Naujienos

2013 m. Lapkritis mėn. 18 d., Pirmadienis

„Skiepas“ prezidentei suveikė priešingai

Prezidentė, pasak profesoriaus Vytauto Landsbergio, „pasiskiepijusi“ nuo būsimų provokacijų prieš rinkimus, kai žiniasklaidoje pasirodė slapta VSD informacija, kurioje buvo rašoma apie galimas provokacijas prieš šalies vadovę, veikiausiai neapskaičiavo. Taip LRT televizijos laidai „Savaitė“ teigė ekspertai. Informacijos nutekinimo tyrimas pasiekė tokį laipsnį, kad baigtis be rezultato tapo beveik neįmanoma. Prokuratūra pranešė, kad ji jau atskleidė nusikaltimą. Tiesa, kreipimasis į Paslapčių apsaugos koordinavimo komisiją, kad ši nustatytų informacijos slaptumo pagrįstumą, leidžia galvoti, kad procesas užsitęs, nes kažkam labai neparanku, kad įtariamųjų pavardės būtų paskelbtos.

Skaitykite: http://www.balsas.lt/m/naujiena/762687

2013 m. Lapkritis mėn. 18 d., Pirmadienis

Konferencija, skirta Pasaulinei diabeto dienai – Jungtinių Tautų dienai paminėti

2013 m. lapkričio mėn. 18 d. 12 val. rajono savivaldybės salėje (Vasario 16-osios g. 27) Povilas Urbšys dalyvavo konferencijoje, skirtoje Pasaulinei diabeto dienai – Jungtinių Tautų dienai paminėti. Konferenciją organizavo Panevėžio diabeto draugija „Viltis“.

2013 m. Lapkritis mėn. 15 d., Penktadienis

2013 m. lapkričio 14 d. Povilas Urbšys susitiko su moksleiviais LR Seime

Lapkričio 14 dieną Seimo nario Povilo Urbšio kvietimu Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos ir Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokinių iniciatyvinės grupės, dalyvavusios didžiausiame Lietuvoje pilietiškumo ugdymo projekte „Kuriame Respubliką”, svečiavosi LR Seime.  Mokiniai turėjo galimybę stebėti Seimo posėdį, susipažinti su Seimo erdvėmis, pristatyti įgyvendintus projektus ir diskutuoti apie tarnystę Tėvynei.

2013 m. Lapkritis mėn. 15 d., Penktadienis

Pateikta rezoliucija dėl Ukrainos ekspremjerės Julijos Tymošenko

2013 m. lapkričio 14 d. Seimo posėdžiui buvo pateikta rezoliucija dėl Ukrainos ekspremjerės Julijos Tymošenko paleidimo į laisvę. Mišrios Seimo narių grupės vardu Povilas Urbšys pasisakė už Užsienio reikalų komiteto pateiktą rezoliuciją.

2013 m. Lapkritis mėn. 15 d., Penktadienis

Seime įregistruotas Šilumos ūkio įstatymo pataisų projektas

Povilas Urbšys pritarė ir pasirašė Seime įregistruotoms Šilumos ūkio įstatymo pataisoms paruoštą projektą, kuriuo siūloma užtikrinti deramą buitinių šilumos vartotojų teisių apsaugą atsijungiant nuo centralizuoto šildymo sistemos ir įsirengiant individualią suvartotos šilumos energijos apskaitą.

2013 m. Lapkritis mėn. 14 d., Ketvirtadienis

2013 m. lapkričio 15 d. Povilas Urbšys dalyvavo Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos jubiliejuje

2013 m. lapkričio 15 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 35 - erių metų jubiliejuje. Renginys vyko 12 val. mokyklos aktų salėje.

2013 m. Lapkritis mėn. 14 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys: kiekvienas pilietis gali tapti grėsme valstybei

Straipsnį skaitykite: http://www.ekspertai.eu/

2013 m. Lapkritis mėn. 13 d., Trečiadienis

Kaip vertinti 15 mln. litų gaunančią STT, kai dėl korupcijos už grotų pernai pasiųsti 4 asmenys?

2013 m. Lapkritis mėn. 13 d., Trečiadienis

Seimo parlamentinės grupės "Už ištikimybę priesaikai" pranešimas: "Dėl nepagarbaus B. Bradausko elgesio toleravimo Seime"

Valdančiosios daugumos pastangomis Seime sužlugdytas balsavimas dėl nepasitikėjimo Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku Broniumi Bradausku, uždraudusiu europiniame renginyje demonstruoti dokumentinį filmą apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą ir Sausio 13-osios įvykius.
Seimo dauguma, suprasdama, kad atviras B. Bradausko poelgio palaikymas būtų spjūvis į veidą Laisvės gynėjams, pasirinko išeitį nedalyvauti balsavime. Tačiau tai irgi yra pozicija, kuri patvirtina, kad Seimo valdančioji dauguma toleruoja politinę cenzūrą, rodančią nepagarbą Nepriklausomybės idealams ir mūsų istorijai. Jeigu ir toliau bus žengiama šiuo keliu, priesaikos žodžiai, įpareigojantys Seimo narius visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę ir demokratiją, galutinai virs tuščiomis sąvokomis.

Plačiau: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=618&p_d=141888&p_k=1

2013 m. Lapkritis mėn. 13 d., Trečiadienis

2013 m. lapkričio 14 d. Povilas Urbšys dalyvavo Latvijos Respublikos nepriklausomybės 95-ųjų metinių paminėjime

2013 m. lapkričio 14 d. 18 val. Povilas Urbšys dalyvavo Latvijos Respublikos nepriklausomybės 95-ųjų metinių paminėjime, kurį organizavo Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje.

<< Pradžia < Ankstesnis 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 306 iš 321