Naujienos

2014 m. Birželis mėn. 02 d., Pirmadienis

Kodėl Valio byla atimta iš Vilniaus prokurorų ir perduota panevėžiečiams?

Nuo pareigų laikinai nušalinto generalinio prokuroro Dariaus Valio bylą jo pavaduotojas Darius Raulušaitis asmeniniu sprendimu ir neva „siekiant objektyvaus tyrimo“ perdavė tirti Panevėžio apygardos prokuratūrai. Tačiau tiek Seimo nariai, tiek patys prokurorai įtaria, jog tai daroma siekiant D. Valį ir vėl išsukti nuo atsakomybės. Maža to, D. Raulušaitis tuo suinteresuotas ne mažiau nei pats D. Valys – Prokuratūros įstatymas numato, jog generalinio prokuroro pavaduotojai netenka pareigų, kai jų netenka juos paskyręs generalinis prokuroras.

 

Skaitykite: Alfa.lt http://www.alfa.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 29 d., Ketvirtadienis

Piešinių paroda "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą"

Gegužės 30 d. Panevėžio Gamtos mokykloje vyko Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" laureatų apdovanojimo renginys. Jame ne tik dalyvavo, bet ir apdovanojo po vieną dalyvį iš kiekvienos dalyvavusių amžiaus grupės vaikų. Mokyklos direktorė Regina Kliminskienė pasidžiaugė tokiu dėmesiu ir paskatinimu vaikams ir teigė, kad tai galbūt taps gera tradicija. Konkurse, kuris vyksta jau 23-ą kartą, o kaip tarptautinis, 10-ą kartą, buvo atsiųsta net 1671 darbai iš įvairių šalių- JAV, Kinijos, Baltarusijos, Norvegijos, Indijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. 

Skaitykite daugiau...

2014 m. Gegužė mėn. 29 d., Ketvirtadienis

„Poezijos skaitymai PO URBŠIO ĄŽUOLU“

Gegužės 30 d. (penktadienį) 15 val. Povilas Urbšys dalyvaus renginyje Juozo Urbšio tėviškėje (Zaosės vnk., Čiūrų k., Krekenavos seniūnija). Čia jau penktą kartą vyks „Poezijos skaitymai PO URBŠIO ĄŽUOLU“!

Plačiau: http://pavb.lt/lt/

2014 m. Gegužė mėn. 28 d., Trečiadienis

Pasirengę aukoti laisvę nėra verti nei laisvės, nei saugumo

„Kol valstybėje nesustiprės žmonių atstovavimas, dalyvavimas priimant juos liečiančius sprendimus, tol niekas nesikeis. Pasikeitimai galimi tik per pilietinio aktyvumo skatinimą. Turime aiškiai suprasti, kad Konstitucijos šaltinis yra pilietiška Tauta. Deja, daugeliu atvejų, kaip sovietiniais laikais, renkamės saugumą, o ne laisvę“, – sako Seimo narys Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 28 d., Trečiadienis

Povilas Urbšys. Prezidentė gins mūsų saugumą ar laisvę?

Nuo seno žmogus sprendžia dilemą: kas jam svarbiau – jo laisvė ar saugumas. Pagal tai jis formavo politines ideologijas ir kūrė valstybę. Sovietinis totalitarinis režimas tarybiniams piliečiams įskiepijo į sąmonę sampratą, jog valstybės saugumas – aukščiausia vertybė. Tik besipriešinę šiai sistemai puoselėjo žmogaus teisių ir laisvių viršenybę.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 25 d., Sekmadienis

P.Urbšys dalyvaus radijo laidoje

Gegužės 26 d., pirmadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus tiesioginėje radijo stoties „Pulsas“ laidoje pokalbyje visuomenei aktualiomis temomis.

Laidos klausykitės 96,6 FM Panevėžyje, 107,3 FM Biržuose arba internetu www.pulsas.lt.

2014 m. Gegužė mėn. 25 d., Sekmadienis

"Šaltinio" progimnazijai 20 metų

Gegužės 23 dieną Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos bendruomenei, švenčiančiai 20 metų jubiliejų, sveikinimus ir padėkos raštą nuo Seimo nario Povilo Urbšio įteikė jo padėjėja, linkėdama toliau augti ir tobulėti bei auginti kitus, kad nuoširdus darbas padėtų jaunimui rasti neišsenkančius gyvenimo prasmės, išminties ir džiaugsmo šaltinius.

2014 m. Gegužė mėn. 22 d., Ketvirtadienis

Panevėžio specialiojo ugdymo centras šventė 20 metų jubiliejų

Gegužės 22 d. Panevėžio specialiojo ugdymo centras šventė 20 metų veiklos jubiliejų. Centro vaikus, tėvus ir darbuotojus sveikino gausus būrys svečių: Panevėžio miesto savivaldybės administracijos atstovai, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos, Panevėžio specialiosios mokyklos, Jaunuolių dienos centro,  Panevėžio vaikų lopšelio-darželio "Vaikystė", Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos draugijos "Viltis" Panevėžio skyriaus, Pilietinio judėjimo "KARTU" atstovai, buvę darbuotojai, centrą lankančių vaikų tėvai. Centro vaikai ir darbuotojai visus pradžiugino nuoširdžiu ir žaismingu pasirodymu. Visus susirinkusius linksmino jaunieji Panevėžio atlikėjai, vaikus aplankė seni bičiuliai baikeriai.

Susirinkusius Povilo Urbšio vardu pasveikino padėjėja, linkėdama daug sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos tėvams ir vaikučiams, bei ištvermės ir kantrybės darbuotojams jų sunkiame darbe.

 

2014 m. Gegužė mėn. 21 d., Trečiadienis

Lietuvos nacionalinis forumas „Šeima ir vaikai ateities Lietuvoje“

Gegužės 22 d., ketvirtadienį, 10 val. Povilas Urbšys dalyvaus Lietuvos nacionaliniame forume „Šeima ir vaikai ateities Lietuvoje“, kuris vyks Seimo Konferencijų salėje.

2014 m. Gegužė mėn. 21 d., Trečiadienis

Diskusija Seime: Apie genderizmą, žmogaus prigimtį ir toleranciją

Gegužės 14-ąją, Pasaulinės šeimos dienos išvakarėse, Seime vyko konferencija, skirta genderizmo arba socialinės lyties temai aptarti. „Nauji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“ – taip pavadintame renginyje buvo siekiama išsiaiškinti lyties sampratos raidą bei jos priežastis, atkreipiant dėmesį į, anot pranešėjų, neabejotinai skausmingas pasekmes.

Skaityti: http://www.bernardinai.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 301 iš 341