Straipsniai

2014 m. Vasaris mėn. 21 d., Penktadienis

„Snoro“ aferoje skamba garsios pavardės

„Snoro“ bankroto administratorius Nilas Kuperis (Neil Cooper) įtariamas kol kas dėl dviejų neteisėtų operacijų, įvykdytų banke nuo bankroto bylos iškėlimo. Vienas jų - 645 tūkst. litų užskaita, padaryta buvusios Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sūnaus Gedimino Degučio įmonės naudai. Tačiau...

 

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 16 d., Sekmadienis

Bėglių skaičių Londone papildė N.Kuperis

2014 m. Vasaris mėn. 16 d., Sekmadienis

Povilas Urbšys: „Mano darbdavys – žmogus“

Valstybinės šventės išvakarėse Lietuvos Respublikos  Seimo narys, lankydamasis Juozo Miltinio gimnazijoje, pritrūko pirštų suskaičiuoti savo nuveiktus darbus Panevėžio miestui. Prieš gerą dešimtmetį dirbęs vieną pavojingiausių darbų, vieną po kito sėmęs „tulpinius“, buvęs STT Panevėžio valdybos viršininkas vis dėlto prisipažįsta – pirmūnas mokykloje nebuvo.

 

Skaitykite daugiau: http://www.aina.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 12 d., Trečiadienis

Povilas Urbšys: Mantas Adomėnas prieš Mantą Adomėną

Straipsnyje „Putinas „naudingų idiotų“ ieško dešinėje“ (pirmąją dalį skaitykite ČIA, antrąją – ČIA.) Mantas Adomėnas teigia: Putinas savo autoritarinę valdžią stiprina uzurpuodamas patriotines ir krikščioniškas vertybes ir tokiu būdu formuoja tam tikrą valstybinę ideologiją.

Ir pastebi – tokiu būdu Putinas tampa tarsi konservatoriumi. Bet kažkodėl M.Adomėnas užmiršta, kad ir mūsų konservatoriai savo laiku uzurpavo tokias vertybes kaip patriotizmas ir mūsų tautos tradicijos. Monopolizuodami šias vertybes jie jas ideologizavo, ir šiandien, jei žmogus pasako, kad yra patriotas arba dešiniųjų pažiūrų, jis tarsi privalo būti konservatoriumi.

 

Visas straipsnis: http://www.tiesos.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 11 d., Antradienis

Emigracija nepalietė tik valdininkų

Vyriausybei paskelbus, jog bus mažinamas ministerijoms pavaldžių įstaigų skaičius, akimirkai apsidžiaugėme, jog pagaliau valdžia atėjo į protą ir šiek tiek apkarpys taip išsikerojusį viešąjį sektorių. Tačiau pasidomėjus paaiškėjo, jog ketinamas paruošti optimizavimo planas tėra žmonių akių dūmimas.

 

Skaitykite: http://www.respublika.lt/

2014 m. Vasaris mėn. 11 d., Antradienis

Akcizų šuolis kirs Lietuvos pramonei

2014 m. Vasaris mėn. 07 d., Penktadienis

Kodėl lenkai nenori sugyventi su lietuviais?

Ar įmanoma, kad visos Lietuvoje gyvenančios tautos būtų savo valstybės patriotės? Lietuvos lenkų ir Lietuvos lietuvių santykiai vis labiau aštrėja. Iki šiol netyla diskusijos dėl Sausio 13-osios iškilmingo minėjimo Seime, kai Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcijos nariai paniekino Nepriklausomybės aukas - išėjo iš salės. Netrukus lenkų akcijos vadovas Strasbūre dar apšmeižė Lietuvą dėl tariamo tautinių mažumų persekiojimo.

 

Skaitykite: http://www.respublika.lt/l

2014 m. Sausio mėn. 27 d., Pirmadienis

Konservatoriai pritarė L. Graužinienės pataisoms, o tada jas sukritikavo

2014 m. Sausio mėn. 22 d., Trečiadienis

Seimo komisija eksministrui R. Palaičiui grasina bauda, jei neatvyks liudyti

2014 m. Sausio mėn. 20 d., Pirmadienis

Dėmesio, „Laimingos dienos mokykloje“

Povilas Urbšys dalinosi savo pastebėjimais apie Kauno Vytauto Didžiojo universitete vykdomą mokymosi visą gyvenimą programos projektą „Laimingos dienos“, kurį finansuoja Europos Sąjungos struktūriniai  fondai. Seimo nario atsakymus užrašė Lina Kiršaitė.

 

Skaitykite: http://www.bernardinai.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 154 iš 166