Naujienos

2017 m. Rugpjūtis mėn. 23 d., Trečiadienis

...

bkelias.png

2017 m. Rugpjūtis mėn. 23 d., Trečiadienis

Merui – opozicijos dūris

meras.pngVyriausiajai tarnybinės etikos komisijai Panevėžio merą Rytį Račkauską pripažinus supainiojusį viešuosius ir privačius interesus, miesto Tarybos opozicija sukruto judėjimui „Kartu“ priminti rinkėjams duotą pažadą atsistatydinti, jei politines galias panaudos asmeniniams interesams tenkinti.

Skaitykite: https://www.naujienos.lt/

2017 m. Rugpjūtis mėn. 23 d., Trečiadienis

Panevėžyje IX kardelių paroda

kardeliai.jpgPanevėžio viešosios Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekos Atrijaus terasa vėl nušvito vasaros pabaigą pranašaujančiomis spalvomis. Čia buvo atidaryta tarptautinė kardelių paroda. Šiemet lankytojų akį džiugino ne vien tik nepakartojamo grožio kardelių žiedai, bet ir puokštės įvairiaspalvių jurginų. Kardelius bei jurginus auginantys ir selekcionuojantys parodos dalyviai iš Kauno ir Marijampolės rajonų, Vilniaus universiteto Botanikos sodo, taip pat panevėžiečiai džiaugėsi naujai išvestų veislių pavyzdžiais. Buvo paskelbtas gražiausio kardelio konkursas.

Povilo Urbšio padėjėja perdavė Seimo nario sveikinimus IX-osios kardelių parodos dalyviams, dėkodama už jų dovanojamą grožį, kurį kartu su Gamta sukuria jų rūpestingos rankos. Ypatingus linkėjimus padėjėja perdavė parodos sumanytojui gydytojui kardelių selekcininkui Alfonsui Žobakui, įteikdama jam atminimo dovanėlę. 

2017 m. Rugpjūtis mėn. 22 d., Antradienis

Įtakingas „valstietis“ perspėja saviškius: gresia politinis bankrotas

Braškanti dabartinė valdančioji koalicija su socialdemokratais, naujų partnerių paieškos, smunkantys partijos reitingai kelia įtampą Seimo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje.

Jei bus nusigręžta nuo rinkėjų ir prieš rinkimus deklaruotų vertybių, ypač susidėjus su Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, valdančiajai partijai kils rimtų pavojų. Apie tai prakalbo įtakingas „valstiečių“ frakcijos atstovas Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/

2017 m. Rugpjūtis mėn. 21 d., Pirmadienis

Biurokratų mažėja vėžlio žingsniais

Nuo metų pradžios aptirpo viešajame sektoriuje dirbančių statutinių ir valstybės tarnautojų skaičius. Valdantieji suskubo trimituoti apie savo nuopelnus mažinant biurokratų armiją, tačiau opozicijos atstovai pokyčius vertina atsargiai.

Skaitykite: http://lzinios.lt/

2017 m. Rugpjūtis mėn. 20 d., Sekmadienis

Žemaičių vyskupystės jubiliejus ir Eucharistinis kongresas Varniuose

Žemaičių vyskupystės įsteigimo 600 metų jubiliejusRugpjūčio 20 d. Varniuose vyko Žemaičių vyskupystės įsteigimo 600 metų bei V-ojo Telšių vyskupijos Eucharistinio kongreso iškilmės. Seimo narys Povilas Urbšys dalyvavo meninėje programoje „Palaimingoji krikšto šviesa“ priešais Šv. Aleksandro bažnyčią ir šv. Mišiose.

2017 m. Rugpjūtis mėn. 18 d., Penktadienis

Panevėžietis – tarp įtakingiausiųjų Lietuvos politikų

Įtakingiausiais politikais Lietuvoje laikomi prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Saulius Skvernelis bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Tokius įtakingiausius politikus parodė žurnalo „Reitingai“ vykdyta šalies elito apklausa bei „Spinter tyrimų“ atliktas reprezentatyvus visuomenės nuomonės tyrimas.

Beje, apklausos duomenimis, į įtakingiausių politikų trisdešimtuką pateko ir panevėžietis Seimo narys Povilas Urbšys. Tarp šalies politikos elito atsidūręs parlamentaras, kaip pats teigia, šių rezultatų nesureikšmina.

Skaitykite: https://jp.lt/

2017 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Trečiadienis

Valdančioji koalicija jau pasmerkta?

Žinių radijasLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis neabejoja, kad koalicijos partnerių – Lietuvos socialdemokratų partijos – tarybai bus pasiūlyta priimti sprendimą trauktis iš valdžios. Tokią nuomonę Vyriausybės vadovas šiandien pateikė naujienų portalui delfi.lt ir tvirtino, kad tokiam sprendimui reikia ruoštis.

„Žinių radijo“ laidoje „Aktualusis interviu“ – pokalbis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariu Povilu Urbšiu, politikos apžvalgininku Kęstučiu Girniumi ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininku Gintautu Palucku.

Klausykitės: http://www.ziniuradijas.lt/

2017 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Trečiadienis

Lietuvos įtakingiausieji 2017: politikų sąrašas

itaking.pngTrečius metus iš eilės DELFI pristato išskirtinį projektą „Lietuvos įtakingiausieji 2017“. Septynių dalių ciklas atskleis, kas mūsų šalyje yra įtakingiausi politikai, verslininkai/ekonomistai, tarnautojai/teisininkai, žiniasklaidos atstovai, visuomenininkai, sporto ir popkultūros atstovai. Rugsėjo 4 dieną projektą vainikuos bendras Lietuvos įtakingiausiųjų sąrašas.

Šis projektas unikalus tuo, kad Lietuvos elito nuomonė lyginama su tautos balsu. Tai reiškia, kad buvo atliktos dvi apklausos: vienoje apklaustas šalies elitas, kita apklausa yra reprezentatyvi ir atspindi Lietuvos gyventojų nuomonę.

Įtakingiausiųjų balsas

22 vieta

Povilas Urbšys

VISŲ RESPONDENTŲ BALAS 

27

7

Politikų balsas

6

Žiniasklaidos atstovų balsas

1

Verslininkų balsas

4

Visuomenininkų balsas

0

Popkultūros balsas

9

Valdininkų ir teisininkų balsas

0

Sporto atstovų balsas

Politikai - Visuomenės balsas / „Spinter tyrimai“

20 vieta

Povilas Urbšys

VISŲ RESPONDENTŲ BALAS 71

Skaitykite: https://www.delfi.lt/

2017 m. Rugpjūtis mėn. 16 d., Trečiadienis

100 milijonų eurų – už pudrą valstybės tarnybai

Jokios esminės reformos, tik kosmetiniai pataisymai – Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimus kritikuoja kai kurie ekspertai. Ydos – tos pačios, tik algos valdininkams gali kilti iki neregėtų aukštumų.

Skaitykite: http://lzinios.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 4 iš 201