Naujienos

2018 m. Sausio mėn. 24 d., Trečiadienis

Povilas Urbšys kirto: Ramūnas Karbauskis gali apsikvailinti

Seimo sudaryta Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) ūkinę bei finansinę veiklą turinti narplioti speciali komisija dar nesurengė nė vieno posėdžio, bet jai nepriklausantis valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis jau pradėjo skelbti jos išvadas.

Antradienį Seimo Kultūros komiteto vadovas R.Karbauskis surengė specialią spaudos konferenciją ir bandė aiškinti, kodėl buvo būtina sudaryti komisiją ir pradėti tyrimą dėl LRT veiklos.

Skaitykite: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/

2018 m. Sausio mėn. 23 d., Antradienis

Valstybės tarnybos reforma – daugiau pliusų ar minusų?

Žinių radijasSausio 23 d. „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“, kurioje pasisakė ir Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Povilas Urbšys, diskutuota apie tai, jog LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis šiandien surengė spaudos konferenciją apie LRT, pateikė kratinį chaotiškų dokumentų ir paviešino vieną kitą jam abejonių keliančią sąskaitą.  

P. Urbšio nuomone, jeigu mes norime visuomenei parodyti, kad siekiame objektyvumo ir nešališkumo, tai mums reikia vengti tokių veiksmų, kaip, pavyzdžiui, dabar, kai matome Ramūno Karbauskio spaudos konferenciją. Vis dėl to tie klausimai ir atsakymai, kurie buvo pateikti LRT, jie nebuvo pateikti vien tik Ramūnui Karbauskiui. Ten pasirašė apie aštuoniasdešimt Seimo narių. Tad jeigu ne komisijos narys, neįgaliotas komisijos Seimo narys rengia spaudos konferencijas, jis nori ar nenori sudaro įspūdį, kad yra jau iš anksto suinteresuotas tos komisijos rezultatu, ir jis gali, kaip frakcijos primininkas, įtakoti.

Nuo tos minutės, kai Seimas apsisprendė sudaryti laikinąją komisiją LRT finansinei-ūkinei veiklai tirti, tai yra Laikinosios komisijos kompetencija. Visi kiti Seimo nariai, kurie nėra komisijos nariai ir komentuoja kažkokius duomenis, gali diskredituoti komisijos darbą ir oponentams sutvirtinti įspūdį, kad siekiama ne finansinio-ūkinio skaidrumo, o vis dėl to siekiama politinių tikslų.

Taip pat šioje laidoje išgirsite P. Urbšio mintis apie Valstybės tarnybos reformą, kuriai pritarė Vyriausybė. Ši pertvarka palies dešimtis tūkstančių dabartinių valstybės tarnautojų. 

Klausykitės: https://www.ziniuradijas.lt/

2018 m. Sausio mėn. 23 d., Antradienis

Klausimas dėl R. Karbauskio trąšų verslo pažeidimų mėtomas kaip karšta bulvė

Prokurorams pradėjus tyrimą dėl Ramūno Karbauskio šeimos verslo, metus delsęs valstiečių lyderis papildė deklaraciją, iš kurios paaiškėjo, kad į žemių supirkimą ir dirbimą įsitraukusi visa Karbauskių giminė.

Skaitykite: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/

2018 m. Sausio mėn. 21 d., Sekmadienis

Ekumeninės pamaldos Panevėžyje

katedra.pngSausio 18-25 dienomis minima tradicinė Maldų už krikščionių vienybę savaitė. Ta proga Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje vyko ekumeninės pamaldos, kurių metu katalikų kunigai Eugenijus Troickis, Rimantas Kaunietis, Biržų evangelikų-reformatų bažnyčios kunigas Rimas Mikalauskas, Panevėžio evangelinės bažnyčios pastorius Ramūnas Jukna ir įvairių konfesijų tikintieji meldėsi už visų krikščionių bendruomenių tikėjimo vienybę. Pamaldose dalyvavo ir Seimo narys Povilas Urbšys.

2018 m. Sausio mėn. 20 d., Šeštadienis

Pokalbis Info TV laidoje

survalatka.png

Sausio 19 d. Povilas Urbšys Info TV laidoje su žurnalistu Rimvydu Valatka kalbėjosi apie  Seimo kultūros komiteto pirmininko kolekcionuojamas žemes gabalais po 500 ha, nedeklaruojamą turtą bei viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje pažeidinėjimą. Ar tai nėra Tautai duotos priesaikos sulaužymas?

Diskutuota apie taisytinus įstatymus, reglamentuojančius žemės iki 500 ha įsigijimą, trąšų, patenkančių į Lietuvą galimai apeinant antidempingo muitą, patikrą bei kita.

Žiūrėkite: http://www.lnkgo.lt/

2018 m. Sausio mėn. 17 d., Trečiadienis

Povilas Urbšys prašo Broniaus Markausko stiprinti į Lietuvą tiekiamų trąšų kokybę

Bronius Markauskas / „Valstiečių“ frakcijai priklausantis parlamentaras Povilas Urbšys prašo žemės ūkio ministro Broniaus Markausko stiprinti į Lietuvą tiekiamų trąšų kokybę ir kiekius.

P. Urbšys siūlo skubiai paskirti atsakingą už šią kontrolę instituciją ir nustatyti kontrolės mechanizmą, pavyzdžiui, laboratorines produkto kokybės patikras importo metu. Taip pat siūlo sukurti Trąšų registrą ir nustatyti sankcijas įmonėms, jeigu jos neteikia informacijos valstybės institucijoms apie parduodamų trąšų kiekius.

Skaitykite: https://www.lzinios.lt/

2018 m. Sausio mėn. 16 d., Antradienis

Emigracija muša naujus rekordus

Paradoksas: nors pernai daugėjo ekonomikos atsigavimo ženklų ir, pasak statistikos specialistų, didėjo atlyginimai, per metus iš Lietuvos pabėgo 56 tūkst. žmonių. Nuo 1990-ųjų išvažiavo apie 900 tūkst. piliečių. Nors demografai jau prieš keliolika metų pranašavo pragaištingas valstybei gyventojų mažėjimo pasekmes, valdžiai ta problema tarsi neegzistavo. Susirūpinimą tirpstančia Tauta imta rodyti pastaruoju metu, tačiau viskas ir toliau baigiasi tik kalbomis.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2018 m. Sausio mėn. 16 d., Antradienis

Seimui neskauda galvos dėl grėsmių smegenims

Ar Seimo valstiečiai išdrįs sudaryti specialią komisiją ne tik LRT ūkinei bei finansinei veiklai narplioti, bet ir trąšų rinkai ištirti? Juk pastarojoje yra nė kiek ne mažiau, o gal net daugiau paslapčių.

Jau kuris laikas socialiniuose tinkluose verdantis mūšis atskleidė, kad trąšų rinką, kurioje prieš Seimo rinkimus nardė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vedlys Ramūnas Karbauskis, gaubia itin tiršta migla: prekyba aplinkai ir žmogaus sveikatai pavojingomis cheminėmis medžiagomis mūsų valstybėje yra beveik nekontroliuojama.

Skaitykite: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/

2018 m. Sausio mėn. 15 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys pasakė, kas bus, kai LRT komisija Seime baigs darbą

dzeimyte.png

Sausio 15 d. Povilas Urbšys dalyvavo laidoje „Lietuva tiesiogiai“ kartu su Daiva Žeimyte.

Žiūrėkite: https://tv.lrytas.lt/

2018 m. Sausio mėn. 15 d., Pirmadienis

Lietuva netrukus atrodys kitaip: apsisprendė, kurie miestai bus svarbiausi

Lietuva netrukus atrodys kitaip: apsisprendė, kurie miestai bus svarbiausiVyriausybė atsitraukia nuo anksčiau brandintų planų dėl administracinės Lietuvos reformos. Dabar dėmesio centre – dešimties skirtingo lygmens regionų centrų stiprinimas, nors ši idėja taip pat kelia diskusijas dėl galimos savivaldybių nelygybės.

Skaitykite: https://www.delfi.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 4 iš 225