, komisija būtų sudaroma iš 12 Seimo narių, turėtų būti atstovaujamos visos parlamentinės frakcijos.

Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Miglės Bačkovaitės fotografijų paroda

Lapkričio 12 d. Panevėžio fotografijos galerijoje vyko Londone gyvenančios panevėžietės Miglės Bačkovaitės personalinės fotografijų parodos "Nėra laiko. Jie ir be jų" atidarymas. Renginyje dalyvavusi Povilo Urbšio padėjėja Seimo nario vardu parodos autorei padėkojo, jog nepamiršo gimto krašto ir palinkėjo kūrybinio polėkio ir dar daug daug tokių parodų.

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 286 iš 341