2020 m. Vasaris mėn. 14 d., Penktadienis

XXIV tarptautinis dainų festivalis skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai atminti

Raimondas Dambrauskas nuotrauka.Vasario 14 d. Panevėžio Bendruomenių rūmuose jau 24 kartą vyko Juozo Balčikonio gimnazijos organizuojamas Dainų festivalis, skirtas vasario 16-ajai paminėti. Šiemet dalyvavo atlikėjai iš devynių šalies gimnazijų. Gimnazistai pademonstravo puikius savo muzikinius gebėjimus, dainavo gerai žinomas ir savo kūrybos dainas. Gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas įteikė padėkas moksleiviams sėkmingai sudalyvavusiems įvairiose olimpiadose.

„Mus visuomet turi lydėti atsakomybė. Atsakomybė už laisvę. Nežiūrint kokio amžiaus mes esame, visų pirma, - atsakomybė santykiuose vienam su kitu. Ir jeigu tą atsakomybę mes turėsime, tai galėsime kurti tokią Lietuvą, kurioje bus gera gyventi visiems ir visada“, - pasidžiaugė nuostabia švente Povilas Urbšys ir įteikė gėlių puokštę festivalio organizatorei Lilijai Svalbonienei, mokyklai padovanojo trispalvę ir, pažymėdamas, kad kaip tik vasario mėnesį sukanka 30 metų, kaip šios gimnazijos direktoriaus pareigas eina Raimondas Dambrauskas, įteikė jam atminimo dovanėlę.

Festivalio pabaigoje tradiciškai visi dalyviai užtraukė dainą „Mūsų dienos, kaip šventė“, kuriai pasibaigus Povilas Urbšys apdovanojo labiausiai sujaudinusius atlikėjus: Rugilę Garbaliauskaitę iš Panevėžio K. Paltaroko ir grupę „Akvariumas“ iš J. Balčikonio gimnazijų.