Naujienos

2014 m. kovas mėn. 29 d., Šeštadienis

Po „Snoro“ aferų N.Kuperis pereina į puolimą

Įtariamasis ikiteisminiame tyrime dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke, šio banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) pagaliau prisipažino buvęs apklaustas tyrėjų. Arogantiškasis britas apklausą pavadino formaliu susitikimu ir griežtai paneigė, kad ketina atlyginti „Snoro“ kreditoriams padarytą 1,2 mlrd. litų žalą.

Skaityti: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras?

Lietuvoje susiformavo keistos tendencijos: prokuratūra tyrimo nepradeda be žmogaus pareiškimo; jei gauna pareiškimą, visą energiją išlieja, kad surastų kodekse straipsnį, pagal kurį galima atsisakyti pradėti tyrimą; prokuratūra tyrimo dėl viešojo intereso pažeidimo nepradeda, jei negauna nurodymo iš aukščiau; jei gauna iš nelabai aukštai, tyrimas nutraukiamas neradus nusikaltimo sudėties. O svarbiausia, prokuratūra visada teisi, nes neprivalo niekam atsiskaityti. Kam reikalinga prokuratūra ir generalinis prokuroras? Kas juos tampo už virvučių?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Akcija "Aš - tu"

Povilas Urbšys kovo 29 d., šeštadienį, 12.00 val. dalyvaus  Krikščioniškos veikliųjų vyrų bendrijos ir Šv. Juozapo globos namų organizuojamoje akcijoje "Aš - tu", kuri vyks  Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros parapijos namuose.

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Povilas Urbšys lankėsi A.Lipniūno progimnazijoje

Kovo 28 d. Povilas Urbšys dalyvavo Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vykusiame renginyje „Jis skleidė sielos tyrumą...“, skirtame kunigui Alfonsui Lipniūnui atminti.

Renginyje dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė: koncertavo chorai, kun. A. Lipniūno įžvalgas iš jo dienoraščio perteikė mokyklos pedagogai, kun. Rimantas Kaunietis aukojo šv.Mišias.

Povilas Urbšys savo pasisakyme pažymėjo šios mokyklos savitumą, kurį jai suteikia kun. A. Lipniūno vardas ir atminimas. Po minėjimo Povilas Urbšys su pedagogais kalbėjosi mokyklai aktualiais klausimai, buvo supažindintas su mokyklos biblioteka, skaitykla, koplytėle, muziejumi ir klasėmis.

Skaitykite daugiau: http://www.alipniunomokykla.lt/

 

2014 m. kovas mėn. 28 d., Penktadienis

Povilas Urbšys. Seimo kreipimasis į Konstitucinį Teismą – kontrolinis šūvis referendumui

Šiandien Seime buvo pritarta liberalų ir konservatorių inicijuotam Seimo nutarimo projektai dėl kreipimosi į Konstitucinį teismą (KT) neva ištirti, ar Lietuvos Respublikos referendumo įstatymo 14 straipsnis neprieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai. Šį nutarimą galima suprasti tik vienaip: valdantysis elitas prašo KT paieškoti naujų „teisinių“ galimybių“, kaip dar būtų galima apriboti tautos politines galias ir žlugdyti pilietines referendumų iniciatyvas.

Toks nutarimas būtų kontrolinis šūvis referendumui.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. kovas mėn. 27 d., Ketvirtadienis

Kuriami N.Kuperio gelbėjimo fokusai

Bylos dėl galimų neteisėtų operacijų uždarytame „Snoro“ banke tyrėjus užliūliavęs pažadais artimiausiu metu atvykti į Lietuvą duoti parodymų banko bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) siekia išvengti baudžiamosios atsakomybės. Neoficialiais duomenimis, jis sutinka atlyginti daugiau nei 1,2 mln. litų žalą, padarytą neva per neatsargumą.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

G. Petkevičaitė-Bitės viešojoje bibliotekoje instaliacijos „Lietuva Europoje, Europa Lietuvoje“ pristatymas

Kovo 27 d. G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekos konferencijų ir iškilmių salėje įvyko V respublikinio vyresniųjų klasių moksleivių rašinio ir esė konkurso, skirto Lietuvos Sąjūdžio 25-erių metų sukakčiai, diplomų įteikimo dalyviams ir laureatams ceremonija. 2013 metų konkurse dalyvavo 23 Lietuvos mokymo įstaigų moksleiviai, jiems talkino 19 mokytojų. Povilas Urbšys įteikė padėką ir dovanėlę jauniausiai  konkurso dalyvei, Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos 5c klasės moksleivei, Vestai Cedronaitei, už rašinį „Aš esu pasiryžusi visus savo buvusius ir būsimus darbus skirti Lietuvai“.

Renginys prasidėjo gražiu ir prasmingu akcentu – instaliacijos ,,Lietuva Europoje, Europa Lietuvoje“, skirtos Lietuvos Respublikos narystės Europos Sąjungoje 10-mečiui paminėti, pristatymu.

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

Auksinių scenos kryžių šventė Panevėžyje

Povilas Urbšys kovo 27 d., ketvirtadienį, 17.30 val. dalyvaus  Tarptautinės teatro dienos proga organizuojamose Auksinių scenos kryžių teikimo iškilmėse, kurios vyks Juozo Miltinio dramos teatre (Laisvės a. 5, Panevėžys).

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

P.Urbšys dalyvavo kilnojamosios parodos „Sibire ant beržo tošies rašyti laiškai“ atidaryme

Povilas Urbšys kovo 26 d., trečiadienį, dalyvavo kilnojamosios parodos „Sibire ant beržo tošies rašyti laiškai“ atidaryme, kuris vyko Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje (Žirmūnų g.1F, Vilnius).

2014 m. kovas mėn. 26 d., Trečiadienis

„Aukso paukštė“ atskrido į Panevėžį

Kovo 26 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko Panevėžio miesto folkloro ansamblio „Raskila“ koncertas, kurio metu, kaip vienam labiausiai nusipelniusių šalyje kolektyvui bei jo vadovei Linai Vilienei buvo įteiktas „Aukso paukštės“ apdovanojimas.

Kolektyvas pernai atšventė 25 metus, o vadovė Lina Vilienė jam vadovauja jau 15 pastarųjų metų. Anasambis, kurio atlikėjai jaučiasi kaip viena didelė šeima, vienija net 47 įvairaus amžiaus žmones.

Pasveikinti atvyko bendravardis Miežiškių moterų vokalinis ansamblis "Raskila, sveikino atstovai iš Kultūros ministerijos, miesto savivaldybės. 

Padėką už  mūsų miesto garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, bei palinkėjimą, kad „Aukso paukštės“ sėkmė lydėtų visada, „Raskilos“ ansambliui nuo Seimo nario Povilo Urbšio perdavė jo padėjėja.

<< Pradžia < Ankstesnis 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 314 iš 346