seimonaryspovilasurbsys seimonaryspovilasurbsys

Ar tarpsesijiniu laikotarpiu darbas tik imituojamas?

Capture.jpg

Nors šiuo metu Seimo sesija nevyksta, tačiau parlamentarai dar surengė keletą neeilinės sesijos posėdžių. Buvo priimti kai kurie aplinkosaugos paketai, įtraukti ir opozicijos siūlymai. Tačiau kai kurie parlamentarai piktinasi, kad tarpsesijinis laikotarpis nieko gero neduoda: darbai nevyksta, o ypač šiemet politikai daugiausia rūpinasi rinkimų reikalais.

Studijoje – Seimo nariai  – „valstietis“ Tomas Tomilinas, mišrios frakcijos narys Povilas Urbšys ir socialdemokratas Algirdas Sysas.

"Seimo nario darbas priklauso nuo pačio Seimo nario. Vienas savo darbą organizuoja jį sugretindamas su medžiokle, išvažiavimu į šiltus kraštus ar slidinėti. Seimo narys pats prisiima atsakomybę. Politiniai sezonai yra du: rudens ir pavasario sesija. Ruduo baigiasi su Kalėdomis ir pratęstos sesijos posėdžiai dažniausiai būna susiję su visuomeniniu rezonansu. Esu pastebėjas, kad tuo laiku priiminėjami įstatymai būna priimami ne racionaliu būdu, bet daugiau emocijomis. Žmonės, žinoma, kyla klausimų, ką veikia Seimo narys kol nevyksta sesija ir jis nesėdi posėdžių salėje, bet Seimo nario darbas apima daug daugiau ir jis turi būti tarp žmonių ir gilintis į vienas ar kitas problemas",-laidoje kalbėjo P. Urbšys

 

Žiūrėkite: https://www.ziniuradijas.lt