Straipsniai

2013 m. Gruodis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Kiek dar liko Sąjūdžio?

Straipsnį skaitykite čia: http://www.respublika.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 27 d., Trečiadienis

Seimui Lietuvoje per daug demokratijos

Politinei partijai įsteigti Lietuvoje bus būtina turėti nebe 1 tūkst., o jau mažiausiai 2 tūkst. steigėjų. Tai vakar įteisino Seimas. „Respublika“ parlamentaro Povilo Urbšio, kuris vienintelis balsavo prieš tokią tvarką, klausė: ar tai reiškia, kad liks tik trys keturios didžiosios partijos?

 

Straipsnį skaitykite čia:

http://www.respublika.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 26 d., Antradienis

Povilas Urbšys:”Padidintos atlyginimo dalies nenaudosiu savo asmeninėms reikmėms”

Straipsnį skaitykite:

http://www.aina.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 22 d., Penktadienis

Kiek dar liko Sąjūdžio?

Šiandien portalas respublika.lt rašo:

Šiemet sukako 25 metai nuo Sąjūdžio - reikšmingiausios jėgos siekiant Nepriklausomybės- susikūrimo. Valstybiškai paminėjome tokią sukaktį? Paminėjome, jei paminėjimu laikytume valstybinės komisijos Sąjūdžio 25 metų sukakčiai paminėti sudarymą... O reikšmingesnių renginių kaip ir nebūta. Šiais laikais daugiau dėmesio skiriama pasirengti švęsti Heloviną. Kodėl tai, kas svarbu, pasidarė nebesvarbu? Ar dėl to, kad kasdien vis mažiau Nepriklausomybės lieka?

 

Straipsnį skaitykite čia:

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Parlamentarus šokiravo Valio ir Grinos arogancija

Antradienį į Seimą iškviestų generalinio prokuroro Dariaus Valio ir Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Gedimino Grinos, kuriems buvo pateikti klausimai, susiję su skandalingu tyrimu dėl informacijos nutekinimo apie VSD pažymą, kurioje buvo perspėjama dėl Rusijos informacinių atakų, elgesys sukėlė parlamento pasipiktinimą. Kai kurie naujienų portalo Alfa.lt kalbinti parlamentarai liko priblokšti minėtų pareigūnų arogancijos, kiti manė, kad Seimas užsiima tuščiu politikavimu.

Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio skyriaus viršinininkas, Seimo narys Povilas Urbšys naujienų portalui Alfa.lt tikino manantis, kad D. Valio ir G. Grinos „vengimas ataskyti į klausimus irgi yra tam tikras atsakymas”.

 

Straipsnį skaitykite čia:

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Seimas ėmėsi pataisų dėl žurnalistų šaltinių apsaugos

Seimas antradienį po pateikimo ėmėsi prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlytų pataisų dėl žurnalistų šaltinių apsaugos.

 

Seimo narių Mišrios grupės atstovas Povilas Urbšys kritikavo dar vieną prezidentės siūlymą, kad kratos metu būtų daromas garso ir vaizdo įrašas - tokie pakeitimai pasiūlyti ne atsirai žurnalistams, o visiems piliečiams. „Ar tai nepažeistų teisės į privatų gyvenimą? Antras klausimas, kiek kratų padaroma Lietuvoje per metus, ar tai nepareikalaus papildomų lėšų?“ - sakė P.Urbšys.

 

Visą straipsnį skaitykite čia:

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/seimas-emesi-pataisu-del-zurnalistu-saltiniu-apsaugos.htm

2013 m. Lapkritis mėn. 21 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys. Krikščionys privalo imtis didesnės atsakomybės už dabartinę Lietuvą

2013 m. Lapkritis mėn. 18 d., Pirmadienis

„Skiepas“ prezidentei suveikė priešingai

Prezidentė, pasak profesoriaus Vytauto Landsbergio, „pasiskiepijusi“ nuo būsimų provokacijų prieš rinkimus, kai žiniasklaidoje pasirodė slapta VSD informacija, kurioje buvo rašoma apie galimas provokacijas prieš šalies vadovę, veikiausiai neapskaičiavo. Taip LRT televizijos laidai „Savaitė“ teigė ekspertai. Informacijos nutekinimo tyrimas pasiekė tokį laipsnį, kad baigtis be rezultato tapo beveik neįmanoma. Prokuratūra pranešė, kad ji jau atskleidė nusikaltimą. Tiesa, kreipimasis į Paslapčių apsaugos koordinavimo komisiją, kad ši nustatytų informacijos slaptumo pagrįstumą, leidžia galvoti, kad procesas užsitęs, nes kažkam labai neparanku, kad įtariamųjų pavardės būtų paskelbtos.

 

Skaitykite: http://www.balsas.lt/m/naujiena/762687

2013 m. Lapkritis mėn. 14 d., Ketvirtadienis

Povilas Urbšys: kiekvienas pilietis gali tapti grėsme valstybei

2013 m. Lapkritis mėn. 13 d., Trečiadienis

Urbšys: nori nenori susidaro įspūdis, kad su VSD pažymos nutekinimu galėjo būti susijusi prezidentūros aplinka

<< Pradžia < Ankstesnis 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 142 iš 151