Straipsniai

2014 m. Spalis mėn. 31 d., Penktadienis

Aiškėja mero rinkimų favoritai

Neseniai Panevėžio miesto gyventojai internetu ir gatvėse sulaukė pasiūlymo atsakyti į keletą Lietuvos socialinių tyrimų kompanijų klausymų apie artėjančius savivaldybių merų rinkimus.

Respondentų buvo klausiama, už kurį kandidatą į merus balsuotų artėjančiuose savivaldybių merų rinkimuose.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Spalis mėn. 29 d., Trečiadienis

Politika nėra partijų nuosavybė

"Gerųjų pavyzdžių dėka įgauname viltį, kad galime formuoti visai kitokią politinio veikimo erdvę. Juk politika nėra partijų nuosavybė."

Povilo Urbšio interviu visuomenei aktualiomis temomis skaitykite: http://www.aina.lt/.

2014 m. Spalis mėn. 27 d., Pirmadienis

Ar gerai, kai visos valdžios atsiduria vienose rankose?

To mūsų valstybėje dar nebuvo, kad žmonės į visus postus skiriami vieno asmens. Prezidentūra sprendžia, kas vadovaus teisėsaugos institucijoms, o kas bus atleistas. Koks gali būti teisingumas, kai S.Daukanto aikštė pasirenka policijos, FNTT, VSD, prokuratūros ir teismų vadovus? Kokio tyrimo tikėtis? Palankaus visuomenei, ar palankaus Prezidentūrai.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

 

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

ES fondai traukia kaip medus

ES fondų lėšos - tarsi medumi pateptas būdas pasipelnyti. 2007-2013 metais Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje buvo pradėti 124 ikiteisminiai tyrimai, kuriuose pasikėsinta neteisėtai gauti daugiau nei 745 mln. litų.

Skaitykite: http://www.respublika.lt

 

 

 

2014 m. Spalis mėn. 24 d., Penktadienis

Su Povilu Urbšiu apie knygas

Knyga man – neatsiejama gyvenimo dalis. Per ilgą laiką jų prisikaupė daug, jau nebetelpa į lentynas.  Žmona, pasižiūrėjusi į knygų krūvas, žiūri į mane priekaištingai. Be abejo, knygą namo parsineši su mintimi perskaityti, bet ne visada pavyksta, tada pasižadi vėl prie jos sugrįžti. Knygos yra lyg buities dalis, kuri padeda susigaudyti savo būtyje.

Povilo Urbšio interviu apie knygas: http://gerosknygos.pavb.lt/

2014 m. Spalis mėn. 23 d., Ketvirtadienis

Pasakyk, kas tavo draugai – pasakysiu, kas tu

Seimo narys Petras Narkevičius, pasipiktinęs mano komentaru dėl Seimo etikos kriminalizavimo siekiant Viktorui Uspaskichui ir Darbo partijai išvengti baudžiamosios atsakomybės, kreipėsi į mane viešu laišku.

http://www.aina.lt/komentarai/

Kai rašiau, jog „kai kurie Darbo partijos nariai Seime, neatsilikdami nuo savo lyderio, teisiamo už organizuotos nusikalstamos grupės subūrimą, nori kitiems Seimo nariams primesti elgesio normas ne pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, o pagal nusikalstamo pasaulio taisykles“, Petro Narkevičiaus omenyje neturėjau, todėl sąmoningai vartojau „kai kurie“ – iki šiol maniau, kad Petras Narkevičius bando atsiriboti nuo savo partijos lyderio ir partijos juodosios buhalterijos.

Skaitykite: http://www.aina.lt/

2014 m. Spalis mėn. 22 d., Trečiadienis

Seimo narys apie politinę korupciją: tai yra sisteminis reiškinys

Dauguma, o gal net visos pagrindinės Lietuvos partijos, turi savo „juodąsias buhalterijas“, LRT Radijo laidoje „LRT Aktualijų studija“ sako pašnekovai. Anot jų, į teisėsaugos institucijų akiratį patekusi „Tvarka ir teisingumas“ (TT) tėra didelės ir išplitusios ligos simptomas. „Su TT sietina byla neiškrenta iš konteksto. Tai yra sisteminis reiškinys, ir partijų vadovybės tolerancija korupcijos atvejams rodo, kad galbūt, cituojant Viktorą Uspaskichą, juodosios buhalterijos gali būti visose partijose“, – kalba Seimo narys Povilas Urbšys.
Skaitykite: http://kauno.diena.lt/

Įrašas: http://www.lrt.lt/

2014 m. Spalis mėn. 20 d., Pirmadienis

Rinkimų išbandymas

Nenumaldomai artėjantys savivaldos rinkimai šiemet gali tapti tikru iššūkiu ne tik kandidatams, bet ir prie balsadėžių ateisiantiems rinkėjams. Dėl krūvos naujovių gali kilti nemažai nesusipratimų ir nesklandumų. Šiemet nauja ne tik tai, kad merus jau rinksime tiesiogiai, bet ir tai, kad pagaliau po truputį atveriamos galimybės savivaldai tobulėti. Mat šiemet jau šiek tiek papurtyti kišenes turės tie kandidatai, kurie siekia savivaldybės tarybos nario posto visai ne nuoširdžiai, nes jau užima kitas su nauju užmoju nesuderinamas pareigas.

Skaitykite: http://www.ve.lt/

2014 m. Spalis mėn. 17 d., Penktadienis

P. Urbšys. Seimo etika pagal "paniatkes"

Ir vėl Seimas bandomas įtraukti į kriminalinį veikimą tam, kad bet kokia kaina būtų išsaugota Viktoro Uspaskicho teisinė neliečiamybė. Dar daugiau – siekiama persekioti tuos Seimo narius, kurie atsisako dalyvauti šiame procese.

 

Skaitykite:

:http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/p-urbsys-seimo-etika-pagal-paniatkes.d?id=66144706#ixzz3GQEA19y3

2014 m. Spalis mėn. 15 d., Trečiadienis

Seimo Etikos ir procedūros komisiją palieka opozicijos atstovai

Šiandien, spalio 15 dieną, įvyko Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos, Seimo Etikos ir procedūrų komisijos narių Valentino Stundžio, Vytauto Juozapaičio ir Stasio Šedbaro spaudos konferencija „Seimo Etikos ir procedūrų komisijos veikla tampa parodija, diskredituojančia visą Seimą“.

Konferencijoje taip pat dalyvavo Mišrios Seimo narių grupės atstovas Povilas Urbšys.

Konferencijos metu buvo pranešta, kad Seimo Etikos ir procedūros komisiją palieka opozicijos atstovai: V.Stundys, S.Šedbaras, V.Juozapaitis, D.Teišerskytė, P.Urbšys.

Skaitykite: http://alkas.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 143 iš 166