Straipsniai

2014 m. Lapkritis mėn. 26 d., Trečiadienis

Sprendimas leisti savivaldybėms nustatyti pašalpų gavėjus tenkina ne visus

Seimas po svarstymo pritarė nuo kitų metų savivaldybėms perduoti kompensacijų už būsto šildymą ir vandenį skirstymą. Tikimasi, kad savivaldybės, savarankiškai nustatydamos pašalpų gavėjus, kompensacijas skirstys sąžiningiau.

Nuo praėjusių metų sausio savivaldybės jau savarankiškai sprendė, kam bus mokamos pašalpos. Penkioms savivaldybėms dar ankščiau, nuo 2012-ųjų sausio, kaip eksperimentas buvo perduotas savarankiškas ne tik pašalpų, bet ir kompensacijų už šildymą bei vandenį mokėjimas.

2014 m. Lapkritis mėn. 25 d., Antradienis

Apie galingiausią Lietuvos ginklą

Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinime Lietuvos Šaulių sąjungos konferencijoje „Pilietinė gynyba hibridiniame kare“ nuskambėjo tokie žodžiai: „Galingiausias Lietuvos ginklas yra jos žmonių pasirengimas ginti savo žemę ir laisvę. Turime kalbėti apie visuomenės aktyvų neginkluotą dalyvavimą valstybės gynyboje. Kiekvieno mūsų indėlis gali būti įvairus: nuo atsparumo propagandai ir kibernetinės erdvės stiprinimo iki transporto ar aprūpinimo organizavimo“.
Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 24 d., Pirmadienis

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos likimas – Teisės ir teisėtvarkos komitete

Ketvirtadienį Seimui pateiktas nutarimo projektas iš Etikos ir procedūrų komisijos narių išbraukti opozicijos atstovus. Opozicija nekart grasinusi pasitraukė, dėl, jų nuomone, ydingos komisijos sudarymo tvarkos. Daugumą Parlamente turinčios partijos sudaro ir Etikos komisijos daugumą, todėl balsuojama pagal partines, o ne moralines ar teisines nuostatas. Dabar sprendimas Teisės ir teisėtvarkos komisijos rankose.
Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 19 d., Trečiadienis

Seimo opozicija oficialiai pranešė, kad nedeleguos narių į etikos komisiją

Seimo opozicija oficialiai pranešė, kad nedeleguos narių į Etikos ir procedūrų komisiją (EPK), jei ji nebus pertvarkyta.

2014 m. Lapkritis mėn. 18 d., Antradienis

Mišrios Seimo narių grupės pranešimas: Seimo narių neįtikino premjero teiginiai, kad kainos nekyla

Susitikime, surengtame reaguojant į Lietuvos piliečių susirūpinimą dėl brangstančių maisto produktų ir kitų prekių, Mišri Seimo narių grupė išklausė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir finansų ministro Rimanto Šadžiaus paaiškinimus.
Paaiškėjo, kad Vyriausybės ir Seimo nariai padėtį vertina kardinaliai skirtingai, dar daugiau - skiriasi net ir duomenys, kuriais jie grindžia savo pozicijas.
Skaitykite: http://pranesimai.elta.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 17 d., Pirmadienis

Kontrabanda valstybiniu lygiu: kodėl teismuose sekasi įtariamiesiems?

 

Šių metų vasarį teismui perduota didžiausia iki šiol byla, kurioje dėl kontrabandos, kyšininkavimo, papirkimo, prekybos poveikiu ir nusikalstamo susivienijimo prieš teismą stojo – 26 veikėjai, kurių priešakyje – Vilius Karalius, o taip pat ir Seimo nario, valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininko Rolando Pakso pavaduotojo Vytauto Kamblevičiaus sūnus Aivaras bei aštuoni muitininkai. Tačiau svarbi byla pradeda buksuoti korupcijoje skendinčiuose teismuose. Kas teisminėje valdžioje užmerkia akis prieš stambiausius kontrabandos vadeivas ir šešėlinius jų milijonus?

Skaitykite: http://www.alfa.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

Siūloma keisti Seimo etikos komisijos sudarymo tvarką

Opozicijai palikus Seimo Etikos ir procedūrų komisiją (EPK) bei taip įšaldžius jos darbą, Seimo narių mišrios grupės atstovai siūlo keisti jos sudarymo tvarką. Pagal registruotą Seimo statuto pataisos projektą, komisija būtų sudaroma iš 12 Seimo narių, turėtų būti atstovaujamos visos parlamentinės frakcijos.

Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 09 d., Sekmadienis

Dujų nestigs, tad biokurą galima pamiršti?

Suskystintųjų gamtinių dujų laivas-saugykla „Independence“ į Lietuvą atplukdė energetinę nepriklausomybę nuo Rusijos, bet dar tvirčiau pririšo šalį prie dujų. Milijardai litų bus atseikėta brangiam atvežtiniam kurui, užuot naudojus vietinį biokurą. Valdžios ir energetikos monopolininkų užkurtas džiugesio laužas dėl Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo prigeso. Blaiviai mąstantys ūkio ir energetikos ekspertai pritarė, kad terminalas Lietuvai buvo būtinas ir politiniu (kaip galimybė atsiriboti nuo „Gazprom“ diktatūros), ir ūkiniu požiūriu, rašo „Lietuvos rytas“.

Skaitykite: http://www.lrytas.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 06 d., Ketvirtadienis

Dėl didėjančių kainų kviečia aiškintis A. Butkevičių

Parlamentinė Mišri Seimo narių grupė reikalauja, kad premjeras paaiškintų kylančių kainų priežastis - Algirdas Butkevičius į 11 parlamentarų turinčią frakciją bus kviečiamas lapkričio viduryje.

Grupės vadovė Rima Baškienė BNS teigė, kad susitikimo su premjero atstovais data dabar derinama ir tikimasi, kad susitikimas įvyks.

Skaitykite: http://www.delfi.lt/

2014 m. Lapkritis mėn. 06 d., Ketvirtadienis

Kodėl garsiausias bylas Generalinė prokuratūra numeta Panevėžio prokurorams?

Panevėžio apygardos prokuratūra yra ypatinga. Nepriklausomybės pradžioje čia dienomis ir naktimis dirbo visas Lietuvos teisėsaugos elitas, ieškojęs Tulpinių gaujos Achilo kulno. Dabar ant panevėžiečių prokurorų stalų gula daugelis rezonansinių bylų. Nuo Garliavos istorijos iki bandymo apkaltinti Visagino merę Dalią Štraupaitę. Kodėl būtent Panevėžio prokurorams atitenka tokios bylos? Atsakymas gali būti įdomesnis, nei bylų paskirstymas teritoriniu principu.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 142 iš 166