Viešnagė „Žemynos“ progimnazijoje

em.pngVisai neseniai Nacionalinė komisija paskelbė mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojus. Tarp jų – 3 Panevėžio įstaigos: „Žemynos“ progimnazija, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė, Gamtos mokyklos.  

Lapkričio 5 d. Seimo narys Povilas Urbšys svečiavosi Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje. Mokyklos direktorius Romualdas Grilauskas, vyresnioji biologijos mokytoja Giedrutė Skorupskienė, vyresnioji rusų kalbos mokytoja Daiva Daunoravičienė, administracijos ir ūkio vadovė Vida Kirchovienė aprodė edukacines erdves. Mokykloje įkurtas turtingas muziejus, mini botanikos sodas, kieme pažintiniu principu sužymėti augalai, įrengtos poilsio zonos. „Visa tai daro didelį įspūdį ir įrodo, kad progimnazija tikrai verta tokio įvertinimo“, - džiaugėsi Povilas Urbšys ir įteikė šių erdvių puoselėtojoms: Giedrutei Skorupskienei, Daivai Daunoravičienei, ir Vidai Kirchovienei po suvenyrą ir gėlių.

Tai jau ne pirmas apdovanojimas progimnazijai Mokyklų edukacinių erdvių konkurse. Iš to matyti, kad „Žemynos“ progimnazijoje edukacinėmis erdvėmis rūpinamasi nuolat.