Naujienos

2014 m. Spalis mėn. 23 d., Ketvirtadienis

Pasakyk, kas tavo draugai – pasakysiu, kas tu

Seimo narys Petras Narkevičius, pasipiktinęs mano komentaru dėl Seimo etikos kriminalizavimo siekiant Viktorui Uspaskichui ir Darbo partijai išvengti baudžiamosios atsakomybės, kreipėsi į mane viešu laišku.

http://www.aina.lt/komentarai/

Kai rašiau, jog „kai kurie Darbo partijos nariai Seime, neatsilikdami nuo savo lyderio, teisiamo už organizuotos nusikalstamos grupės subūrimą, nori kitiems Seimo nariams primesti elgesio normas ne pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, o pagal nusikalstamo pasaulio taisykles“, Petro Narkevičiaus omenyje neturėjau, todėl sąmoningai vartojau „kai kurie“ – iki šiol maniau, kad Petras Narkevičius bando atsiriboti nuo savo partijos lyderio ir partijos juodosios buhalterijos.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Spalis mėn. 23 d., Ketvirtadienis

Teritorinės diplomatijos dienų atidarymas

Spalio 23 d., ketvirtadienį, 9.30 val. P. Urbšys dalyvaus Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto, Prancūzijos Respublikos ambasados ir Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamame Teritorinės diplomatijos dienų atidaryme (Konstitucijos salėje, Seimo I rūmuose).

2014 m. Spalis mėn. 22 d., Trečiadienis

Seimo narys apie politinę korupciją: tai yra sisteminis reiškinys

Dauguma, o gal net visos pagrindinės Lietuvos partijos, turi savo „juodąsias buhalterijas“, LRT Radijo laidoje „LRT Aktualijų studija“ sako pašnekovai. Anot jų, į teisėsaugos institucijų akiratį patekusi „Tvarka ir teisingumas“ (TT) tėra didelės ir išplitusios ligos simptomas. „Su TT sietina byla neiškrenta iš konteksto. Tai yra sisteminis reiškinys, ir partijų vadovybės tolerancija korupcijos atvejams rodo, kad galbūt, cituojant Viktorą Uspaskichą, juodosios buhalterijos gali būti visose partijose“, – kalba Seimo narys Povilas Urbšys.
Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

Įrašas: http://www.lrt.lt/

2014 m. Spalis mėn. 22 d., Trečiadienis

Konferencija „Istorinės atminties svarba. Vilnius – valstybės sostinė“

Šiandien, spalio 22 d., 13 val. Povilas Urbšys dalyvaus konferencijoje „Istorinės atminties svarba. Vilnius – valstybės sostinė“, kuris vyks Seimo Kovo 11-osios Akto salėje. Šis renginys skirtas Vilniaus grįžimo Lietuvai 75-osioms metinėms paminėti.

Daugiau informacijos ir programa: http://www3.lrs.lt/

2014 m. Spalis mėn. 21 d., Antradienis

Būtina keisti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos formavimo principus ir jos darbo reglamentą

Mišri Seimo narių grupė pakartotinai svarstė klausimą dėl Seimo Etikos ir procedūrų komisijos veiklos ir Seimo narių, priklausančių Mišriai Seimo narių grupei, darbo joje. Mišrios Seimo narių grupės posėdyje (spalio 21 d.) dar kartą buvo akcentuota, kad Seimo Etikos ir procedūrų komisijos veikla yra tobulintina, kad jos veikloje, visų pirma, būtų išvengiama neobjektyvaus politizavimo.
Mišrios Seimo narių grupės Seimo nariai pasisako už Seimo statuto keitimą dėl Etikos ir procedūrų komisijos formavimo principų arba jos veiklos reglamento tobulinimo.
Ankstesniame Mišrios Seimo narių grupės posėdyje daugumos grupės narių priimto sprendimo - atšaukti iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos grupės narius Povilą Gylį ir Povilą Urbšį - nepakeitė. Toks sprendimas nesusietas su konkrečių Seimo narių personalijomis, o grindžiamas siekiu tobulinti Etikos ir procedūrų komisijos veiklą.
Atkreiptinas dėmesys į Seimo statuto 77 straipsnį (Etikos ir procedūrų komisijos sudarymas), kuriame teigiama, kad Seime sudaromoje nuolat veikiančioje Etikos ir procedūrų komisijoje turi būti atstovaujamos visos Seimo frakcijos.
Asmeninio Seimo nario atstovavimo Etikos ir procedūrų komisijoje Seimo statutas nenumato.

Pareiškimą pasirašė ir Povilas Urbšys.

2014 m. Spalis mėn. 20 d., Pirmadienis

Rinkimų išbandymas

Nenumaldomai artėjantys savivaldos rinkimai šiemet gali tapti tikru iššūkiu ne tik kandidatams, bet ir prie balsadėžių ateisiantiems rinkėjams. Dėl krūvos naujovių gali kilti nemažai nesusipratimų ir nesklandumų. Šiemet nauja ne tik tai, kad merus jau rinksime tiesiogiai, bet ir tai, kad pagaliau po truputį atveriamos galimybės savivaldai tobulėti. Mat šiemet jau šiek tiek papurtyti kišenes turės tie kandidatai, kurie siekia savivaldybės tarybos nario posto visai ne nuoširdžiai, nes jau užima kitas su nauju užmoju nesuderinamas pareigas.

Skaitykite: http://www.ve.lt/

2014 m. Spalis mėn. 19 d., Sekmadienis

P. Urbšys priims miesto gyventojus

Spalio 20 d., pirmadienį, 14.00 val. Povilas Urbšys priims miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.). 

2014 m. Spalis mėn. 17 d., Penktadienis

P. Urbšys. Seimo etika pagal "paniatkes"

Ir vėl Seimas bandomas įtraukti į kriminalinį veikimą tam, kad bet kokia kaina būtų išsaugota Viktoro Uspaskicho teisinė neliečiamybė. Dar daugiau – siekiama persekioti tuos Seimo narius, kurie atsisako dalyvauti šiame procese.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. Spalis mėn. 17 d., Penktadienis

Susitikimas su arkivyskupais

Spalio 17 d. 15.00 val. parlamentinės grupės "Už šeimą" nariai, tarp jų ir Povilas Urbšys, dalyvavo susitikime su arkivyskupais. Susitikimas vyko Vyskupų konferencijos sekretoriato salėje.

 

2014 m. Spalis mėn. 16 d., Ketvirtadienis

Ar valdžia gali sunaikinti žmogų?

Povilas Urbšys dalyvavo politinėje diskusijoje su Arnu Klivečka  „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje "Sąmokslo teorija".

Žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=14134067261411781413

              http://tv.lrytas.lt/?id=14134067151411478263

<< Pradžia < Ankstesnis 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 299 iš 351