Pastaba
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/futbolas

Naujienos


Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_34e77eba9a_armandas_kucys.jpg' for writing: Permission denied in /home/urbsyspov/domains/urbsyspovilas.lt/public_html/plugins/content/jw_sigpro/includes/helper.php on line 295
2013 m. Gruodis mėn. 22 d., Sekmadienis

Į kovą su ugnimi stojusios moterys sužavėjo ne tik Seimo narį

Straipsnį skaitykite: http://www.lrytas.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 21 d., Šeštadienis

Gaisrą degalinėje gesinusios operatorės sulaukė ir darbdavių, ir miestelėnų įvertinimo

Straipsnį skaitykite: http://www.15min.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 20 d., Penktadienis

P.Urbšys dalyvavo mažojo futbolo turnyro "Kalėdos 2013" nugalėtojų apdovanojime

Povilas Urbšys gruodžio 21 d, šeštadienį, 17 val. dalyvavo mažojo futbolo turnyro "Kalėdos 2013" nugalėtojų apdovanojime Panevėžio KKSC rankinio salėje (Durpyno g. 3, Panevėžys).

Gruodžio 19 – 21 dienomis Panevėžyje vykusiame salės futbolo turnyre iš viso varžėsi daugiau nei 50 komandų. Ketvirtadienį ir penktadienį vyko atrankinės kovos, po kurių 8 sėkmingai pasirodžiusios komandos savo žygį tęsė šeštadienį. Prie jų prisijungė A. Kunčinos turnyro stipriausias komandų aštuntukas: „Romantic“, „Mišrūnai“, „Aukštaitijos akmenys“, „Sportidus“, „Baltic“, „Rėkliai“, „Top“, „Ekrano“ veteranai“. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas nugalėtojų komandos vartų sargas, Panevėžio „Ekrano“ treneris Arvydas Skrupskis. Jauniausiu turnyro žaidėju tapo Armandas Kučys.

Turnyrą organizavo Panevėžio miesto pietinė vietos bendruomenė ir Panevėžio futbolo akademija. Povilas Urbšys dėkojo Panevėžio futbolo akademijos direktoriui Dariui Butkui už futbolo tradicijų skatinimą, miesto bendruomenės iniciatyvų palaikymą ir Panevėžio Pietinės vietos bendruomenės nariui Arūnui Balčiūnui už gražią iniciatyvą - miesto žmonių bendravimo tradicijų kūrimu.

{gallery}futbolas{/gallery}

 

 

 

2013 m. Gruodis mėn. 20 d., Penktadienis

Dėl referendumo dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo paskelbimo

Seimo narys Gediminas Jakavonis įregistravo Seimo nutarimo XIIP-1390 projektą „Dėl referendumo dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo paskelbimo“, kurį pasirašė ir Povilas Urbšys.  Pagal šį nutarimą referendumas „Tautos valia“ įvyktų kovo 16 d.

2013 m. Gruodis mėn. 20 d., Penktadienis

Vaikams spąstus rezga ne tik Europos Parlamentas

Iki šiol netyla lietuvių pasipiktinimas bandymu Europos Parlamente prakišti Editos Estrelos rezoliuciją dėl vaikų lytinio teroro nuo pat gimimo. Šis svarstymas Europos Parlamente buvo viešas, gal dėl to dabar rezoliuciją pavyko atmesti. O štai Lietuvoje darželinukams, mokyklinukams seksualinės orientacijos programos rengiamos patyliukais ir į dienos šviesą ištraukiamos tik aktyvių tėvų. Kas čia pas mus darosi?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 20 d., Penktadienis

Šventinė Panevėžio fotografų metų paroda

Povilas Urbšys gruodžio 20d. 17 val. dalyvavo šventinės Panevėžio fotografų metų parodos atidaryme.

Paroda eksponuojama Fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11) nuo 2013 m. gruodžio 20 d. iki 2014m. sausio 19 d.

2013 m. Gruodis mėn. 20 d., Penktadienis

Povilas Urbšys su pilietiniu judėjimu KARTU apdovanos D.Kundelienę ir G.Pilkauskienę

Šiandien 12 val. 10 min. „Statoil“ degalinėje, Nemuno gatvėje, (prieš „Cido“ areną), Povilas Urbšys su pilietiniu judėjimu KARTU už drąsų pilietišką poelgį apdovanos D.Kundelienę ir G.Pilkauskienę.

Šiemet renkant Metų panevėžiečius buvo parodyta iniciatyva iš miesto gyventojų ir surinkta arti 300 parašų už „Statoil Parkas“ degalinės darbuotojas Danguolę Kundelienę ir Giedrę Pilkauskienę, už lapkričio 11d. degalinėje parodytą drąsą, gesinant užsidegusį automobilį. Šis moterų ryžtingumas lokalizavo pavojų ir apsaugojo aplinkinius gyventojus nuo galimos baisios nelaimės. Parašai buvo pristatyti Panevėžio miesto savivaldybės kanceliarijai. Komisijai neatsižvelgus į šią gyventojų išreikštą paramą, Pilietinis judėjimas KARTU tarybos posėdyje, gruodžio 13 d. nusprendė paremti miesto gyventojų iniciatyvą ir įsteigti nominaciją Metų panevėžietis ir  apdovanoti D.Kundelienę ir G.Pilkauskienę – už  drąsų pilietišką poelgį. 


2013 m. Gruodis mėn. 18 d., Trečiadienis

L. Graužinienė iškeitė V. Uspaskichą į biudžetą

Straipsnį skaitykite: http://www.delfi.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 18 d., Trečiadienis

Uspaskicho neliečiamybės klausimas grįžta į Seimą

Straipsnį skaitykite: http://www.alfa.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 17 d., Antradienis

Opozicijos atstovai grįžta dirbti į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 302 iš 321