Atidaryta Ramūno Grikevičiaus paroda „Ištraukos“

plakatas-grikevicius.jpg

Kovo 6 d. (penktadienį)  Panevėžyje, „Galerijoje XX“ (Laisvės a. 7), atidaryta tapytojo Ramūno Grikevičiaus kūrybos paroda „Ištraukos“. Parodoje eksponuojami tapybos darbai, sukurti 2019–2020 metais.

Šioje parodoje Ramūnas Grikevičius toliau plėtoja savo meninę viziją, naujais darbais grynindamas netikėtos formos žmogaus būties viziją, be cinizmo ir be moralizavimo, tačiau su visais nerealiam pasauliui būdingais niuansais. Kaip parodos pristatyme sakė pats autorius, jo darbai tarsi gilūs ir nebilūs dienoraščiai.

Darbai kuriami koliažo principu, o tapyboje naudojama spalvinga rimtojo meno ir popkultūros sandūra trikdo bei kelia klausimų. Grubi ekspresija ir senosios flamandiškos tapybos technikos, perregimi ir susiliejantys veidai, figūros, siluetai – tarsi viskas sudėta į vieną gyvastį, kurioje glūdi kokia nors intymi ir kartu visuotinė, bendra archetipinė tiesa: kad kūnas yra mirtingas, kad viskas tarpusavyje susiję painiausiais labirintų koridoriais, kad yra pradžia ir yra pabaiga.

Renginyje dalyvavusi Povilo Urbšio padėjėja parodos autoriui perdavė Seimo nario linkėjimus ir palinkėjo nuoširdaus bei atviro žiūrovo.

Parodą „Ištraukos“ „Galerijoje XX“ galite aplankyti iki balandžio 2 d.