Klaida
  • JFolder::files: Kelias nėra katalogas:
Pastaba
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/ulbinaite

Naujienos

2015 m. Sausio mėn. 28 d., Trečiadienis

Apdovanota Panevėžio turizmo centro direktorė

Sausio 27 d. Povilas Urbšys lankėsi Panevėžio turizmo informacijos centre, susitiko su centro vadove Diva Tankūnaite, aptarė turizmo sektoriaus naujienas, diskutavo apie miesto įvaizdį, turizmo centro veiklą ir pasidžiaugė centro bei vadovės pasiekimais.

Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentė, Panevėžio turizmo informacijos centro direktorė Daiva Tankūnaitė už ilgalaikį ir nuoseklų darbą buvo įvertinta aukščiausiu Valstybinio turizmo departamento apdovanojimu – garbės ženklu, kuris skiriamas už ypatingus nuopelnus Lietuvos turizmui. P.Urbšys centro direktorei įteikė padėką už nuoširdų darbą ir Panevėžio krašto populiarinimą.

2015 m. Sausio mėn. 27 d., Antradienis

Panevėžyje vyko Holokausto minėjimas

Sausio 27 d. Panevėžio žydų bendruomenė kvietė miesto bendruomenę į Holokausto minėjimo renginius, į kuriuos įsijungė ir Povilas Urbšys, kuris dalyvavo forume „Europos Holokausto istorija“ "Saulėtekio" progimnazijoje bei pokalbyje-diskusijoje.

2015 m. Sausio mėn. 27 d., Antradienis

Seime vyks konferencija apie Prezidentą Antaną Smetoną

Sausio 28 d., trečiadienį, 15 val. Seimo Europos informacijos biure (Seimo III r.) vyks septintoji konferencija „Prezidentas Antanas Smetona ir Lietuva“, kurią organizuoja Lietuvos blaivybės draugija „Baltų ainiai“ ir kraštiečių draugija „Kur tas šaltinėlis“. Renginį atidarys ir sveikinimo žodį tars Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.

Konferencijoje Seimo narys Povilas Urbšys nagrinės Vokiečių ir Sovietų sąjungos ekspansinius veiksmus Lietuvoje, 1939-1940 metų lemtingus įvykius, tragišką 1940 metų birželio mėnesio sovietų invaziją.

Skaitykite: http://alkas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 26 d., Pirmadienis

Yra kaip yra

Sausio 26 d. Povilas Urbšys svečiavosi televizijos laidoje "Yra kaip yra". Laidos įrašas: http://lnkgo.alfa.lt/

2015 m. Sausio mėn. 24 d., Šeštadienis

A. Patackas. Aūū, redaktoriai… Kur jūsų laisvė?

Trumpai apie reikalo esmę – pasirodžius žiniai, kad LGBT ir jai vadovaujantis toksai Simonko žada dešimties litų banknotą su Dariumi ir Girėnu dalinti kaip suvenyrą su „žaismingu“ prierašu, jog Darius ir Girėnas yra gėjai, parašiau tekstą, kuriame perspėjau, kad „tai nėra nei sąmojinga, nei žaisminga, bet žaidimas su ugnimi. Už juodą, atgrasų, absoliučiai nepriimtiną iššūkį-provokaciją galite susilaukti ne mažiau juodo, atgrasaus ir absoliučiai nepriimtino atsako. Kartoju – absoliučiai nepriimtino. Juk Lietuvoje, kaip ir kiekviename krikščionišku vadinamame krašte, ne visi atsuka kairįjį žandą, daug yra ir tų, kurie tebeišpažįsta principą  „akis už akį“, pagrindinį kaltininką to, kas įvyko Paryžiuje(pabraukta autoriaus). Ir vargu ar daug kas Lietuvoje nešios užrašą „aš esu simonko“. Kovokite iki soties, kiek lenda už savo spalvotas teises – tą kiekvienam piliečiui užtikrina demokratija – bet civilizuotu, be provokacijų būdu“.

Skaitykite: http://alkas.lt/

2015 m. Sausio mėn. 24 d., Šeštadienis

Rezonansinė byla: iš didžiulio debesies – balutė

Net šešetą metų užsitęsusi buvusių aukštų Panevėžio valdininkų – Savivaldybės administracijos direktoriaus Stasio Karčinsko ir vicemero Kastyčio Vainausko – korupcijos byla – tarsi iš didžiulio debesies tik menka balutė.

Skaitykite: http://www.sekunde.lt/

2015 m. Sausio mėn. 22 d., Ketvirtadienis

Fotografijų paroda „Sergejus Paradžanovas – gyvenimas tarsi filmas“.


Sausio 21 d. (trečiadienį) Povilas Urbšys dalyvavo pasaulinio garso kino režisieriaus, dailininko Sergejaus Paradžanovo (1924–1990) devyniasdešimtmečiui skirtos fotografijų parodos „Sergejus Paradžanovas – gyvenimas tarsi filmas“ atidaryme Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės- Bitės bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14). Renginyje dalyvavo ir Armėnijos ambasados Lietuvoje antrasis sekretorius Artur Ohanian, kultūros atašė Gajanė Mokatsian. Ekspozicijoje – senos Tbilisio armėnų šeimos, kurioje gimė S. Pardžanovas, nuotraukos; jo mokyklos, studijų Kinematografijos institute Maskvoje fotografijos. Kadruose – tragiškai žuvusi S. Pardžanovo žmona totorė Nigyar, antroji žmona Svetlana Ščerbačiuk, ypatingą vaidmenį S. Paradžanovo gyvenime suvaidinusi poetė, bohemos „liūtė“, Vladimiro Majakovskio mūza Lili Brik.

Skaitykite daugiau...

2015 m. Sausio mėn. 21 d., Trečiadienis

Ekumeninė Lietuvos dailininkų kūrybos paroda

Sausio 21 d. Povilas Urbšys dalyvavo ekumeninės Lietuvos krikščionių menininkų parodos „Per Jį, su Juo ir Jame“ atidaryme Panevėžio miesto dailės galerijoje. Parodoje tapybos, fotografijos, skulptūros darbus ir instaliacijas pristato 11 profesionalių menininkų: vilniečiai Romualdas Balinskas, Ramūnas Čeponis, Rimvydas Markeliūnas, Sigita Maslauskaitė – Mažylienė, šiaulietis Ugnius Ratnikas, ignalinietis Jonas Grunda, pasvalietis Kęstutis Krasauskas, panevėžiečiai Irina Nosova, Alfridas Pajuodis, Jūratė Ridikienė ir Rimantas Ridikas.
Skaitykite daugiau...

2015 m. Sausio mėn. 21 d., Trečiadienis

Pavojingas D.Ulbinaitės grįžimas

{gallery}ulbinaite{/gallery}

Įvyko tai, ko ir galima buvo tikėtis. Valstybės paslapties nutekinimu kaltinta ir Vilniaus pirmosios apylinkės teisme dėl šio nusikaltimo išteisinta Dalia Ulbinaitė grįžo vadovauti prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnybai. Šis faktas buvo trumpai konstatuotas, tačiau kažkodėl niekieno nekomentuotas, lyg įvyktų savaime suprantamas dalykas. O juk net pirmo kurso teisės studentas žino, kad asmuo nelaikomas kaltu (ar nekaltu), jeigu teismo nuosprendis neįsiteisėjęs.

Skaitykite: http://www.respublika.lt

2015 m. Sausio mėn. 20 d., Antradienis

Šventės Panevėžio kraštotyros muziejuje

Sausio 19 d. Panevėžio kraštotyros muziejui minint 90 veiklos metų, muziejaus Moigių salėje vyko parodos „Panevėžio krašto praeitis audimo raštuose“ atidarymas. Etninės kultūros skyriaus vyresnioji muziejininkė Vitalija Vasiliauskaitė pristatė šią parodą, kuria pradedami Etninės kultūros

globos tarybos paskelbti Etnografinių regionų metai.

Skaitykite daugiau...

<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 289 iš 352