Naujienos

2014 m. Sausio mėn. 06 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys: Kuo Grybauskaitė skiriasi nuo Uspaskicho? Jie abu verčia Lietuvą laisvės atėmimo zona

Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, kažkada žadėjusi siekti valstybėje didesnio skaidrumo ir pareigūnų atsakomybės, šiandien pati slapukauja ir nuo atsakomybės bėga. Neseniai paaiškėjo, kad ji atsisakė duoti parodymus prokurorams, tiriantiems nesėkmingų prezidentės „skiepų“ istoriją, šios istorijos metu pareigūnų padarytą nusikaltimą – slaptos VSD pažymos išviešinimą.

Tiesos.lt redaktorė Ramutė Bingelienė pakalbino Seimo narį Povilą Urbšį ir paprašė jo pakomentuoti prezidentės elgesį. Tokie Dalios Grybauskaitės veiksmai daro ją neatskiriamą nuo Viktoro Uspaskicho, – sakė pilietiniam Tiesos.lt portalui P.Urbšys. Jo teigimu, prezidentė su Darbo partija kuria Lietuvoje „euroazijinę demokratiją“, verčia Lietuvą laisvės atėmimo zona.

Plačiau skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Sausio mėn. 06 d., Pirmadienis

Ar šilumos vartotojai bus išvaduoti iš kolchozinės santvarkos?

Straipsnį skaitykite:  http://www.15min.lt/

2014 m. Sausio mėn. 03 d., Penktadienis

Povilas Urbšys dalyvavo labdaros renginyje "Ištiesk gerumui ranką"

Sausio 5 d. 18.30 val. P. Urbšys dalyvavo labdaros ir paramos fondo "Algojimas" penktus metus organizuojamame renginyje "ištiesk gerumui ranką", kurį transliavo LRT televizija

2014 m. Sausio mėn. 03 d., Penktadienis

Povilas Urbšys susitiko su panevėžiečių klubo nariais Vilniuje

 

Sausio 5 d. 15 val. P. Urbšys susitiko su panevėžiečių klubo nariais Vilniuje. Susitikimas vyko  Vilniaus įgulos karininkų ramovėje.

 

2014 m. Sausio mėn. 03 d., Penktadienis

Nesėkmingai „pasiskiepijusi“ D.Grybauskaitė atsisako duoti parodymus prokurorams

Straipsnį skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 27 d., Penktadienis

Povilas Urbšys dalyvavo radijo laidoje "Laiko ženklai"

Gruodžio 28 d., šeštadienį, Povilas Urbšys dalyvavo radijo soties "Pulsas" laidoje "Laiko ženklai". Laida,  kurią veda kun. Algirdas Dauknys, transliuojama nuo 9 val. iki 11 val.

2013 m. Gruodis mėn. 27 d., Penktadienis

P.Urbšys dalyvavo šventose mišiose už vyskupą Kazimierą Paltaroką

Gruodžio 27 d. 18 val. Panevėžio Kristaus Karaliaus Katedroje P.Urbšys dalyvavo šventose mišiose už vyskupą Kazimierą Paltaroką.

Šiandien iškilmingame Panevėžio miesto savivaldybės tarybos posėdyje miesto garbės piliečiu išrinktas vyskupas Kazimieras Paltarokas (1875-1958). 

 Vyskupas K. Paltarokas buvo visuomenės autoritetas, darbštus ir geras organizatorius, labai demokratiškas ir paprastas. Jo nuopelnai pripažinti jau tuo metu: 1926 m. tapo Lietuvių katalikų mokslo akademijos nariu akademiku, 1933 m. išrinktas šv. Vincento Pauliečio, o 1937 m. - šv. Kazimiero draugijos garbės nariu. „Vyskupo Paltaroko neįveikiamumo paslaptis glūdi gal labiausiai jo pasiryžime nukentėti už savo ginamus idealus. Jis yra įsitikinęs ne tik savo bylos teisingumu, bet ir tuo, kad nukentėti už teisybę yra geriausias jai patarnavimas“, – rašė profesorius Stasys Šalkauskis.

Iš vyskupo K.Paltaroko parengto ir vėliau daug kartų nelegaliai perleisto katalikų „Katekizmo“ sakramentams ruošėsi visa pokario karta.

K.Paltarokas – dešimtasis Panevėžio miesto garbės pilietis. Šis vardas jau suteiktas režisieriui Juozui Miltiniui, aktoriams Donatui Banioniui ir Vaclovui Blėdžiui, dailininkui Kaziui Naruševičiui, monsinjorui Jonui Juodeliui, rašytojai, visuomenės veikėjai Gabrielei Petkevičaitei-Bitei, skulptoriui Juozui Zikarui, sporto patriarchui Vilhelmui Variakojui ir aviakonstruktoriui Vladui Kensgailai.

 

Plačiau apie vyskupą K.Paltaroką: http://panevezys.lt/

 

2013 m. Gruodis mėn. 26 d., Ketvirtadienis

Draustiniuose miško žemę paversti kitomis naudmenomis bus galima įgyvendinant valstybei svarbius projektus

Straipsnį skaitykite: http://www.ekspertai.eu/

2013 m. Gruodis mėn. 23 d., Pirmadienis

Seimas neišgirdo 320 000 piliečių balso

Straipsnį skaitykite: http://www.tiesos.lt

2013 m. Gruodis mėn. 23 d., Pirmadienis

Tegul lydi Jus gerumas ir artimo meilė!

 

Ramybės ir artumo šv.Kalėdų išvakarėse! Tegul lydi Jus gerumas ir artimo meilė!

 

Povilas Urbšys

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 286 iš 307