Naujienos

2018 m. Sausio mėn. 08 d., Pirmadienis

Nuoga tiesa

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nuoga tiesa“

Sausio 8 d. Povilas Urbšys dalyvavo diskusijų laidoje "Nuoga tiesa", kurioje su laidos dalyviais diskutavo apie LRT televizijos perkamus projektus ir jų skaidrumą. 

Žiūrėkite: https://tv.lrytas.lt/l

2018 m. Sausio mėn. 06 d., Šeštadienis

Atidaryta Sigito Laurinavičiaus tapybos paroda "Laiko erozija"

Sausio 5 d. Panevėžio Galerijoje XX vyko dailininko Sigito Laurinavičiaus tapybos parodos „Laiko erozija“ atidarymas.

„Retai pasitaiko, kai viename asmenyje telpa ir dailininkas, ir menotyrininkas. Sigitas labai kukliai apibūdino savo parodą, nors kitų dailininkų parodosejam netrūktų nei išsamiai atskleistos esmės, nei tikslių įžvalgų. Parodos pavadinimą „Laiko erozija“ tarsi paaiškina tie pikseliai, kurie prasimuša paveiksluose. Maži kvadratėliai lyg simbolizuoja, kad mes gyvename reliatyviame laike, tarsi puoselėjame kažkokias iliuzijas. Žmogus tikėjosi, kada viską pavers skaičiumi, viskas pasaulyje taps aišku. Viską suskaičiavo. Ar pasidarė aiškiau? Na, ne! Tada, Sigitai, belieka „Plaukti su skęstančiu“ ir išplauksi“, – dovanodamas dailininkui knygą tokiu pavadinimu, kalbėjo Povilas Urbšys.

 

2018 m. Sausio mėn. 05 d., Penktadienis

Neaiškios milijoninės lėšos politiko karjerai – ne kliūtis

Neaiškios milijoninės lėšos politiko karjerai – ne kliūtis

Galbūt nedeklaruotos, neaiškios lėšos, išlaidos milijonu didesnės negu pajamos. Tokios Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) išvados nesutrukdė Viliui Semeškai tapti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nariu.

Į prieš kelerius metus VMI vykdyto patikrinimo dėl galimo neteisėto praturtėjimo tinklus pakliuvo ir tuo metu eiliniu verslininku prisistatantis, šiandien – ne tik Druskininkų savivaldybės tarybos, bet ir VRK narys V.Semeška. Į redakciją pateko beveik trijuose lapuose surašytos mokesčių inspekcijos ataskaitos kopija.

Skaitykite: http://www.diena.lt/

2018 m. Sausio mėn. 02 d., Antradienis

Yra kaip yra

Be_pavadinimo.jpg

Sausio 2 d. Povilas Urbšys dalyvavo televizijos laidoje "Yra kaip yra", kurioje įsijungė į diskusiją apie praėjusius metus Seime: sprendimai, iššūkiai ir skandalai.

Laidą žiūrėkite: http://www.lnkgo.lt/

2018 m. Sausio mėn. 02 d., Antradienis

Seimo „valstiečių“ populiarumas: dalis politikų – nematomi žmonės

Seime - Darbo kodekso pataisų priėmimas

Jei apie politiką nerašo žiniasklaida, jo tarsi nėra. Vadovaujantis tokia tiesa, nematomais žmonėmis galima vadinti nemenką dalį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime, nors jie didžiojoje politikoje jau praleido daugiau nei metus. Per 40 „valstiečių“ nuo priesaikos davimo įvairiose žiniasklaidos priemonėse buvo minimi mažiau kaip 1 tūkstantyje žinučių. Palyginimui – „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis buvo minimas 13,4 tūkst. žiniasklaidos pranešimų, tačiau populiarumu ir čia jį aplenkė premjeras Saulius Skvernelis.
Skaitykite: https://www.15min.lt/

2018 m. Sausio mėn. 02 d., Antradienis

Nauja tvarka: nenorintiems prarasti pašalpų, išmokų ir pensijų – skubus priminimas

Eurai (nuotr. 123rf.com)Nuo šių metų pradžios nebeliks prie savivaldybių priregistruotų gyvenamosios vietos nedeklaravusių žmonių. Kad neprarastų pašalpų, išmokų ir pensijų, jiems siūloma nurodyti faktinę gyvenamąją vietą.

Tai leidžiama daryti neatsiklausus gyvenamųjų būstų savininkų, todėl gali atsirasti piktnaudžiautojų, kurie niekuo dėtus žmones gali įtraukti į problemų sūkurį. Savivaldos atstovai sako, kad nauja tvarka įneš sumaišties ir ne vieną pilietį pastūmės į užribį.

Skaitykite: https://www.tv3.lt/

2017 m. Gruodis mėn. 30 d., Šeštadienis

Kalėdinė šventė Aukštaitijos krepšinio mokykloje

kr_mok.jpg

Gruodžio 30 d. Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtiniai su tėveliais susirinko į didžiąją Panevėžio sporto rūmų salę. Čia vyko tradicinis Kalėdinis renginys. Mažieji sportininkai kartu su treneriais ir tėveliais noriai dalyvavo įvairiose rungtyse, mankštinosi kartu su aukštaūgiais Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais.

Sveikinimo žodį šventės dalyviams tarė Seimo narys Povilas Urbšys. Jis palinkėjo jauniesiems krepšininkams gražių ir didelių siekių, naujų pergalių naujais metais, o Aukštaitijos krepšinio mokyklos direktoriui Žydrūnu Kuodžiui įteikė dovanėlę. 

2017 m. Gruodis mėn. 30 d., Šeštadienis

Renginys Panevėžyje „Reformacijos priežastys ir pradžia“

ref500.jpg

Gruodžio 29 d. Panevėžio muzikiniame teatre vyko renginys „Reformacijos priežastys ir pradžia“, skirtas Reformacijos 500 metų jubiliejui.

Panevėžio evangelikų reformatų parapijos kunigas Raimondas Stankevičius kalbėjo apie Reformaciją, pagrindines jos priežastis ir pasekmes, prisiminė tuos žmones, kurie prieš 500 metų pradėjo šį, pirmiausia dvasinį, judėjimą, perteikė jų mintis.

Koncertinę programą atliko pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“ (dirigentas Martynas Bražas).

Sveikinimo žodį tarė Seimo narys Povilas Urbšys: „Taip dažnai šiais metais tenka dalyvauti Reformacijos 500 metų jubiliejaus paminėjimo renginiuose, jog kai kam gali pasirodyti, kad jau esu tapęs reformatu. Prieš keletą savaičių teko būti bendroje maldoje su Jumis už Lietuvą Vilniuje. Prieš 500 metų ištarti M. Liuterio žodžiai: „Aš čia stoviu. Negaliu kitaip“ - dabar skamba visai kita prasme mums, krikščionims, kurie turime dabar stovėti savo tikėjime, nes kai pasaulis dabar yra ant atitolimo nuo Dievo, bedievystės prarajos, mums, krikščionims, išpažįstantiems Kristų, šie žodžiai yra vilties pranašas. Likime savo tikėjime, likime kartu su Kristumi.

Todėl mano palinkėjimas: nors Jūsų yra nedaug, visais laikais reformatų bendruomenė Panevėžyje tebūna tarsi garstyčios grūdas, kuriame auga Dievo karalystė, nes iš tikrųjų svarbu ne kiekybė, o kokybė: kokybė mūsų tikėjimo, kiek mes esame Šventosios Dvasios apgaubti, kiek jaučiame bendrystę. Ačiū Jums, kad esate ir su Jūsų garbingu jubiliejumi“. 

Daugiau apie renginį: https://www.ref.lt/

2017 m. Gruodis mėn. 29 d., Penktadienis

Panevėžio sportininkų ir trenerių pagerbimo vakaras

Untitled.pngGruodžio 29 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko tradicinis Panevėžio sportininkų ir jų trenerių pagerbimo vakaras. Sportininkams apdovanojimus įteikė Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Šie metai dar kartą įrodė, jog Panevėžyje sportas vaidina labai didelį vaidmenį tiek tarp sportuojančių, tiek tarp sportininkų rezultatus sekančių miestiečių. Bene didžiausio dėmesio susilaukė visai neseniai Kopenhagoje Europos plaukimo čempionate laimėti Dano Repšio medaliai. Panevėžys turi labai stiprią plaukimo mokyklą. Stebina Stalo teniso meistrų rezultatai. „Lietkabelio“ krepšinio komandos žaidžiamos varžybos į „Cido“ areną šiemet sutraukdavo rekordinius kiekius sirgalių.

Iškilmingoje ceremonijoje buvo apdovanoti trys neįgaliųjų sporto atstovai, aštuoni jaunieji sportininkai, dvidešimt geriausių Panevėžio sportininkų. Metų sportininkais šiemet tapo Danas Rapšys ir Simona Krupeckaitė, metų treneriais – Ina  Paipelienė ir  Dmitrijus Leopoldas, metų komanda ir vėl tapo „Lietkabelis“. Daug sportui atsidavusių žmonių buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Povilas Urbšys prieš pasveikindamas susirinkusius, paprašė tylos minute pagerbti visai neseniai mirusį garbų Panevėžio trenerį Bronių Kraujalį, visą save atidavusį sportui ir savo auklėtiniams. „Kodėl šią džiugią valandą aš kalbu apie jį? Noriu pabrėžti tai, kad jis, kaip ir jūs čia esantys, visą save atidavė sportui. Juk siekdami rezultatų,  ir jūs negalvojate nei apie garbę, nei apie medalius, o tiesiog žinote, kad tai turite padaryti. Ir todėl dabar mes džiaugiamės jūsų pergalėmis. Nežiūrint į kartais ne visai tinkamas treniravimuisi sąlygas, savo pasiaukojimu jūs padarote tai, kas neįmanoma kitiems. Savo pasiekimais jūs  garsinate Panevėžį ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Jūs įrodote, kad savo pasiaukojimu žmogus gali pasiekti nepaprastai daug. Dėkoju ir linkiu, kad Naujieji Metai atneštų jums naujų pergalių“, - kalbėjo Povilas Urbšys. Prisidėdamas prie gausių apdovanojimų Seimo narys įteikė padėką  ir dovanėlę sporto veteranui Panevėžio stalo teniso federacijos vadovui Povilui Bagužiui.

2017 m. Gruodis mėn. 28 d., Ketvirtadienis

Virš J. Masiulio knygyno – Vernisažas

Jūratė Kavaliauskienė nuotrauka.

Vos tik praėjus šv. Kalėdoms, dailininkės Irinos Nosovos vadovaujama suaugusiųjų dailės studija IN surengė nuotaikingą Vernisažą. Studija šiemet persikėlė į naujas patalpas ir įsikūrė Panevėžio miesto centre - virš garsiojo J. Masiulio knygyno. „Šis namas dvelkia jaukumu ir įkvepia kūrybai, o šeimininkų Karolinos ir Arūno Paliulių dėmesys ir svetingumas dar labiau traukia čia ateiti“, - mintimis dalinosi studijos lankytojos. Į renginį noriai įsiliejo tame pačiame pastate gyvuojantys studijos kaimynai: vaikų užimtumo centras „Linksmieji delniukai“, siuvimo salonas „Elegancija“, Seimo narys Pilietinio judėjimo KARTU pirmininkas Povilas Urbšys. Judėjimo būstinė įsikūrusi greta dailininkų studijos. P.Urbšys apžiūrėjo eksponuojamus paveikslus, bendravo su dailininkėmis, dalyvavo nuotaikingoje renginio programoje. 

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 6 iš 225