Naujienos

2014 m. Balandis mėn. 17 d., Ketvirtadienis

Prezidentūros „nutekino“ VSD pažymą ir agentą Kremliaus administracijoje

Kokias paslaptis slepia slaptoji VSD pažyma, ką apskritai šita pažyma reiškia, kas tai yra per dokumentas, kad mes tiek dėmesio skiriame jam, bet ar nepilstome iš tuščio į kiaurą, galbūt tas dokumentas nevertas tiek dėmesio?
Tokius klausimus balandžio 16 d. iškėlė žurnalistas Audrys Antanaitis „Laisvosios bangos“ radijo laidoje „Vektorius“. Laidoje dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas socialdemokratas Algirdas Sysas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys konservatorius (TS-LKD narys) Arvydas Anušauskas, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys ir buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys.

Skaitykite: http://www.ekspertai.eu/

2014 m. Balandis mėn. 16 d., Trečiadienis

„Sąmokslo teorija“: Ar Lietuvos įstatymai lygūs visiems?

Balandžio 16 d. Povilas Urbšys dalyvavo Arno Klevečkos vedamoje laidoje „Sąmokslo teorija“. Laidos tema:  Ar Lietuvos įstatymai lygūs visiems?

Laidą žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13976778581396245428

                      http://tv.lrytas.lt/?id=13976785061396868871

2014 m. Balandis mėn. 15 d., Antradienis

Skandalingoji VSD pažyma buvo rengiama drauge su prezidentūra?

Generalinėje prokuratūroje baigus ikiteisminį tyrimą dėl slaptos Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymos apie galimas grėsmes nacionaliniam saugumui turinio nutekinimo žiniasklaidai, tęsiamas įtariamosios prezidentės vyriausiosios patarėjos Daivos Ulbinaitės ir jos gynėjo advokato Giedriaus Danėliaus supažindinimas su ikiteisminio tyrimo medžiaga. Tačiau aiškėja, kad slapta VSD pažyma, kurios įslaptinto projekto neteisėtu paviešinimu įtariama vyriausioji patarėja, galėjo būti rengiama kartu su pačia prezidente Dalia Grybauskaitė ir jos vyriausiąja patarėja D. Ulbinaite.

Skaitykite:  http://www.alfa.lt/

2014 m. Balandis mėn. 14 d., Pirmadienis

P.Urbšys dalyvavo televizijos laidoje

Balandžio 14 d. Povilas Urbšys dalyvavo tiesioginėje debatų laidoje "Nuoga tiesa" (Lieturos ryto televizija).

Laidą žiūrėkite: http://tv.lrytas.lt/?id=13975092541397322600

                      http://tv.lrytas.lt/?id=13975091911395573900

2014 m. Balandis mėn. 14 d., Pirmadienis

P. Urbšys susitiko su mokytojais

Balandžio 14 d., pirmadienį, P. Urbšys dalyvavo susitikime su  Panevėžio "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos mokytojais (Žvaigždžių g. 26, Panevėžys).

Pokalbio su pedagogais valanda neprailgo. Trumpai pristatęs savo atsiradimo politikoje istoriją ir svarbiausią misiją - sugrąžinti valstybę žmonėms, politikų ir žmonių tarpusavio pasitikėjimą, P. Urbšys atsakė į klausimus, kurie neramina ir jaudina Ąžuolo progimnazijos bendruomenę. Daugiausiai - apie vietos savivaldybės santykių su miesto bendruomene nebuvimą, apie tai, kokias galias turi vietos valdžia, kaip ir kam jos naudojamos. Jis kvietė mokytojus nustoti būti prašytojais, o savo bendruomenę atstovauti vietos savivaldoje deleguojant kolegas iš savo tarpo, kuriais pasitiki. Taip pat pristatė rengiamo vietos savivaldos įstatymo pakeitimus, kuriuos drauge su kolegomis teiks svarstymui Seime, esmę.

2014 m. Balandis mėn. 14 d., Pirmadienis

Povilas Urbšys: Naglis Puteikis – rakštis politiniam elitui, kuris su Tauta elgiasi kaip su šunimi

Didžiausias pavojus Lietuvos valstybingumui kyla ne iš išorės, bet iš vidaus, – teigia Seimo narys, istorikas, buvęs STT Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys, vadovavęs rezonansiniam tyrimui, kuriame įtakingas konservatorius, šios partijos iždininku vadintas Vitas Matuzas kaltinamas sukčiavimu įgyjant svetimą turtą, piktnaudžiavimu tarnyba ir kyšininkavimu. Su P. Urbšiu kalbamės apie artėjančius Lietuvos prezidento rinkimus ir laiką, kuriuo jie vyksta.

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Balandis mėn. 13 d., Sekmadienis

P.Urbšys prisijungė prie talkos mieste

Šeštadienį, balandžio 12 d., Povilas Urbšys prisijungė prie Panevėžio laisvųjų krikščionių bažnyčios organizuotos gražios pilietinės akcijos - medelių sodinimo bei švarinimosi akcijos DAROM. Medelius sodino ir aplinką tvarkė šalia esančių daugiabučių gyventojai, Panevėžio laisvųjų krikščionių bažnyčios atstovai bei Pilietinio judėjimo KARTU nariai su šeimomis bei draugais.

2014 m. Balandis mėn. 11 d., Penktadienis

Povilas Urbšys. Nuspręsta – bus tik valdžios referendumai

Seimas po ilgų manipuliacijų vis dėlto priėmė nutarimą dėl referendumo paskelbimo. Šis sprendimas buvo priverstinis, nes kol kas galiojanti konstitucinė doktrina ir Referendumo įstatymas neleidžia pasielgti kitaip. Tačiau tai tik laikinos kliūtys.Tos pačios dienos posėdžio pabaigoje 29 Seimo narių balsais nuspręsta kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl Referendumo įstatymo straipsnio, kuris neleidžia blokuoti piliečių reikalavimo paskelbti referendumą net ir tada, jei teikiamo sprendimo tekstas gali neatitikti Lietuvos Respublikos Konstitucijos – kol kas pagal galiojančią konstitucinę doktriną „niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto“. 

Skaitykite: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Balandis mėn. 11 d., Penktadienis

Siūloma pavardės originalią rašybą leisti papildomame asmens dokumento puslapyje

Grupė Seimo narių užregistravo Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo projektą, kuriuo siūloma įteisinti originalią nelietuvišką vardų ir pavardžių rašybą asmens tapatybės dokumentų papildomame puslapyje.

Pagrindiniame paso puslapyje ir toliau būtų galima rašyti tik valstybine kalba, papildomo paso puslapio įrašas galėtų būti tik lotyniško pagrindo ženklais.

Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

2014 m. Balandis mėn. 10 d., Ketvirtadienis

Mūšis dėl referendumo: kaltinimų tautos baime ir kėsinimusi sulaužyti Konstituciją lavina

Seimas antradienį plenariniame posėdyje nusprendė, kad referendumas dėl Konstitucijos pataisų, o paprastai sakant – dėl žemės nepardavimo užsieniečiams vyks birželio 29 dieną. Už tai balsavo 79 Seimo nariai, prieš – 4, susilaikė 19 parlamentarų.

Skaitykite: http://www.balsas.lt/m/naujiena/784739

<< Pradžia < Ankstesnis 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 312 iš 346