Naujienos

2017 m. Liepa mėn. 20 d., Ketvirtadienis

Naisiuose Ramūno Karbauskio partinio vainiko „nenuneš“

Savaitgalį rengiamame partijos sąskrydyje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis turės dar kartą prisiminti susitikimą su buvusia Seimo nare Greta Kildišiene ir paaiškinti kolegoms, kas vyksta. Tačiau pikti grūmojimai ar arši kritika jam greičiausiai negresia.

Skaitykite: http://lzinios.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Atidaryta Artūro Stančiko paroda „Vieta“

stancikas.jpgLiepos 19 d. Panevėžio dailės galerijoje vyko Artūro Stančiko tapybos parodos „Vieta“ pristatymas. Parodą remia Panevėžio miesto savivaldybė.

Dailininkas šį kartą eksponuoja daugiausia peizažus, kuriuose jis kontempliuoja pasaulį. Darbuose dominuoja šaltas koloritas, kuris sukuria begalinės erdvės ir atvirumo įspūdį, naudojama minimalistinė forma, bet, kaip pats dailininkas sako, „mažiau yra daugiau“.  

Povilo Urbšio padėjėja perdavė sveikinimus nuo Seimo nario ir pasidalino savo pastebėjimais: dažnai mes nieko ypatingo nematome, kai žvelgiame į praeinančius ar parke skaitančius žmones, augančius medžius. O kartais nustembame, pagauti nekasdieniško įspūdžio, ir norime sušukti: sustok, akimirka žavinga! Paskui tos akimirkos praeina, nublanksta per laiką. Bet šioje parodoje stovime prieš paveikslus ir matome: štai jos, tos ypatingos akimirkos. Jos sustabdytos…

Padėjėja dėkojo dailininkui už nekasdienišką kasdienybę ir linkėjo tolimesnės kūrybinės sėkmės. 

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

R. Karbauskio žinia: G. Kildišienė išeina

eina.pngPo trečiadienio pavakare vykusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovybės ir frakcijos Seime vadovų susitikimo, „valstiečių“ lyderis pranešė, kad Greta Kildišienė palieka partiją. (...)

P. Urbšys taip pat teigė, kad R. Karbauskio užtikrinimai jį įtikino. „Gavau patikinimą, kad G. Kildišienės knygos išleidimas nesiejamas su jos politine ateitimi. Tai, kad nebuvo iki galo išspręsta dėl jos narystės partijoje, ir tas susitikimas (praėjusį ketvirtdienį vykęs R. Karbauskio ir G. Kildišienės susitikimas vienoje reklamos agentūroje – red.), sukėlė tam tikras abejonės, kad ta knyga gali būti siejama su jos politine ateitimi. R. Karbauskis užtikrino, kad knyga ir politinė komunikacija yra nesiejami dalykai“, - tikino parlamentaras.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Įtampa auga: kam trukdo Greta Kildišienė

Ramūnas Karbauskis, Povilas UrbšysSkandalui, kilusiam po praėjusią savaitę įvykusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderio Ramūno Karbauskio bei buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės susitikimo vienoje viešųjų ryšių agentūroje, įgaunant pagreitį, „valstiečių“ eilėse jau svarstoma: kam galėtų būti naudinga tokia situacija.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

„Valstiečių” gretose – bruzdėjimas prieš R. Karbauskį?

Ramūnas Karbauskis, Povilas Urbšys

Ar „valstiečių“ lyderį, Seimo Kultūros komiteto vadovą ir frakcijos seniūną Ramūną Karbauskį iš visų svarbių postų galėtų išstumti praėjusią savaitę prasidėjęs skandalas dėl jo susitikimo vienoje Vilniaus viešųjų ryšių agentūroje su buvusia Seimo nare Greta Kildišiene?

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Urbšys – apie Udrį: jis nemano, kad problema vienu metu sėdėti ant trijų kėdžių

Jono Udrio Seimo etikos ir procedūrų komisijai apskųstas politikas Povilas Urbšys įsitikinęs – buvęs Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) narys nesuvokia, kad jis bando „apsėsti tris kėdes vienu metu“, ir tai kelia abejonių dėl jo gebėjimo derinti privačius ir viešuosius interesus.

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2017 m. Liepa mėn. 19 d., Trečiadienis

Valstiečiai: reikia tikėtis, kad R. Karbauskis išdrįs pasakyti tiesą

Prezidentė Seimui teikia S. Skvernelio kandidatūrą  (nuotr. Fotodiena.lt)Praėjusį ketvirtadienį įvykęs slaptas valstiečių lyderio R.Karbauskio, G.Kildišienės susitikimas su viešųjų ryšių kompanija, užminė ne vieną klausimą. Valstiečių frakcijos nariai tikina, kad šeštadienį vyksiančiame partijos suvažiavime, R.Karbauskis bus verčiamas atsakyti į kilusius klausimus. Taip pat paaiškinti ir savo asmeninį interesą susidariusioje situacijoje.

Skaitykite: http://www.tv3.lt/

2017 m. Liepa mėn. 18 d., Antradienis

P. Urbšys: jei G. Kildišienė būtų sugrąžinta į politiką – palikčiau frakciją

Povilas UrbšysKaip suprasti pastarojo meto Ramūno Karbauskio nuotykius ir viešus pasisakymus? Kaip įtakingiausi „valstiečių“ frakcijos nariai vertina savo vado žygius? Apie tai – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime seniūno pavaduotoju Virginijumi Sinkevičiumi ir frakcijos nariu Povilu Urbšiu.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2017 m. Liepa mėn. 18 d., Antradienis

Kaip kariaus kunigai?

Konstitucinis Teismas išaiškino, kad tradicinių religinių bendruomenių dvasininkai yra nepagrįstai atleidžiami nuo karo arba alternatyviosios krašto apsaugos tarnybos ir tai prieštarauja Konstitucijai. Tokį sprendimą kritiškai sutiko ne tik dvasininkija, bet ir dalis pasaulietinės visuomenės. (...)

Parlamentaras Povilas Urbšys dėl dvasininkų priimtą nutarimą vadina istoriniu po Nepriklausomybės atkūrimo. Jame įžvelgia KT ateistinį požiūrį į tikėjimą, religiją ir dvasinį žmogaus gyvenimą.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2017 m. Liepa mėn. 16 d., Sekmadienis

Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventė

metines.jpg

Liepos 15 dieną monsinjoro Alfonso Svarinsko įkurtame Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke (Ukmergės r., Vidiškių sen., Kadrėnų k.) vyko tradicinė Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventė, kurioje paminėtos ir monsinjoro Alfonso Svarinsko trečiosios mirties metinės.

11 val. buvo sustota maldai ir padėtos gėlės prie mons. A. Svarinsko kapo ir partizanų kapų Dukstynos kapinėse. Vėliau Partizanų parke pašventintas atminimo koplytstulpis (skulpt. R. Zinkevičius), skirtas Dievo tarnui kun. Alfonsui Lipniūnui. Šis koplytstulpis sukurtas ir pastatytas už panevėžiečių ir vilniečių aukas. Vienas iš aukotojų yra ir Seimo narys Povilas Urbšys, kuris dalyvavo šioje šventėje. Atvykstantieji plentu į Partizanų parką ant kalnelio matys šį koplytstulpį drauge su kitais kryžiais ir koplytstulpiais, skirtais Lietuvos garsiesiems vyrams, gyvenimą atidavusiems Tėvynei.  

Šv. Mišių aukai vadovavo Panevėžio vysk. emer. Jonas Kauneckas, koncelebravo Kauno vysk. Sigitas Tamkevičius. Ukmergės kultūros centro Šventupės skyriaus saviveiklininkai atliko literatūrinę kompoziciją „Neparašyti laiškai“ tremties tema. Šventines sveikinimo kalbas pasakė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, partizanai Albinas Kentra ir Jonas Kadžionis. Renginį vedė panevėžietė Albina Saladūnaitė.

Buvo pristatyta nauja knyga „Atsiminimai apie mons. A. Svarinską (II dalis).

Renginio metu šauliai dalyvius vaišino kareiviška koše ir arbata.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 7 iš 201