Naujienos

2014 m. Rugsėjis mėn. 21 d., Sekmadienis

Panevėžyje vyko futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“

Rugsėjo 20 d. Panevėžio “Žemynos” progimnazijos stadione vyko Pietinės bendruomenės futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“, kurį organizavo futbolo entuziastai Arūnas Balčiūnas ir Pietinės bendruomenės pirmininkas Dainius Mikeliūnas. Dėl nugalėtojų vardo rungėsi 11 Panevėžio ir kitų miestų futbolo mėgėjų komandų, juos stebėjo apie 200 sirgalių. Po 6 valandų paaiškėjo stipriausieji – jais tapo jungtinė komanda „Atominiai akmenys“ (I vieta), FK „Orfa“ (II vieta), SK „Rėkliai“ (III vieta). Komandos apdovanotos  taurėmis, o jų sportininkai – medaliais. Geriausio turnyro vartininko titulą pelnė Aidas Skeiverys, puolėjo – Raimondas Eiva, gynėjo – Marius Adamonis. Jiems įteiktos atminimo statulėlėlės.

Seimo nario Povilo Urbšio vardu padėjėja įteikė padėkas Arūnui Balčiūnui ir Dainiui Mikeliūnui už turnyro organizavimą, gausaus būrio sporto mėgėjų sukvietimą bendrai turiningai veiklai ir laiką bei jėgas, atiduodamas bendruomenės telkimui, futbolo sporto palaikymui. Visoms komandoms įteiktos Seimo nario padėkos už futbolo sporto tradicijų puoselėjimą, aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo pavyzdį bei įsimintinas turnyro akimirkas ir puikias emocijas. 

2014 m. Rugsėjis mėn. 20 d., Šeštadienis

Artėjančiuose rinkimuose intriga garantuota

Nors rinkimai į savivaldybių tarybas vyks tik kitų metų pradžioje, partijų skyriai jau sukruto ieškoti politikų, kurie galėtų patraukti rinkėjų dėmesį. Būsimi rinkimai – išskirtiniai, nes pakeitus įstatymą merą rinksime tiesiogiai. Būtent todėl ir politikai privalės pademonstruoti savo rinkėjams jau kitokį šokį. Nebetiks šokti viliotinį, jeigu būryje pilkų šokėjų nesimatys spalvingo gaidžio.

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 20 d., Šeštadienis

Kas tampo generolą už virvučių?

FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius gali būti pažeidžiamas, juo gali pasinaudoti valdžios atstovai, norintys, jog jis padėtų suvesti sąskaitas su jiems neįtinkančiais verslininkais. Tokia skandalinga žinia pasklido, kai tapo žinoma, jog buvęs garsus advokatas Juzefas Kozubovskis nelegaliai sekė jį ir STT vadovus bei sukaupė turtingą informacijos archyvą, o su juo esą susipažino Prezidentūra. Bet S.Daukanto aikštė tyli, o K.Jucevičius, kaip dirbo, taip tebedirba.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 18 d., Ketvirtadienis

„Naujoji Romuva“ atkūrimo metinės

Rugsėjo 18 d., ketvirtadienį, 17 val. Povilas Urbšys dalyvaus kultūros gyvenimo žurnalo „Naujoji Romuva“ 20-osiose atkūrimo metinėse (Didžioji Lietuvos mokslų akademijos salė, Gedimino pr. 3, Vilnius).

2014 m. Rugsėjis mėn. 17 d., Trečiadienis

P. Urbšys dalyvaus konferencijoje

Rugsėjo 17 d., trečiadienį, 11 val.Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) plėtros svarba“ (Konferencijų salė, Seimo III r.).

Konferencijos darbotvarkė: http://www3.lrs.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 15 d., Pirmadienis

Neturime mažinti tikėjimo galių savyje

„Bernardinai.lt“ vyr. redaktoriaus Andriaus Navicko interviu su Povilu Urbšiu apie tikėjimą ir religiją skaitykite: http://www.tiesos.lt

2014 m. Rugsėjis mėn. 13 d., Šeštadienis

Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai

Šiluvoje rugsėjo 7-15 d., švenčiant Šeimos metus, vyksta Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai. Rugsėjo 13 d., šeštadienį, buvo meldžiamasi už politikus, valdininkus, kultūros, mokslo, žiniasklaidos darbuotojus, verslininkus ir žemdirbius bei už Carito darbuotojus ir savanorius minint 25 metų sukaktį Lietuvoje. Šią dieną atlaiduose dalyvavo ir Povilas Urbšys.

2014 m. Rugsėjis mėn. 11 d., Ketvirtadienis

Svečiai iš Lūneno vaišinosi poetine sriuba

Panevėžio miesto gimtadienio šventėje dalyvavusi neoficiali vokiečių teisininkų delegacija iš miesto partnerio Liūneno lankėsi ir Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Svečiai apžiūrėjo Centrinius bibliotekos rūmus, vyko į Juozo Urbšio tėviškės sodybą.

Skaitykite: http://www.pavb.lt

2014 m. Rugsėjis mėn. 10 d., Trečiadienis

Beveik šventas žmogus

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo „Snoro“ banko bankroto administratoriaus Nilo Kuperio (Neil Cooper) piktnaudžiavimo tarnyba ir daugiau nei 1,2 mln. litų svetimo turto iššvaistymo nutrauktas. Jis netgi tapo geruoju dėde iš Anglijos, kuris savo kontoros „Zolfo Cooper“ lėšomis geranoriškai atlygino „Snoro“ kreditoriams padarytą žalą. Nekaltas, o sumokėjo. Na ir keistuoliai tie užsieniečiai!

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Rugsėjis mėn. 08 d., Pirmadienis

Panevėžyje pasodintas Donelaičio ąžuolas

Rugsėjo 8 d. 14 val. Panevėžio Laisvės aikštėje, minint Mažosios Lietuvos lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300-ąsias gimimo metines, buvo sodinamas Donelaičio ąžuolas. Renginyje dalyvavo ir Povilas Urbšys.

Panevėžio G. Petkevičaitės – Bitės bibliotekos direktorė Rima Maselytė dėkojo Kristijono Donelaičio draugijos Panevėžio skyriaus pirmininkui Rimgaudui Baniui, savo gyvenimą paskyrusiam K. Donelaičio atminimui puoselėti, donelaitiadai, ryšiui su Tolminkiemiu, už idėją pasodinti tvirtybės medį ir bibliotekai dovanotą asmeninę kolekciją – knygas, medalius, dokumentus apie K. Donelaitį. Rimgaudas Banys išreiškė viltį, kad iškilusis rašytojas bus prisimenamas ir ateinančiais metais, dešimtmečiais, šimtmečiais. Šio paveldo saugotojas po sodinamo ąžuolo šaknimis įdėjo medalį, skirtą K. Donelaičio 300 metams.

Vaikai po ąžuolo šaknimis supylė žemes, atsivežtas iš Tolminkiemio, o medelį įstačius į žemes, užpylė iš ten pat atvežtu vandeniu – taip Panevėžys simboliškai sujungtas su Tolminkiemiu, kuriame kunigavo, pastatė bažnyčią ir yra palaidotas K. Donelaitis. Medelį pasodinus, kiti auklėtojų ir mokytojų atsivesti vaikai jį palaistė. Jiems patikėta ąžuolu toliau rūpintis.

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 293 iš 341