Naujienos

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Miglės Bačkovaitės fotografijų paroda

Lapkričio 12 d. Panevėžio fotografijos galerijoje vyko Londone gyvenančios panevėžietės Miglės Bačkovaitės personalinės fotografijų parodos "Nėra laiko. Jie ir be jų" atidarymas. Renginyje dalyvavusi Povilo Urbšio padėjėja Seimo nario vardu parodos autorei padėkojo, jog nepamiršo gimto krašto ir palinkėjo kūrybinio polėkio ir dar daug daug tokių parodų.

2014 m. Lapkritis mėn. 12 d., Trečiadienis

Diskusija šeimos namuose

Lapkričio 10 d.  Panevėžio agentūros „ SOS vaikai“ šeimos namuose vyko diskusija „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas  ir klientui draugiškos pagalbos teikimas, įtvirtinant smurtą ir prievartą patiriančių asmenų žmogaus teises“. Konferencijoje dalyvavo  Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos specialistai, policijos, prokuratūros pareigūnai, kurie savo darbe susiduria su smurto aukomis ir smurtautojais. Pranešimus skaitė Vilniaus specializuoto pagalbos centro darbuotojai.  Renginyje dalyvavo Seimo nario P. Urbšio padėjėja.

2014 m. Lapkritis mėn. 09 d., Sekmadienis

Dujų nestigs, tad biokurą galima pamiršti?

Suskystintųjų gamtinių dujų laivas-saugykla „Independence“ į Lietuvą atplukdė energetinę nepriklausomybę nuo Rusijos, bet dar tvirčiau pririšo šalį prie dujų. Milijardai litų bus atseikėta brangiam atvežtiniam kurui, užuot naudojus vietinį biokurą. Valdžios ir energetikos monopolininkų užkurtas džiugesio laužas dėl Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo prigeso. Blaiviai mąstantys ūkio ir energetikos ekspertai pritarė, kad terminalas Lietuvai buvo būtinas ir politiniu (kaip galimybė atsiriboti nuo „Gazprom“ diktatūros), ir ūkiniu požiūriu, rašo „Lietuvos rytas“.

Skaitykite: http://www.lrytas.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 08 d., Šeštadienis

Andriaus Kviliūno paroda „Kadagys“

Lapkričio 7d. LDS Panevėžio skyriaus galerijoje „Galerija XX“ atidaryta Andriaus Kviliūno autorinė paroda „Kadagys“. Instaliaciją autorius skyrė savo Tėvams ir Draugams. Povilo Urbšio padėjėja autoriui dovanojo kadagio šakelę kaip simbolį kovoje su tamsa.

2014 m. Lapkritis mėn. 06 d., Ketvirtadienis

Dėl didėjančių kainų kviečia aiškintis A. Butkevičių

Parlamentinė Mišri Seimo narių grupė reikalauja, kad premjeras paaiškintų kylančių kainų priežastis - Algirdas Butkevičius į 11 parlamentarų turinčią frakciją bus kviečiamas lapkričio viduryje.

Grupės vadovė Rima Baškienė BNS teigė, kad susitikimo su premjero atstovais data dabar derinama ir tikimasi, kad susitikimas įvyks.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 06 d., Ketvirtadienis

Ar kova su korupcija tik paprastas politinis susidorojimas?

P.Urbšys dalyvavo gyvoje politinėje diskusijoje su Arnu Klivečka laidoje "Sąmokslo teorija".

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/

         http://tv.lrytas.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 06 d., Ketvirtadienis

Kodėl garsiausias bylas Generalinė prokuratūra numeta Panevėžio prokurorams?

Panevėžio apygardos prokuratūra yra ypatinga. Nepriklausomybės pradžioje čia dienomis ir naktimis dirbo visas Lietuvos teisėsaugos elitas, ieškojęs Tulpinių gaujos Achilo kulno. Dabar ant panevėžiečių prokurorų stalų gula daugelis rezonansinių bylų. Nuo Garliavos istorijos iki bandymo apkaltinti Visagino merę Dalią Štraupaitę. Kodėl būtent Panevėžio prokurorams atitenka tokios bylos? Atsakymas gali būti įdomesnis, nei bylų paskirstymas teritoriniu principu.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/

2014 m. Spalis mėn. 31 d., Penktadienis

Aiškėja mero rinkimų favoritai

Neseniai Panevėžio miesto gyventojai internetu ir gatvėse sulaukė pasiūlymo atsakyti į keletą Lietuvos socialinių tyrimų kompanijų klausymų apie artėjančius savivaldybių merų rinkimus.

Respondentų buvo klausiama, už kurį kandidatą į merus balsuotų artėjančiuose savivaldybių merų rinkimuose.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Spalis mėn. 29 d., Trečiadienis

Politika nėra partijų nuosavybė

"Gerųjų pavyzdžių dėka įgauname viltį, kad galime formuoti visai kitokią politinio veikimo erdvę. Juk politika nėra partijų nuosavybė."

Povilo Urbšio interviu visuomenei aktualiomis temomis skaitykite: http://www.aina.lt/.

2014 m. Spalis mėn. 28 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“

Spalio 27 d. Povilas Urbšys dalyvavo tiesioginėje diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“. Laidos tema - Ar Lietuvos politikoje yra „švarių“ ir sąžiningų žmonių?

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/

              http://tv.lrytas.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 292 iš 346