Naujienos

2014 m. Spalis mėn. 27 d., Pirmadienis

Ar gerai, kai visos valdžios atsiduria vienose rankose?

To mūsų valstybėje dar nebuvo, kad žmonės į visus postus skiriami vieno asmens. Prezidentūra sprendžia, kas vadovaus teisėsaugos institucijoms, o kas bus atleistas. Koks gali būti teisingumas, kai S.Daukanto aikštė pasirenka policijos, FNTT, VSD, prokuratūros ir teismų vadovus? Kokio tyrimo tikėtis? Palankaus visuomenei, ar palankaus Prezidentūrai.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

 

2014 m. Spalis mėn. 27 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Spalio 27 d., pirmadienį, Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties „Pulsas“ laidoje pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje ir 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt

2014 m. Spalis mėn. 25 d., Šeštadienis

"Žemynos" progimnazijai 35-eri!

Spalio 24 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio "Žemynos" progimnazijos veiklos 35 - mečio šventėje. Sveikindamas mokyklos bendruomenę jubiliejaus proga P.Urbšys džiaugėsi šioje mokykloje ugdomu tvirtu pilietiškumo jausmu ir jo puoselėjimu. Prieš kelis metus mokykla buvo pripažinta pilietiškiausia, o šiais metais 5a klasės mokinys Martynas Barzda visuotinėje teisinių žinių pasitikrinimo akcijoje "Konstitucijos egzaminas 2014" tapo nugalėtoju 5-7 klasių grupėje.

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

ES fondai traukia kaip medus

ES fondų lėšos - tarsi medumi pateptas būdas pasipelnyti. 2007-2013 metais Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje buvo pradėti 124 ikiteisminiai tyrimai, kuriuose pasikėsinta neteisėtai gauti daugiau nei 745 mln. litų.

Skaitykite: http://www.respublika.lt 

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

Šventinis renginys „25-mečio žingsniai“

Spalio 23 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio  "Minties" gimnazijos 25 - mečio renginyje „25-mečio žingsniai“. "Jūs buvote ir esate Lietuvos atgimimo ženklas",- sakė P.Urbšys, prisimindamas prieš 25 - erius metus vykusį Baltijos kelią. Jis dėkojo mokytojams už atsidavimą, o visai bendruomenei linkėjimo vienybės ir stiprybės žengiant pirmyn.

Povilas Urbšys mokyklai padovanojo Lietuvos himną ir linkėjimo nepamiršti kartoti žodžio "LIE-TU-VA!". Taip  pat jis įteikė padėką skautų draugovei "Gabija" ir jos vadovei Jūratei Gelžinienei už skautų judėjimo atkūrimą Panevėžyje ir pilietiško jaunimo ugdymą jau 20 metų.

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

Su Povilu Urbšiu apie knygas

Knyga man – neatsiejama gyvenimo dalis. Per ilgą laiką jų prisikaupė daug, jau nebetelpa į lentynas.  Žmona, pasižiūrėjusi į knygų krūvas, žiūri į mane priekaištingai. Be abejo, knygą namo parsineši su mintimi perskaityti, bet ne visada pavyksta, tada pasižadi vėl prie jos sugrįžti. Knygos yra lyg buities dalis, kuri padeda susigaudyti savo būtyje.

Povilo Urbšio interviu apie knygas: http://gerosknygos.pavb.lt/

2014 m. Spalis mėn. 23 d., Ketvirtadienis

Pasakyk, kas tavo draugai – pasakysiu, kas tu

Seimo narys Petras Narkevičius, pasipiktinęs mano komentaru dėl Seimo etikos kriminalizavimo siekiant Viktorui Uspaskichui ir Darbo partijai išvengti baudžiamosios atsakomybės, kreipėsi į mane viešu laišku.

http://www.aina.lt/komentarai/

Kai rašiau, jog „kai kurie Darbo partijos nariai Seime, neatsilikdami nuo savo lyderio, teisiamo už organizuotos nusikalstamos grupės subūrimą, nori kitiems Seimo nariams primesti elgesio normas ne pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, o pagal nusikalstamo pasaulio taisykles“, Petro Narkevičiaus omenyje neturėjau, todėl sąmoningai vartojau „kai kurie“ – iki šiol maniau, kad Petras Narkevičius bando atsiriboti nuo savo partijos lyderio ir partijos juodosios buhalterijos.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Spalis mėn. 23 d., Ketvirtadienis

Teritorinės diplomatijos dienų atidarymas

Spalio 23 d., ketvirtadienį, 9.30 val. P. Urbšys dalyvaus Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto, Prancūzijos Respublikos ambasados ir Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamame Teritorinės diplomatijos dienų atidaryme (Konstitucijos salėje, Seimo I rūmuose).

2014 m. Spalis mėn. 22 d., Trečiadienis

Seimo narys apie politinę korupciją: tai yra sisteminis reiškinys

Dauguma, o gal net visos pagrindinės Lietuvos partijos, turi savo „juodąsias buhalterijas“, LRT Radijo laidoje „LRT Aktualijų studija“ sako pašnekovai. Anot jų, į teisėsaugos institucijų akiratį patekusi „Tvarka ir teisingumas“ (TT) tėra didelės ir išplitusios ligos simptomas. „Su TT sietina byla neiškrenta iš konteksto. Tai yra sisteminis reiškinys, ir partijų vadovybės tolerancija korupcijos atvejams rodo, kad galbūt, cituojant Viktorą Uspaskichą, juodosios buhalterijos gali būti visose partijose“, – kalba Seimo narys Povilas Urbšys.
Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

Įrašas: http://www.lrt.lt/

2014 m. Spalis mėn. 22 d., Trečiadienis

Konferencija „Istorinės atminties svarba. Vilnius – valstybės sostinė“

Šiandien, spalio 22 d., 13 val. Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Istorinės atminties svarba. Vilnius – valstybės sostinė“, kuris vyks Seimo Kovo 11-osios Akto salėje. Šis renginys skirtas Vilniaus grįžimo Lietuvai 75-osioms metinėms paminėti.

Daugiau informacijos ir programa: http://www3.lrs.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 299 iš 352