2020 m. Vasaris mėn. 07 d., Penktadienis

Laimutės Vološkevičienės paroda „Keturios patirtys“

Arunas Revotas nuotrauka.

Vasario 7 d. Bendruomenių rūmuose vyko Laimutės Vološkevičienės darbų paroda. Menininkė yra žinoma sertifikuota Iengar jogos mokytoja, ilgametė jogos studijos Panevėžyje vadovė, tarptautinių jogos seminarų organizatorė. Išleido knygą „Kelias: Iyengar joga“. Ją žavi Rytų kultūra. Mėnesį per dvejus metus panevėžietė gyvena Indijoje, kur tobulina jogos žinias. Šis sporto ir išskirtinės filosofijos derinys moterį lydi jau tris dešimtmečius. Laimutė didelė kelionių entuziastė, kandidatė į alpinizmo sporto meistro vardą. Lipimas į kalną, pasak užkietėjusių alpinistų, ne tik sportas. Toks užsiėmimas grūdina, formuoja asmenybę ir leidžia atrasti save.

Pirmasis L. Vološkevičienės susidūrimas su daile įvyko prieš aštuonerius metus Bistrampolio dvare vykusiame akvarelininkų plenere. Nuo to laiko menininkė ieško savito braižo. Ji intensyviai piešia įvairiomis technikomis (akvarelė, tapyba), nuolat išranda kažką savito ir įdomūs. Paskutiniu metu įspūdingi darbai gimsta piešiant žemėmis.

„Jūsų darbuose netrūksta estetikos ir filosofijos bet, svarbiausia, kad juose yra ramybė. Tame dabartinio gyvenimo skubėjime tikrai norisi ramybės. Ir tai, kad jūs sugebate perduoti tą ramybę kitiems, tai tikra Dievo dovana. Jūs net galite pavargusį angelą parnešti namo. Tai nesuvokiama protu, bet juntama širdimi.

Mūsų miestas gyvuos tol, kol jame gyvena žmonės norintys kurti, kurie perduoda mums tos kūrybinės dvasios dvelksmą. Ačiū jums už kuriamą mūsų miesto dvasinę aurą“, - kalbėjo Povilas Urbšys ir įteikė menininkei gėlių puokštę.

A.Revoto nuotr.