Naujienos

2018 m. Gegužė mėn. 26 d., Šeštadienis

Šeimos mėnuo - džiaugsmas būti kartu

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „„Šeimos mėnuo – džiaugsmas būti kartu““

Gegužės 26 d. Povilas Urbšys dalyvavo Šeimos šventėje. Visus norinčius turiningai ir linksmai praleisti laiką Panevėžio švietimo centras kvietė į Bendruomenių rūmus, kur vyko šventinis koncertas. Švietimo centras nutarė dėmesį skirti patiems mažiausiems ir jų šeimoms. Scenoje pasirodė visų miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų auklėtiniai, kurie džiugino susirinkusius šokiais ir dainomis, demonstravo aktorinius įgūdžius.

Po koncrtošeimos neskubėjo skirstytis, Bendruomenių rūmų kieme veikė ir šeimas kvietė kūrybinės piešimo ant veido, robotikos, lipdymo iš molio dirbtuvės. Tų, kas mėgsta judėti, laukė smagūs žaidimai, spalvoti batutai.

2018 m. Gegužė mėn. 26 d., Šeštadienis

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

Gegužės 25 d. Dailės galerijoje vyko jau 27-asis Panevėžio Gamtos mokyklos organizuojamas vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

Naujajame keramikos paviljone surengta konkurso darbų paroda. Gamtos mokyklos direktorė Regina Kliminskienė pasidžiaugė, kad konkursas kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių, sulaukia vis daugiau piešinių iš vis įvairesnių užsienio šalių.

Povilas Urbšys padėkojo Gamtos mokyklos mokytojams, kad skatina vaikus pajusti gamtos kalbą ir kasmet rengia jau tradiciniu tapusį vaikų piešinių konkursą, sulaukiantį tokios gausos darbų iš įvairių šalių, palinkėjo kitais metais parodą surengti jau atsinaujinusioje Gamtos mokykloje.

Keturioms skirtingų amžiaus grupių diplomantėms: Austėjai Dambrauskaitei 5 m., Ievai Jurevičiūtei 8 m., Rugilei Levickaitei 12 m. ir Deinai Janeliūnaitei 17 m. Seimo narys įteikė padėkas ir dovanėles, o mokyklos direktorei – gėlių puokštę.

2018 m. Gegužė mėn. 26 d., Šeštadienis

Parodos„Lietuvos šimtmečio tautodailė Panevėžio krašte“ aptarimas

taut.png

Gegužės 26 dieną 12 val. Dailės galerijoje Panevėžio krašto tautodailės „Lietuvos šimtmečio tautodailė Panevėžio krašte“ parodos aptarimas.

Tradicinė, kasmetinė Aukštaitijos regiono tautodailės meistrų rengiama paroda šiemet atsigręžia į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Kaip ir kasmet, parodoje pristatoma Anykščių, Biržų, Kupiškio, Pasvalio, Panevėžio, Rokiškio ir Ukmergės kraštų tautodailė. Šiemet parodoje eksponuojama 880 darbų. 

Aukštaitijos tautodailės parodos yra rengiamos nuo 1990 metų ir kaskart sulaukia itin didelio lankytojų susidomėjimo. Panevėžio krašto tautodailininkų sąjungos pirmininkas Saulius Kronis džiaugiasi, kad į respublikinę parodą šiemet atrinkta net trečdalis čia dalyvavusių darbų.

Povilas Urbšys dalyvavo tautodailės parodos aptarimo šventėje. Jis padėkojo menininkams už gražius darbus, o pirmininkui įteikė suvenyrą.

 

2018 m. Gegužė mėn. 25 d., Penktadienis

Poezijos pavasaris 2018

Gegužės 25 d. Povilas Urbšys dalyvavo POEZIJOS PAVASARIO 2018 skaitymuose „Po Urbšio ąžuolu“ Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centre (Čiūrų k., Zaosės vnk., Panevėžio r.). Juozo Urbšio tėviškėje, jaukioje sodyboje, po šimtmečius skaičiuojančiu ąžuolu, eiles skaitė poetai Vladas Braziūnas, Uldis Bērziņš (Latvija), Meilė Kudarauskaitė, Simonas Bernotas, Gintautas Dabrišius, Elvyra Pažemeckaitė, Julius Žėkas. 

„Poezijos pavasaris 2018“ - vienas didžiausių literatūrinių renginių Lietuvoje, kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kurį organizuoja Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas.

2018 m. Gegužė mėn. 25 d., Penktadienis

Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vėliavos įteikimo metinės

Mindaugo batalionas nuotrauka.

Gegužės 25-ąją Karaliaus Mindaugo husarų batalionas minėjo bataliono vėliavos įteikimo 23-ąsias metines. Šia proga vyko Šv. Mišios, kuriose buvo suteikiamas Sutvirtinimo sakramentas kariams, pašventintas naujai atrestauruotas bataliono muziejus. Renginyje dalyvavo ir  sveikinimo žodį tarė Seimo narys Povilas Urbšys.

Iškilmingos rikiuotės metu buvo įteikti aukštesni kariniai laipsniai, apdovanoti geriausiai pasirodę skyrių varžybose. Taip pat vyko ginkluotės ir technikos paroda, svečiai buvo vaišinami koše, užsiregistravusios komandos išbandė savo jėgas kliūčių ruože ,,Husarų takas“. 

 

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Kur du pešasi, laimės trečias?

Seimo nariui Povilui Urbšiui prabilus apie ketinimus po metų dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose ir atsisakyti seimūno mandato, Panevėžyje kilo nemažas ažiotažas. Buvęs jo bendražygis, dabartinis meras Rytis Račkauskas irgi nenori geruoju atsisakyti miesto vadovo kėdės. Dėl to skilo net pats judėjimas „Kartu“.

Panevėžiečių teiravomės, ką jie mano apie parlamentaro P.Urbšio ir mero R.Račkausko santykius, katrą iš jų regėtų, o gal nė vieno iš abiejų nematytų po ateinančių rinkimų mero poste. Tai kas tada būtų trečias kandidatas?

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys: apie korumpuotus valdininkus ir partijų įtaką

Povilas Urbšys: apie korumpuotus valdininkus ir partijų įtaką

Gegužės 21 d. „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose pirmininko G. Lipnevičiaus kvietimu lankėsi Seimo narys, buvęs STT vadovas, Povilas Urbšys. Susitikimo pradžioje buvusi mokytoja Angelė Ambrazienė radviliškiečių vardu bendruomenės pirmininkui G.Lipnevičiui padėkojo už bendruomeniškumo bei pilietiškumo skatinimą ir įteikė suvenyrą.

Svečias su bendruomenės nariais pasidalino įžvalgomis apie šalyje klestinčią korupciją bei korumpuotus politikus, valdininkus.

Skaitykite: https://www.radviliskiokrastas.lt

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Šokių švenė „Aš praversiu meno skrynią"

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „šokių šventę „Aš praversiu meno skrynią“

Gegužės 24 d., ketvirtadienį, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija jau 26-ąjį kartą kvietė mokyklos bendruomenę į 1-4 klasių šokių šventę „Aš praversiu meno skrynią“.  Šventė skirta ketvirtokų atsisveikinimui su pradinių klasių mokytojomis.
Direktorius Algirdas Gedeikis įteikė padėkas nusipelniusiems pradinių klasių mokiniams bei jų mokytojoms, prie bendruomenės veiklos aktyviai prisidedantiems tėveliams. 
Šventėje dalyvavęs Povilas Urbšys džiaugėsi, kad šios mokyklos niekada neapleidžia saulė ir renginio metu visus džiugino šiluma. P.Urbšys renginio metu pasveikino progimnazijos direktorių asmeninio jubiliejaus proga ir įteikė padėką nuo Seimo Švietimo ir mokslo komiteto.

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Olimpinė diena Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykloje

kurčiu.pngGegužės 24 d. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykloje vyko Olimpinė šeimų sveikatingumo šventė "Noriu būti stiprus sveikas - 2". Mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė džiaugėsi, kad šventė vyksta jau ketvirtą kartą ir tapo gražia tradicija. Nuotaikingo renginio rungtyse dalyvavo mokyklos moksleiviai ir mokytojai, kaimyninio vaikų lopšelio-darželio atstovai, svečiai. Savo pasirodymu džiugino dresuoti šunys, o kareiviai visus pavaišino kareiviška koše.

Povilo Urbšio padėjėja pasveikino visus su nuostabia pavasariška švente, kurioje visuomet labai smagu dalyvauti ir matyti švytinčias vaikų akis. Palinkėjusi dalyviams būti stipriems ir sveikiems, ji perdavė mokyklos direktorei Seimo nario linkėjimus ir gėlių puokštę.

2018 m. Gegužė mėn. 24 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys: „Prezidentė iš to žaidimo nori išeiti ant balto žirgo“

P.Urbšys pareiškė, kad Prezidentūra nusiplauna rankas.

Praeitą savaitę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją paliko Povilas Urbšys. Aiškėja, kad jis Seime, su Ramūno Karbauskio valdymu nepatenkintais valstiečiais, planuoja įkurtį kitą, „Laisvo mandato” frakciją.

Tas mano pasiūlymas yra įspėjimas Seimo frakcijos vadovams – nesukiokite rankų Seimo nariams, nes jie gali turėti kitą pasirinkimą ir tai būtų „Laisvo mandato“ frakcijos pasirinkimas“, – įspėja P.Urbšys. Žurnalistės Daivos Žeimytės ir P.Urbšio pokalbis – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“.

Skaitykite ir žiūrėkite: https://www.lrytas.lt

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 8 iš 253