2012 m. gruodžio 05 d. LR Seime vyko iškilmingas sportiškiausios mokyklos apdovanojimas

Renginio metu buvo apdovanotos 25 mokyklos, pripažintos 2011–2012 mokslo metais sportiškiausiomis. Taip pat buvo pagerbti geriausi 2011–2012 mokslo metų Lietuvos mokyklų kūno kultūros mokytojai.
Dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vedėjas Rolandas Zuoza, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus pavaduotoja Nijolė Šutinienė. 
Muzikiniu pasirodymu dalyvius pasveikino Vilniaus „Suzuki“ muzikos mokyklos mokiniai.Į renginį atvyko apie 300 svečių iš įvairių Lietuvos regionų. Šventėje dalyvavo mokiniai, Švietimo, kultūros ir sporto skyrių atstovai, mokyklų vadovai, kūno kultūros mokytojai. Į renginį taip pat atvyko nemažai Seimo narių, kurie sveikino savo gimtojo krašto mokyklas, mokytojus.Seimo narys Povilas Urbšys pasveikino Panevėžio "Žemynos" mokyklos mokinius ir mokytojus. Sportiškiausia mokykla renkama jau vienuoliktus metus, o geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų dešimtukas – ketvirtus.