Panevėžio kolegijoje aptarti aukštojo mokslo vystymo regione klausimai

Šiuolaikinės rinkos sąlygomis, kurios nuolat inertiškai auga ir keičiasi, šalies aukštosios mokyklos susiduria su naujais iššūkiais. Panevėžio kolegija kelia ambicingus tikslus susikurti ir išlaikyti aiškiai diferencijuotą poziciją aukštojo mokslo rinkoje bei atliepti regiono darbdavių poreikius. 2018 m. lapkričio 9 d. kolegijoje vyko susitikimas su Panevėžio krašte rinktais LR Seimo nariais, savivaldybės ir verslo atstovais, buvo aptarti aukštojo mokslo vystymo regione klausimai.

Susitikime dalyvavo Seimo nariai Goda Burokienė, Povilas Urbšys, Petras Nevulis, Bronislovas Matelis, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Pauža, Panevėžio kolegijos tarybos pirmininkas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, AB „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas, kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas bei kolegijos vadovybės atstovai.

Susitikimo metu buvo aptartas verslo ir mokslo bendradarbiavimo galimybių didinimas plėtojant materialinę bazę, stiprinant inžinerijos, informatikos mokslų sritis. Taip pat diskutuota apie Panevėžio miesto savivaldybės vaidmens didinimą siekiant kolegijos strateginių tikslų: ugdyti studentų gebėjimą greitai prisitaikyti prie besikeičiančių socialinių ir ekonominių sąlygų, lavinti komunikacinius, verslumo ir kitus darbo rinkai reikalingus bendruosius įgūdžius.

Skaitykite: https://aina.lt/