Naujienos

2014 m. kovas mėn. 11 d., Antradienis

Povilas Urbšys. Nutylėtas Konstitucinio Teismo nutarimas

Šių metų pradžioje Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas (KT) netiesiogiai nurodė, kad referendumas dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams būtų neteisėtas. Tačiau nei šiame išaiškinime, nei kituose dokumentuose nė žodžiu neužsimenama apie kitą – 1994 m. liepos 22 d. – KT nutarimą.

Tai, kad apie šį labai svarbų nutarimą niekas nekalba, susidaro įspūdis, jog šį dokumentą norima pamiršti, o gal net ignoruoti.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. kovas mėn. 11 d., Antradienis

Su Kovo 11-ąja!

Tautos valios sustabdyti negali niekas. Su Kovo 11-ąja!

2014 m. kovas mėn. 10 d., Pirmadienis

Seime – iškilmingas minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Kovo 11 d., antradienį, Povilas Urbšys dalyvavo Seime rengiamame iškilmingame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime. Renginio Kovo 11-osios Akto salėje pradžia – 10 val.

Daugiau informacijos: http://www3.lrs.lt/

2014 m. kovas mėn. 09 d., Sekmadienis

Povilas Urbšys: Toks ėriukų tylėjimas – tai dovana V.Putinui

Kovo 7 d., ketvirtadienį, žiniasklaida pranešė, kad Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, apžiūrėjusi Lietuvos karines jūrų pajėgas, paneigė išvakarėse pasigirdusias kalbas apie neva Lietuvoje prasidėjusią visuotinę mobilizaciją.

Bet koks aiškumas ir viešumas mūsų šalyje išties sveikintinas dalykas. Tačiau šįkart norėtųsi atkreipti dėmesį į tai, kaip prezidentė motyvavo šį savo įsitikinimą.

Straipsnį skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. kovas mėn. 07 d., Penktadienis

Povilas Urbšys dalyvavo Algirdo Patacko knygos pristatyme

Kovo 7 d., penktadienį,  P. Urbšys dalyvavo  Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Patacko knygos „LITUA“ pristatyme ir diskusijoje, kuri vyko Panevėžio miesto savivaldybės I aukšto Didžiojoje salėje.

Knygą išleido leidykla "Versmė", pristatyme dalyvavo knygos autorius A. Patackas. Knygos pavadinimas aliuzija į Kvedlinburgo analuose rastą Lietuvos vardą – LITUA. Algirdo Patacko pirmieji tekstai išspausdinti dar XX a. 7-ojo dešimtmečio pogrindžio savilaidoje, paskutiniai – dabar. Jų esmę nusako pavadinimas – LITUA, Lietuva tėvynė. Tai baltiškos ir lituanistikos studijos, lituanistiką suvokiant plačiąja prasme. Lietuvių kalbai skiriama itin daug dėmesio, nes pasak autoriaus, „kalba mūsų tautai yra neatplėšiama savasties dalis, ją praradus mūsų tautos nebebūtų“. Tokios knygos vadinamos gyvenimo knygomis.

2014 m. kovas mėn. 07 d., Penktadienis

Seimo nariai kreipėsi į prokuratūrą dėl vaisto „Oscillococcinum“

Seimo nariai Aurelija Stancikienė, Vitalijus Gailius ir Povilas Urbšys kreipėsi į generalinį prokurorą dėl viešojo intereso gynimo, išsiaiškinant ir priimant procesinį sprendimą dėl Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VVKT) viršininko Gintauto Barcio ir kitų atsakingų pareigūnų galimo piktnaudžiavimo tarnyba, kai leidžiama prekiauti vaistu „Oscillococcinum“ be reikiamų klinikinių tyrimų.

Skaityti: http://www.vlmedicina.lt/

2014 m. kovas mėn. 06 d., Ketvirtadienis

P.Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų, bendrijų pirmininkais ir policijos pareigūnais

Kovo 7 d., penktadienį, 15 val. Povilas Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų, bendrijų pirmininkais ir policijos pareigūnais. Susitikimas vyko Panevėžio apskrities vyriausiame policijos komisariate (Tulpių g. 60, Panevėžys).

Skaitykite daugiau: http://panevezys.policija.lt/

2014 m. kovas mėn. 06 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys. Didžiausia grėsmė valstybei – kai politinis makiažas tampa svarbiausia

Jei reikėtų apibūdinti dabartinę situaciją vienu sakiniu, pakaktų pasakyti tik tiek: po 1991 metų rugpjūčio pučo Lietuva dar nebuvo taip arti prie ginkluoto konflikto slenksčio. Ar Lietuvos valdžia adekvačiai reaguoja į susidariusią situaciją?

Skaityti: http://www.tiesos.lt/

2014 m. kovas mėn. 05 d., Trečiadienis

Dainų festivalis, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Kovo 6 d., ketvirtadienį, Povilas Urbšys dalyvavo dainų festivalyje, skirtame Nepriklausomybės atkūrimo dienai, kuris vyko Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje (Dariaus ir Girėno g. 26, Panevėžys).

Skaitykite daugiau: http://www.karkosm.lt/

2014 m. kovas mėn. 05 d., Trečiadienis

P.Urbšys dalyvavo radijo laidoje

Povilas Urbšys kovo 6 d. dalyvavo radijo stoties „Pulsas“ tiesioginėje laidoje - diskusijoje.

Laidos klausykitės: http://laidos.pulsas.lt/seimonariai.mp3

 


<< Pradžia < Ankstesnis 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 289 iš 318