Naujienos

2015 m. Vasaris mėn. 01 d., Sekmadienis

Paroda "Myliu Indiją"

Sausio 30 d. "Galerija XX" atidaryta panevėžiečio skulptoriaus Juozo Lebednyko paroda "Myliu Indiją". Ši paroda gimė įkvėpta kelionių dvasios. Indija – menininko apkeliauta šalis, kurioje istorijos ir kultūros tąsa jaučiama gyva kiekviename žingsnyje, įamžinta videofilme ir nuotraukose, keramikos dirbiniuose. Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino savo mokytoją J.Lebednyką su naujais, išmoningai pateiktais darbais panevėžiečiams, linkėdamas naujų potyrių, kurie vėl atgimtų naujose formose ar skulptūrose

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Nori nudegti - imk ES paramą

Lietuvoje net ir be pagrindo žmonės ir dėl menkutės ES paramos tąsomi, įmonių darbas trikdomas įvairiais patikrinimais, keliamos bylos. O kaip kitur? Briuselis paskelbė, kad Prancūzija ES turės grąžinti milijardą eurų (3,45 mlrd. litų) neteisėtai gautos žemės ūkio sektoriaus paramos. Ar kas nors sės už grotų? Paprastai senosiose ES valstybėse už klaidas nesodinama.

Skaitykite: http://www.respublika.lt

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Įtartinai kreivas šviesoforų reikalas

Vilniaus šviesoforų sistema labai svarbi eismo dalyviams - jei šviesoforai neveiktų, sutriktų eismas. Ne mažiau svarbi ji ir juos prižiūrinčiai įmonei - jai už tai mokami dideli pinigai. Tačiau kai kam sostinės šviesoforų priežiūra pakvipo korupcija - kilo įtarimų, kad Vilniaus šviesoforų priežiūra tendencingai perduodama vienai įmonei.

Skaitykite:http://www.respublika.lt/

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

Jaunimo apdovanojimai 2014

Sausio 30 d. Povilas Urbšys dalyvavo LMS Panevėžio moksleivių informavimo centro organizuotame renginyje "Aktyviausių mokinių apdovanojimai 2014". Pirmą kartą Panevėžyje vykstantis renginys prasidėjo Lietuvos moksleivių sąjungos himnu, kurį atliko Panevėžio moksleivių informavimo centro nariai. "AMA-2014" subūrė gražų būrį moksleivių, aktyviai veikiančių savo mokyklų bendruomenėse. 

Tardamas sveikinimo žodį, Povilas Urbšys džiaugėsi, kad mieste atsirado asociacija, atstovausianti moksleivių interesus. Jis įteikė   LMS Panevėžio moksleivių informavimo centrui padėką, linkėdamas rodyti teigiamą pavyzdį kitiems.

2015 m. Sausio mėn. 30 d., Penktadienis

P. Urbšys. Štai tokia ta mūsų valdžia

Interviu su Povilu Urbšiu visuomenei aktualiais klausimais skaitykite: http://www.aina.lt/.

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Panevėžio rajono policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas

Sausio 29 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio apskrities VPK ataskaitiniame susirinkime, kuris vyko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato 1­ojo aukšto salėje (Tulpių g. 60, Panevėžys).

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Dorovės sergėtojui prikiaulino savi

Pretendentų į savivaldybių tarybas sąrašus toliau sijojantys rinkimų prievaizdai dienos švieson išvilko ir Seimo nario, buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vado Povilo Urbšio suburtų kandidatų praeities šešėlius. Patikrinusi duomenis, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) aptiko, kad visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ du kandidatai nuo rinkėjų nuslėpė buvę teisti. Nelaukę, kol VRK už nutylėtus praeities klystkelius pašalins iš rinkimų sąrašo, abu P. Urbšio patikėtiniai patys suskubo trauktis.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

„Tvarkiečio“ nuodėmes komisija skaičiuos neskubėdama

Keturių Seimo frakcijų raginimas paspartinti kyšį galbūt paėmusio „tvarkiečio“ Rimanto Antano Ručio teisinės neliečiamybės peripetijas nagrinėsiančios komisijos darbą liko be atsako. Opozicija užsimena apie galimybę šaukti neeilinę sesiją
Skaitykite: http://lzinios.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Ar užtenka skaidrumo Lietuvos politikoje?

Sausio 28 d. Povilas Urbšys dalyvavo gyvoje politinėje diskusijoje su Arnu Klivečka. Laidos tema -  "Ar užtenka skaidrumo Lietuvos politikoje?"

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/

           http://tv.lrytas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Dėl teistumo susigūžę veikėjai įstrigo rėtyje

04Išbrokuota dar daugiau kaip du šimtai kandidatų į savivaldybių tarybas. Šįkart Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš sąrašų išbraukė asmenis, nuslėpusius buvusį teistumą. Vakarykštis komisijos sprendimas galėjo sumažinti konkurenciją dėl Kauno mero kėdės, į kurią taikosi net šešiolika politikų.

Skaitykite: http://m.lrytas.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 288 iš 352