P. Urbšys dalyvavo vaikų futbolo turnyre

Liepos 24 d., ketvirtadienį, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99, Panevėžys) vyko vaikų futbolo turnyras, kuriame atsiskleidė visą mėnesį veikusios Panevėžio pietinės vietos bendruomenės organizuojamos vasaros stovyklos „Super Summer Football“ rezultatai. Stovykla surengta remiantis 20 metų Kanados patirtimi organizuojant vaikų užimtumą visą vasarą.

Jaunųjų futbolininkų tėveliai Arūnas Balčiūnas ir Arūnas Vaičekauskas negailėjo laiko ir jėgų, kad ši idėja būtų įgyvendinta. Vaikams fizinio pasiruošimo ir futbolo treniruotes vedė treneriai Virginijus Liubšys ir Leonardo Iparraquirre (Brazilija). Stovykloje dalyvavo penkiasdešimt 10-16 metų vaikų.

Liepos 24 d. futbolo turnyre rungėsi dviejų amžiaus grupių vaikai. Jaunesnieji buvo pasidalinę į keturias komandas, siejamas su pasaulio futbolo čempionato lyderiais. Renginyje dalyvavęs Povilas Urbšys jaunimą pavadino pasaulio čempionato dalyviais Panevėžyje, pagirdamas, kad ištvėrė karštį kaip Brazilijoje, ir pastebėjo, kad jie šiek tiek pakoregavo čempionato nugalėtojus bei įteikė medalius iškovojusioms pirmąją vietą „Olandų“, antrąją – „Argentiniečių“, trečiąją – „Vokiečių“, ir ketvirtąją – „Brazilų“ komandoms. Seimo narys apdovanojo medaliais ir vyresniųjų grupės futbolo komandas, sakydamas, kad tai galbūt būsimoji Lietuvos rinktinė, nes žaidėjai - ne tik iš Panevėžio, bet ir iš Vilniaus bei Pasvalio. Šioje grupėje dalyvavo vienintelė mergina - Rugilė, kurios pažangumą treneris Leonardo Iparraquirre įvertino geriausiai.

Žaidimo eigą filmavo virš futbolo aikštės skraidęs aparatas, valdomas iš žemės. Tai Panevėžio mokslo ir technologijų parko pasiekimas. Varžybas kartu su kitais žiūrovais stebėjusi stovyklautojo Ugniaus mama Diana Obolevičienė džiaugėsi puikia tokios stovyklos iniciatyva ir vardino privalumus: puikiai organizuotas užimtumas, naujų draugų būrys, vyriškas, taktiškas, mandagus bendravimas, disciplina. Sūnus grįžta į namus žibančiomis akimis, pilnas įspūdžių, kurie paskatina diskusijas šeimoje.