Straipsniai

2014 m. Birželis mėn. 05 d., Ketvirtadienis

Dėl parlamentarės Neringos Venckienės mandato Seimas spręs birželio 19 dieną

Birželio 19 d. Seimas spręs dėl Seimo posėdžių nelankančios parlamentarės Neringos Venckienės mandato.

Tai ketvirtadienį nutarė Seimas, priėmęs protokolinį nutarimą svarstyti Seimo narės N. Venckienės mandato panaikinimo klausimą. Už tai balsavo 75 Seimo nariai, prieš buvo 7, susilaikė 3 parlamentarai.

Skaityti:http://www.ve.lt/

2014 m. Birželis mėn. 02 d., Pirmadienis

Kodėl Valio byla atimta iš Vilniaus prokurorų ir perduota panevėžiečiams?

Nuo pareigų laikinai nušalinto generalinio prokuroro Dariaus Valio bylą jo pavaduotojas Darius Raulušaitis asmeniniu sprendimu ir neva „siekiant objektyvaus tyrimo“ perdavė tirti Panevėžio apygardos prokuratūrai. Tačiau tiek Seimo nariai, tiek patys prokurorai įtaria, jog tai daroma siekiant D. Valį ir vėl išsukti nuo atsakomybės. Maža to, D. Raulušaitis tuo suinteresuotas ne mažiau nei pats D. Valys – Prokuratūros įstatymas numato, jog generalinio prokuroro pavaduotojai netenka pareigų, kai jų netenka juos paskyręs generalinis prokuroras.

 

Skaitykite: Alfa.lt http://www.alfa.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 28 d., Trečiadienis

Pasirengę aukoti laisvę nėra verti nei laisvės, nei saugumo

„Kol valstybėje nesustiprės žmonių atstovavimas, dalyvavimas priimant juos liečiančius sprendimus, tol niekas nesikeis. Pasikeitimai galimi tik per pilietinio aktyvumo skatinimą. Turime aiškiai suprasti, kad Konstitucijos šaltinis yra pilietiška Tauta. Deja, daugeliu atvejų, kaip sovietiniais laikais, renkamės saugumą, o ne laisvę“, – sako Seimo narys Povilas Urbšys.

 

Skaitykite:http://www.panskliautas.lt/pasirenge-aukoti-laisve-nera-verti-nei-laisves-nei-saugumo

2014 m. Gegužė mėn. 28 d., Trečiadienis

Povilas Urbšys. Prezidentė gins mūsų saugumą ar laisvę?

Nuo seno žmogus sprendžia dilemą: kas jam svarbiau – jo laisvė ar saugumas. Pagal tai jis formavo politines ideologijas ir kūrė valstybę. Sovietinis totalitarinis režimas tarybiniams piliečiams įskiepijo į sąmonę sampratą, jog valstybės saugumas – aukščiausia vertybė. Tik besipriešinę šiai sistemai puoselėjo žmogaus teisių ir laisvių viršenybę.

Skaitykite:  http://www.tiesos.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 21 d., Trečiadienis

Diskusija Seime: Apie genderizmą, žmogaus prigimtį ir toleranciją

Gegužės 14-ąją, Pasaulinės šeimos dienos išvakarėse, Seime vyko konferencija, skirta genderizmo arba socialinės lyties temai aptarti. „Nauji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“ – taip pavadintame renginyje buvo siekiama išsiaiškinti lyties sampratos raidą bei jos priežastis, atkreipiant dėmesį į, anot pranešėjų, neabejotinai skausmingas pasekmes.

Skaityti: http://www.bernardinai.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 19 d., Pirmadienis

Kai rinkimai ant nosies, ne darbas rūpi

Pavasaris daug kam itin nedėkingas laikas darbui. Ne išimtis ir Seimas. Pastarąją savaitę kaip į vandenį dingsta Seimo nariai, nenorintys pasirodyti komiteto posėdžiuose. Tokia tendencija tradiciškai stebima, kai artėja rinkimai, mat parlamentarai teisėkūros darbą iškeičia į rinkimų kampanijas.

Skaitykite: http://www.respublika.lt/lt/

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

P.Urbšys: valdžia gavo žinutę, kad nieko nekeisti nebegalima

Skirtingai nuo kitų Lietuvos miestų, išskyrus Klaipėdą ir Kauną, Panevėžyje antrą vietą laimėjo nepriklausomas kandidatas Naglis Puteikis. Politologai, ekspertai, viešų ryšių specialistai jau dabar balsavusius už N.Puteikį vadina protesto balsais, tik tiesiai neįvardina, prieš ką.

Skaityti: http://www.panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 13 d., Antradienis

N.Puteikio fenomeną sukūrė P.Urbšys?

Panevėžio gyventojai prezidentą jau išsirinko. Po dviejų savaičių tai turi padaryti likusi Lietuvos dalis. Antro rinkimų turo, jeigu būtų panevėžiečių valia, nebereikėtų rengti, o jeigu jis ir vyktų, tai jame dalyvautų D.Grybauskaitė ir N.Puteikis.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 09 d., Penktadienis

Mūsų istoriją keičia politiniai skersvėjai

Pastaruoju metu vis dažniau perkainojami Lietuvos istoriniai įvykiai. Tos asmenybės, kurios dešimtmečius buvo lietuviui didvyriai, šiandieninių istorikų paverčiami niekšais. Gal apskritai istorija darosi nemorali? Gal apskritai nebėra istorijos tyrimo, o tik politikų užsakymas perrašyti visą buvusią istoriją, pritaikytą šiuolaikinėms mūsų gyvenimo Europos Sąjungoje sąlygoms?

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Gegužė mėn. 08 d., Ketvirtadienis

Machinacija - taip vadinasi Lietuvos didžioji politika?

„Į tribūną atėjau norėdamas užduoti porą aiškių retorinių klausimų. Vienas jų yra skirtas Seimo pirmininkei: kodėl jūs taip nemylite Seimo, kad šiuo klausimu rūpinotės kaip sugriauti Seimo autoritetą iki dar nematyto lygmens“, - taip diskusiją Seime apie Viktoro Uspaskicho neliečiamybę pradėjo konservatorius A. Kubilius.

Skaitykite: http://www.balsas.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 148 iš 166