Naujienos

2014 m. kovas mėn. 25 d., Antradienis

Referendumo iniciatoriams – smūgis Seime

2014 m. kovas mėn. 25 d., Antradienis

P.Urbšys dalyvavo radijo laidoje "Aktualijos"

Konstitucijoje įtvirtintų vertybių apsauga – drausti ir bausti? Ar tokia apsauga užtikrins pagarbą ir pasitikėjimą vertybėmis? Apie tai Marijos radijo laidoje "Aktualijos" laidos vedėja kalbina konstitucinės teisės ekspertą V. Vaičaitį, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto atstovus, Seimo narius A. Bilotaitę ir P. Urbšį bei šeimų atstovą N. Šlepetį. Laidą veda Viešosios įstaigos „Šeimos institutas“ vadovė Jolanta Ramonienė.

Laidos įrašas: http://www.marijosradijas.lt/

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

Kaltės įrodymo nesulaukia 10 metų

Raseinių apylinkės teisme jau beveik 5 metus nagrinėjama didelio masto mokestinio sukčiavimo byla, kurioje buvęs mediena prekiavusios bendrovės savininkas teisiamas kartu su savo darbuotojais - miškavežių vairuotojais. Jiems inkriminuojami nusikaltimai vykdyti 2003-2004 m., iki senaties termino beliko keli mėnesiai, o teisme teišnagrinėta pusė bylos medžiagos. Kad ir ką nuspręstų Temidė, vieną kartą teisiamieji jau nubausti - verslas sužlugdytas, gyvenimas suluošintas.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkais

Kovo 24 d., pirmadienį, 16.30 val. P. Urbšys dalyvavo susitikime su daugiabučių namų  savininkų bendrijų pirmininkais. Susitikime "Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo ) programa" dalyvavo Aplinkos ministras  V. Mazuronis, viceministrė D. Matonienė, savivaldybės administracijos direktorė K.Vareikienė, AB "Panevėžio butų ūkis" , UAB "Panevėžio būstas"  vadovai. Susirinkęs gausus panevėžiečių būrys tiesiog užvertė valdininkus klausimais. Nors administracijos direktorę ir ministrą V.Mazuronį sieja bendra partija "Tvarka ir teisingumas", susitikimo pabaigoje, kai tapo aišku, kad nėra jokių šansų nuosekliai ir ramiai išaiškinti žmonėms jiems šiuo metu aktualius klausimus, ministrui garsiai teko pripažinti, kad mūsų miesto savivaldybės administracija akivaizdžiai per mažai bendrauja su gyventojais. Tą patį konstatavo ir P.Urbšys, pasiūlęs kuo skubiau tai ištaisyti ir reguliariai bei išsamiai teikti informaciją apie renovaciją bent jau savivaldybės internetiniame puslapyje. 

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

P.Urbšys priiminėjo gyventojus

Kovo 24 d., pirmadienį, Povilas Urbšys priėmė miesto gyventojus Panevėžyje (Topolių g. 12, 46 kab.).

2014 m. kovas mėn. 24 d., Pirmadienis

Pasidžiaugė kartu su mokyklos bendruomene

Po 15 metų pertraukos Panevėžį aplankė gera žinia- Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Asta Sakalienė tapo Metų mokytoja. Povilas Urbšys kartu su mokyklos bendruomene pasveikino mokytoją, padėkojo už rodomą tikro pedagogo  pavyzdį, už visuomeniškumą ir pozityvų žvilgsnį į gyvenimą, už dalinamą šviesą, kurios užtenka visiems- ir mokiniams, ir kolegoms, ir šeimai.

2014 m. kovas mėn. 21 d., Penktadienis

Į mūsų valdžią bus renkami žmonės iš viso gaublio

Artimiausiu  metu politikai ketina taisyti Politinių partijų įstatymą, kad šis  atitiktų dar vieną ES keliamą direktyvą - šalį leisti valdyti ES  piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje. Patys nesugebantys  susitvarkyti su šalies problemomis politikai galės atsakomybę atiduoti į  neaišku kieno interesams atstovaujančių užsieniečių rankas.

Šią  idėją Seimui svarstyti antrą kartą teiks Juozo Bernatonio vadovaujama  Teisingumo ministerija. Šioje direktyvoje, apie kurią ES priminė  Lietuvai beveik prieš metus, numatyta, jog Lietuva, pasirašiusi sutartį  su ES, įsipareigoja vykdyti ES politiką ir į savo politiką įsileisti  kitus ES piliečius. Taigi, parengus įstatymo projektą ir jį priėmus,  politines partijas steigti ir joms priklausyti galės ne tik lietuviai.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

Grupės Seimo narių pranešimas: „Ar vienalytes santuokas propaguojančių vaikiškų knygų rėmimas yra Kultūros ministerijos prioritetas?“

Šių metų kovo pradžioje žiniasklaidoje buvo publikuotas straipsnis, kuriame rašoma apie rašytoją ir literatūros kritikę Neringą Mikalauskienę: „38 metų vilnietė neslepia esanti lesbietė, rašo knygas mažiesiems skaitytojams ir pati jas iliustruoja.“ Straipsnyje rašoma apie jos parašytą pasakų knygą vaikams „Gintarinė širdis“, kurią autorė pasirašė Dangvydės slapyvardžiu. Minėtą pasakų knygą mažiesiems skaitytojams, kaip rašoma spaudoje, išleido Lietuvos edukologijos universiteto leidykla 500 egzempliorių tiražu, o šios knygos leidybai lėšas (7010 Lt) skyrė Kultūros ministerija.

 

Plačiau:http://www3.lrs.lt/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

P.Urbšys dalyvavo laidoje "Lietuvos diena"

P.Urbšys kovo 20 d. dalyvavo Lietuvos radijo laidoje "Lietuvos diena".

Plačiau: http://lrvab.lrt.lt/archive/14657/

2014 m. kovas mėn. 20 d., Ketvirtadienis

X-asis tarptautinis festivalis "Europos kinas ir dieną, ir naktį"

Povilas Urbšys kovo 21 d. 19 val. dalyvavo jubiliejinio X-ojo tarptautinio festivalio "Europos kinas ir dieną, ir naktį" atidaryme kino centre „Garsas“. Festivalio atidaryme taip pat dalyvavo užsienio šalių ambasadoriai, kino filmų režisieriai, aktoriai ir kiti garbūs svečiai.

Atidarymo svečiai galėjo pasijusti lyg tikros kino žvaigždės. Renginio metu scenoje buvo įsikūrusi filmavimo aikštelė su režisieriumi, grimere, garsistais bei operatoriais. Ją išbandė ir Povilas Urbšys, prisiminęs, jog lyg filmavimo aikštelėje jautėsi ne kartą dar dirbdamas Specialiųjų tyrimų tarnyboje.

 

<< Pradžia < Ankstesnis 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 315 iš 346